Nowości

:: Rodriguez nie zostanie wyrzucona z Lost

 15.2.2006 | BAKLO
Twórca serialu Zagubieni, J.J. Abrams nalega, aby Michelle Rodriguez (Ana-Lucia) pozostała w obsadzie mimo, że musi się zmierzyć z zarzutami o prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Aktorka została zatrzymana w 2005 roku za przekroczenie dozwolonej prędkości na Hawajach, gdzie trwały zdjęcia do produkcji. Badanie podczas zatrzymania wykazało, że kobieta była pod wpływem alkoholu. Choć nie chcę zdradzać szczegółów na temat scenariusza, zapewniam, że doniesienia o tym, że problemy aktorów wpływają na zmiany fabuły są błędne i głupie, Rodriguez na pewno nie zniknie z serii - powiedział Abrams.

Przypomnijmy, że całe zajście miało miejsce pod koniec 2005 roku. Rodriguez trafiła do aresztu, jednak została z niego zwolniona w zamian za 500 dolarów kaucji. Jazda pod wpływem alkoholu, to jednak nie pierwsze wykroczenie Rodriugez. Aktorka była już trzykrotnie karana za zbyt szybką jazdę na wyspach. Za przekroczenie prędkości o ponad 40km/h została ukarana mandatem w wysokości 357 dolarów, a za jazdę 145km/h w miejscu ograniczenia prędkości do 55km/h została ukarana mandatem w wysokości 300 dolarów. Rodriguez ma również na końcie szereg przewinień na kontynencie, włączając w to ucieczkę z miejsca kolizji, jazdę pod wpływem alkoholu i jazdę bez ważnego prawa jazdy. Michelle wciela się w Zagubionych w rolę Any-Lucii Cortez. Postać ta na dobre pojawiła się w serialu dopiero w drugim sezonie.

Jako ciekawostkę można dodać, że koleżanka Rodriguez z planu, aktorka Cynthia Watros, która wciela się w serialu w postać Libby (także pojawi się w drugim sezonie), również została aresztowana na Hawajach za jazdę pod wpływem alkoholu. Aresztowanie miało miejsce tego samego dnia, 15 minut przed aresztowaniem Rodriguez. Obie panie jechały oczywiście oddzielnie, własnymi samochodami. Również Watros została zwolniona z aresztu po wpłaceniu kaucji. Rozprawy sądowe obu pań trwają.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

annelise dit :raaaah, j’ai encore 4 jours pour t’envoyer une photo, je te garantis ri&;…nheine#8230;mais tu voudras toujours me toucher les seins, hein ?
~cK37MGPQJaO

Czy w zdaniu Marciński poakzał, że partia, ktf3rej przewodniczy to partia godna zaufania człon ktf3rej przewodniczy powinien być traktowany jako wstawka i oddzielony przecinkiem od dalszej części zdania, czy też widziany jako ścisłe określenie słowa partia , a wspomniany przecinek pominięty?
~GzOLrNwUS

Czy w zdaniu Marciński pazokał, że partia, ktf3rej przewodniczy to partia godna zaufania człon ktf3rej przewodniczy powinien być traktowany jako wstawka i oddzielony przecinkiem od dalszej części zdania, czy też widziany jako ścisłe określenie słowa partia , a wspomniany przecinek pominięty?
~ghUXEz6N

Dlae mnie jesli sąd nie ma żadnego znaczenia ponieważ jest fałszywą przestępczą, chamską, niezorganizowaną i ależ oczywiście nie sprawiedliwą niesprawiedliwą instytucją naszego prawa, więc nie zostawie żadnemu sędziemu czy prawu społeczeństwa osądu popełnionych czynów. Jazda ze zbyt dużą prędkością to jak strzelanie po oknach budynku, małe szanse na trafienie kogoś, ale jednak są. Pani Rodriguez i Pani Watros wiele w moich oczach tracą. Koniec
~kree

o lol... Widze, że akcja "Bykom Stop" daje sie niektórym we znaki. Ja osobiście nie lubie tych czerwonych przekreśleń w moim komencie:D To takie kompromitujące, że niby nie potrafie pisać. Chociaż timgrayson to nic w porównaniu z tegorocznymi maturzystami którzy dzisiaj na drzwiach frontowych naszej szkoły napisali (tu cytuję) "stódniufka jósz dźś" ;)
Czips

Timgrayson w ogóle nie używa przecinków.
{o}

takie zadam pytanko... dlaczego timgravson używa słowa przecinek zamiast wstawić tam znak interpunkcyjny??

Tak przecinek ale niektórzy pisza przecinek że jak tego lub tamtego by niebyło nie było przecinek to odrazu by nie ogladali kropka czy juz nrmalnie świat sie wali :/
timgrayson

Oczywiście. Można przecież nie lubić aktora, a lubić jego postać czy serial w jakim gra. Nienormalne raczej byłoby, gdyby się zrezygnowało z oglądania serialu, bo główny aktor popełnił jakieś przestępstwo.
Graalion

Widze przecinek że większość ubustwia ubóstwia ten serial i nawet gdyby aktorzy mieli na koncie zabójstwa czy rozboje przecinek dla widza niema nie ma to wiekszego znaczenia :/
timgrayson

Niemamcie Nie macie o czym pisać przecinek krótko przecinek wali im na głowe - sława dobiła do główki. Jest tylko garstka aktorów i gwiazd muzyki przecinek których mozna określić jako normalni ludzie kropka reszta to bogaci idioci.
timgrayson

Ja bardzo lubie ane Lucie i samą Michelle tak wiec jej zniknięcie z serilu było by dla mnie straszne.Cisze sie ze Ana zostaje bo jestem jej fanką tak jak jestem fanką Jany (Ana&Jack).
*WeRoNiKa*

Zgadzam sie z Graalion :) To nie powinno mieć wpływu na scenarisz ale są przypadki które do tego zmuszają ;) Mam nadzieję że w Lost tak nie będzie :-)
Tess

Nie oglądałem 2 serii, ale nie chciałbym by problemy któregoś z aktorów zmuszały twórcę do zmiany scenariusza. Za dobrze pamiętam czym się skończyło odejście Colina Hanksa z "Roswell". Naturalnie jeśli zostałaby skazana na więzienie, to nie byłoby wyboru, scenariusz trzeba by zmienić. Nie chodzi o to, by aktorzy byli bezkarni, ale by nie mylić ich życia prywatnego z pracą.
To jak z Michaelem Jacksonem. Jeśli naprawdę popełnił przestepstwo, niech zajmie się nim wymiar sprawiedliwości. Ale jaki to ma związek z jego muzyką? Czy to, że został o coś oskarżony, nagle sprawia, że jego piosenki - także te wcześniejsze - są do niczego? Mnie nie obchodzi czy popełnił przestępstwo czy nie, tym niech się zajmie sąd.
Graalion

ja zaczęłam Losta oglądać właśnie od odcinka z retrospekcjami Any. Wiem, że wiele ludzi jej nie lubi, ale ja właśnie przez nią zaczęłam oglądać. Póżniej dorwałam w swoje łapki pierwszy sezon i teraz jestem nałogowcem. Dlatego mam nadzieję, że żadna z pań nie zniknie z serialu.
agu84

Też za nimi nie przepadam, więc by mi ich specjalnie nie brakowało ;)
rita

mój? czy ja wiem... raczej niee... News chyba też nie przecież nie opisuje Baklo tego jakie postacie wykreują obie panny
Czips

oglądałam pierwsze 12 odcinków II serii Lost i musze sie przyznac ze bohaterka grana przez Rodriguez nie przypadła mi do gustu wiec nie tęskniłabym za nia!! A co do jazdy pod wpływem to uwazam ze aktorzy to też ludzie wiec powinni byc tak traktowani! Pozdrawiam
~luna

hmm...

P.S. Czy to nie jest spoiler? :P
Olka

Wczoraj zdobyłam w swe łapska pierwsze dwa odcinki drugiej serii i musze przyznać że teraz z jeszce większą niecierpliwością czekam na kolejne odcinki... Zwłaszca że w zapowiedzi kolejnego odcinka już sie pojawia panna Anna :D hehe...
Czips

@Shirven - zgadza się, przejęzyczenie, w pierwszym zdaniu napisałem poprawnie, później się pomyliłem :). Gratulacje za uważną lekturę.
baklo

ciekawe czy jak kogoś zabije jada pijana samochodem to tez bedzie nic bo to aktorka i musu grać a reguły dotyczace zwykłych ludzi ja nie obchodza bo to taka wielka gwiazda

Rodriguez gra w Zagubionych Anę-Lucię a nie Anę-Marię :P

Co z tego, ze jechała pod wpływem? Masa ludzi jeździ pod wpływem i im się udaje, a to, że ktoś sławny dostanie mandat to od razu jest wielkie "halo".

Btw, jestem pierwsza. :P
Shirven