Nowości

:: Do siedmiu razy sztuka i Pizza z sercem

 16.2.2006 | BAKLO
Do siedmiu razy sztuka to urocza komedia romantyczna z 2003 roku oparta na hollywoodzkich wzorcach z połowy ubiegłego stulecia. Młoda prawniczka Amy Myer straciła matkę gdy miała tylko siedem lat. W trosce o przyszłość dziewczynki, mama zostawiła jej listę, która miała być dla Amy wskazówką, jak ułożyć sobie życie. Zgodnie z wytycznymi, prawdziwą miłością życia bohaterki ma być siódmy z jej chłopaków. Amy ściśle trzy ma się wskazówek mamy, do chwili gdy spotyka „idealnego mężczyznę” - Daniela. Kłopot polega na tym, że Daniel jest tym szóstym. Amy jest w kropce. Ufając swojej intuicji, a jednocześnie chcąc pozostać w zgodzie ze wskazówkami mamy, postanawia przechytrzyć los. Musi po prostu szybko poznać innego „szóstego”, aby Daniel mógł być tym „siódmym”. Nie trzeba dodawać, że wynika z tego cała masa komplikacji. W jednej z głównych ról będziemy mogli zobaczyć Patricka Dempseya (dr Shepherd z Chirurgów), który wcieli się w postać Petera Connora. Emisja filmu dziś w TVP 2 o godzinie 20:00. Film produkcji stacji ABC Family, która to przygotowała stronę poświęconą filmowi.

Pizza z sercem to równiez komedia romantyczna, gdzie w jednej z głównych ról możemy zobaczyć Shiri Appleby. Zabawna opowieść o dwóch włoskich rodzinach, Prestolani i Montebello, które prowadzą konkurujące ze sobą restauracje w New Jersey. Konflikt między nimi ciągnie się od dawien dawna i wciąż jest starannie podsycany. Jak to się często zdarza, dzieci są ponad waśniami rodziców i wbrew ich woli zakochują się w sobie. Czy miłość Joe’go i Giny (Shiri Appleby) zwycięży i pogodzi zwaśnione rody? O tym przekonamy się, śledząc losy sympatycznych bohaterów... Film wyreżyserował Andy Wolk (seriale Opowieści z krypty, Nowojorscy gliniarze, Rodzina Soprano). Film swoją premierę miał we wtorek w kodowane stacji HBO, jednak w lutym i marcu nie zabraknie powtórek w HBO: w najbliższy piątek 17.02 o 11:45, 22.02 o 13:15, 26.02 o 06:30, 06.03 o 13:05, 06.03 o 04:50, 11.03 o 15:10 oraz w HBO2 18.03 o 16:35, 21.03 o 08:20, 26.03 o 13:30 i 30.03 o 06:30. Pizza my heart to również produkcja stacji ABC Family, w której serwisie również znajdziemy witrynę poświęconą filmowi.

Za informacje podziękowania dla Dante13.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

This piece was cogent, weettwri-lln, and pithy.
~5qQSBrLK

Sinecia, unfortunately our LeapFrog and Kindle giaawevys are over for the moment but look for new big giaawevys in the near future. We look forward to helping your daughter have the best party ever!
~rp5SpCpVK2I1

Sinecia, unfortunately our LeapFrog and Kindle giwvaeays are over for the moment but look for new big giwvaeays in the near future. We look forward to helping your daughter have the best party ever!
~PioeTeJGeUS4

Gdzie można zobaczyć Pizza z sercem ? Obojętnie czy po polsku czy angielsku. Bęę bardzo wdzięczny za pomoc :)
~Laks

Gdzie można zobaczyć Pizza z sercem ? Obojętnie czy po polsku czy angielsku. Bęę bardzo wdzięczny za pomoc :)
~Laks

nalezy sprawdzic:)
~online

n ayoutube jest w kilku częściach...ale niestety bez tlumaczenia
~

lindisimo
~

niestety nie mogłam obejrzeć filmu do 7razy sztuka może ktoś wie skąd go mozna ściagnąć?
~

suuuuuuuuuuuper komedia romantyczna...ja uwielbiam takie filmy romantyczne!! ::)))
~marta

roswell jest super

A może podpowie mi ktoś... Niestety przegapiłem film a chodzio mi o scene w której bodajże główna bohaterka "krzyżuje" dłoń z jakimś mężczyzną -> o co chodziło w tej scenie? Co sprawdzała? Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi
~Jo

tak mam nadzieje ze pojawia sie polskie napisy:)
kinia

Może teraz, kiedy Pizza My Heart było już w tv, ktoś się zlituje i zrobi polskie napisy do tego filmu? :)
lizzy_maxia

Ahh to stąd tak znajomy mi się wydawał ten gościu, tylko nie mogłam sobie przypomnieć gdzie go widziałam:))) A komedyjka bardzo ciekawa mimo iż widziałam od połowy
ciekawska_osoba

heh ja oglądałam do siedmiu razy sztuka już wcześniej... ale teraz też sobie obejrzałam, super film :p
a co do pizzy :)... może koleżanka mi nagra to sobie obejrze...
stokrotka

ach uciekl mi film do 7 razy sztuka dlaczego nie podaliście newsa wcześniej :P:P ... Pizza z serem poczekam aż będzie w stacjach bardziej ogólno-dostępnych :)
Magea

ja też się nie gapię całymi dniami w TV, ale czasem rozmawiam ze znajomymi i mimo wszystko przeglądam program tv aby wyłowić jakiś ciekawy (no powiedzmy że w naszej telewizji coś ciekawego leci) program lub film...
~czytający komentarze...

Dla mnie nowe nie gapie sie całymi dniami w tv to niewiem ale z reguły płacimy abonament za same powtórki :/
timgrayson

jakie coś nowego??? "do siedmiu razy sztuka" akurat na dwójce leciało juz blisko 4 razy w średnich odstępach czasu dwa miesiące... a co do "pizza z sercem" to nie mam kablowki.........
~czytający komentarze...

Właśnie skończyłam oglądac "Do siedmiu razy sztuka". Nie jestem fanką komedii romantycznych ale musze przyznac, że ta mi bardzo przypadła do gustu. Może ze wzgledu na Patricka, ale cóż on jest taki uroczy!
femii

No nareszcie cos nowego w tej telewizji :]
timgrayson

o ile mi wiadomo to info do PMH podal misiopuchatek :P
Shirven