Nowości

:: Lost na DVD. O co właściwie chodzi?

 14.4.2006 | Olka
To pytanie zadaję sobie od dłuższego czasu. Polska premiera wydania Lost na DVD odraczana jest co i rusz, a zainteresowani kupnem serialu nie mają pojęcia na czym stoją. Tym bardziej, że data kwietniowa, która jeszcze niedawno była ostateczną uległa zmianie dość niespodziewanie, nie tylko na warunki internetowe. Recenzje pakietu trafiły nawet do prasy i nie ma co ukrywać były niepochlebne. Pozwolę sobie zacytować redaktora magazynu Machina (jednego z wcześniejszych numerów):

Polski dystrybutor boxu zawierającego pierwszą serię na 6 DVD nawalił na całej linii. Oprócz 24 odcinków i bezpośredniego dostępu do scen na płycie nie znajdziemy żadnych dodatków, co jest wręcz niedopuszczalne, jeśli chodzi o wydania DVD. W przeciwieństwie do wydania polskiego, zagraniczne są nasycone różnego rodzaju bonusami, dokumentami, dodatkowymi sekwencjami. Dobrze, że przynajmniej nie zabrakło w zestawie polskich napisów.

Imperial został zarzucony podobnymi opiniami i bardzo prawdopodobne, że właśnie one wpłynęły na kolejne przełożenie polskiej premiery Zagubionyh na DVD i ogłoszenie tego faktu w ostatniej chwili. To, że poczekamy do września może świadczyć o tym, że nasz dystrybutor oprzytomniał i rodzima wersja będzie bogata w dodatki, ilościowo i jakościowo zbliżone do pierwowzoru zza oceanu.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

hmm... wtedy nie... teraz jak spoglądam na półkę z płytkami i sobie przypomne że to były moje oszczędności na preawko to uważam siebie za małego downa :) Ale sumasumarum ciesze się że je mam, mimo że niektóre sekwencje musiał mi brat tłumaczyć bo nawet napisy nie pomagały:) hihi, no i wiecie ten szpan:D jak ktoś (jakiś inny Roswellomaniak) przyjdzie i wytrzeszcza na ta półeczkę oczy... BEZCENNE:D
Czips

nie było Ci żal tyle kasy wydać ?
Magea

z jakieś pół roku temu na ebay'u:)
Czips

wooow, a gdzie kupiłaś?
Shirven

ja swoje sezony kupiłam coś za 700 zeta, widze że cena spadła? tak Shirven wiem że nie wydali w Polsce:)
na Amazonie? hmm.. musze zajrzeć... kurcze...
dzięki za info:*
Czips

czpis ja swoje Roswell kupiłam całkiem niedawno za cene 36 zł + koszt wysyłki .. Jakość jest świetna. 1 sezon jest na dwóch płytach DVD
Magea

No ja myślę już wolę poczekać ale mieć z dodatkami! Jak nie będzie ich to chyba zaopatrze się w wydanie zagraniczne...
Tess

W Polsce nie wydali DVD. Moze kupic jedynie na Amazonie. (chyba:P) A cena to chyba ponad 200zł sezon?
Shirven

ja może niecałkiem na temat. Orientujecie się w jakiej cenie teraz stoi Roswell na DVD? Moja koleżanka jest zainteresowana kupnem, ale nabicie płytek będzie zależało od ceny. Ja szukałam w necie, ale nic nie znalazłam.
Czips

Oo.. Dzięki ze to jako tako ogarmnęłaś ;] Olka - wymiatsz ;] ! xD
Andzia_