Nowości

:: I see you – Shiri Appleby

 3.4.2006 | Olka
I see you to komedia opowiadająca o życiu rodziny Allenów. 17-sto letni Colby za pomocą jednego z internetowych sklepów kupuje mini kamerę szpiegowską. Umieszczając ją w pokojach członków swojej rodziny nagrywa sytuacje, z których najśmieszniejsze, jego zdaniem, zamieszcza na stronie internetowej www.i-see-you.com. Początkowo Colby i wszyscy jego znajomi (w tym Randi grana przez Shiri Appleby) świetnie bawią się w zaistniałej sytuacji... Do czasu, kiedy dobre relacje między członkami rodziny Allenów zaczynają się rozpadać.

Choć film powstał w 2005 roku w sieci nie znajdziemy zbyt wielu materiałów go promujących. Dostępna jest za to zapowiedź filmu, czyli to, co najbardziej zachęca nas do obejrzenia danej produkcji, zatem nie ma tego złego... :) Natomiast pod wspomnianym już adresem i-see-you.com rzeczywiście znajduje się strona związana z filmem, której... nie do końca wierną kopię zobaczymy w trailerze. Powyższy link zaprowadzi was do miejsca, które stało się inspiracją dla twórców filmu, dlatego nie znajdziecie tam zdjęć z jego wielko ekranowej wersji.

Osoby posiadające telewizję satelitarną, a konkretnie program HBO z pewnością już niedługo będą mogły obejrzeć I see you w domu, gdyż właśnie ta stacja zrealizowała film.

Podziękowania dla Misiopuchatka.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Got home late from work after a cancelled train (and a god send of a lift from a friend) but poetry is a perfect cure for what ails me.And a thousand thank yo#2;8&17us to Claudia for hosting.
~inrAgLvD

Juch nareszcie jakiś Film z Shiri:)Ale,się ciesze....
shiriczek

Czekam aż film ukaże się w Polsce :D
Tess

ooo, z wielką przyjemnością obejrzę film z Shiri :) Dawno nic z nią nie oglądałam... No poza "Roswell" ;)

ps. a u mnie wisi Ian :) Ale ten Josh jakoś dziwnie wyszedł...
zafiro

Josh mój kochany wisi już na ścianie :D

Wszystkie newsy dotyczące Shiri bardzo mnie interesują.Chociaż jestem na bieżąco z FF to i tak dzieki ;)
*WeRoNiKa*

yhm..plakacik super bo podwojny:)
~Aga

ja chce HBO ;(
Shirven

w nowym Świecie Seriali jest super plakacik ;]
~justi

Komedia? eh... najgorsze w komediach jest to, że albo są za inteligentne żeby były śmieszne, albo są za głupie i niesmaczne, żeby zasługiwały na miano śmiesznej... mam nadzieje, że ta będzie wyważona i z chęcią ją zobacze, może nie dla samej Shiri, bo na zdjęciu obok komenta ma fryzurę jak Kleopatra:D tylko za całokształt.
Czips