Nowości

:: Grey's Anatomy DVD - USA

 10.2.2006 | Olka
Na horyzoncie pojawiła się kolejna zapowiedź DVD tym razem dotycząca Grey’s Anatomy. Niestety premiera wydania, która będzie miała miejsce 14. lutego 2006 dotyczyć będzie jedynie mieszkańców USA i Kanady. Ponieważ jednak serial stał się dość popularny w Polsce możemy po cichu liczyć, że dotrze on i do naszych granic, choć nieprędko.
Czas trwania całości materiału zapisanego na dwóch krążkach to 386 minut – 9 odcinków plus materiały dodatkowe. Standardowo, oprócz ścieżki audio (Dolby Digital 5.1) w języku angielskim, dostępne będą napisy (prawdopodobnie przystosowane dla nie słyszących, jak to było w przypadku Roswell). Będzie również można posłuchać komentarza (do pilota) twórcy serialu Shondy Rhimes i reżysera Petera Hortona. Ponadto udostępnione zostaną wszystkie sceny wycięte z pierwszego odcinka, a także kilka z dalszych. W dodatkach pojawią się również fragmenty pokazujące pracę na planie serialu, trailer oraz komentarze pozostałych twórców oraz aktorów występujących w Chirurgach. Niestety nadal nie są znane ich nazwiska. Cena zestawu około 20$

Przypomnę, że od dłuższego czasu w sklepach (niestety nie polskich) dostępny jest soundtrack do serialu, którego fragmentów piosenek możecie przesłuchać na stronie amazon.com. Cena waha się w granicach 13$ w zależności od sklepu.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Could you write about Phycsis so I can pass Science class?
~o5q5mP2I

A NIE LEPIEJ SAMEMU SOBIE NAGRAC SERIAL NA PłYTY BEDZIE TANIEJ BO TYLKO CENA PłYTY

Oby i dostarło to DVD do Polski :) Będę czekać z niecierpliwością ;)
Co do soundtracku to tez mam taką nadzieję ;-)
Tess

Bo najpierw musi byc emisja w telewizji by serial zostal wydany na DVD taka polityka.

GA za 20$ bo to tylko 9 odcinków, a nie jak normalnie ok. 20. Warner wcale nie jest lepszy od Imperiala. Jest zdecydowanie gorszy. Imperial chociaż miał zamiar wydać Lost na DVD w miarę szybko, a "Kochane kłopoty" od WB do sklepów trafiły "tylko" 6 lat po amerykańskiej premierze :).
baklo

http://wiadomosci.onet.pl/1257685,69,1,1,,item.html - {o} sorki że nie na temat, ale nie mogłam się powstrzymać:) a tak do tematu to faktycznie zadziwiająco tanio jak na USA... a btw - koleżanka mi nagra 2 serię Lost:D
Liz47

mam soundtrack z GA i piosenki są nawet całkiem całkiem..mi sie w każdym razie podoba :)
Aga

Oj nie predko u nas zobaczymy bo za dystrubucje seriali ze studia Buena Vista Home Video odpowiada u nas ukochany przez wszystkich Imperial!! Piszcie listy do nich. Zobaczie jak WarnerBros Polska ladnie wydaje seriale ze swojej stajni i to w coraz mniejszych cenach, np. 1, 2 i 3 Sezon "Kochanych Kłopotów" kosztuje tylko 129,99 zeta, a box zawiera 6 DVD.

20$? ok 90zł... nie jest aż tak drogo hehe...
Czips