Nowości

:: "Chirurdzy" lepsi od "Gotowych na wszystko"

 2.4.2006 | BAKLO
Niesamowity wynik jaki uzyskali Chirurdzy bijąc rekord wśród seriali nadawanych po Superbowl zapoczątkował stały, wzrostowy trend oglądalności. Kolejne odcinki serialu miały widownie większą średnio o 36% w stosunku do wyników sprzed finału rozgrywek futbolu amerykańskiego. Obecnie oglądalność serialu oscyluje wokół 24 milionów osób, które co tydzień śledzą nowe odcinki Grey's Anatomy. Najciekawszy jest jednak fakt, że serial gromadzi ostatnio więcej widzów niż dotychczasowy numer jeden niedzielnego prime time stacji ABC. Chirurdzy zepchnęli bowiem na drugie miejsce niekwestionowane liderki oglądalności, czyli Gotowe na wszystko. Niestety marcowe wyniki Grey's Anatomy nadal nie pozwalają wyprzedzić pań z Wisteria Lane jeśli chodzi o średnią oglądalność w obecnym sezonie. Nie mniej średnio 20 milionów widzów co tydzień daje nam pewność, że Katherine Heigl w roli Isobel Stevens zobaczymy w kolejnym sezonie Chirurgów również po wakacjach.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Thanks for coitbnruting. It's helped me understand the issues.
~tboP8yUa9d

i bardzo dobrze, że lepsi, ja w ogóle nie wiem, jak można tego serialu pięknego nie lubić!
chirurdzy

to super, bardzo kocham ten serial, mam nadzieję, że POLSAT wykupi resztę odcinków, i że obejrzymy wszystkie 20
acha i zapraszam na mojego bloga!
~michal14.mylog.pl

GA jest świetne, ale Gotowe na wszystko również:D Mimo, że przerwałam oglądanie pań z Wisteria Lane na rzecz LOST (czego nie żałuję) to z chęcią siadam przed TV w czwartki i oglądam, kiedyś dwa, teraz jeden odcinek, bo puścili jakieś :chce być piękna..." :/
Czips

To super i oby tak zostało:D Nie jestem zszkowana bo GA to świetny serial :-) Już nie mogę sie doczekać drugiej serii ;-)
Tess