Nowości

:: Roswell DVD - Niemcy, Austria

 9.2.2006 | Olka
Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że Roswell nie zginęło :) W każdym razie dopóki będzie miało wiernych fanów, a póki co nic nie zapowiada tego byśmy rozbiegli się na cztery strony świata i słuch o nas zaginął. Jak do tej pory wydaniami Roswell na DVD mogli się cieszyć Brytyjczycy, Francuzi, Japończycy i w końcu Amerykanie. Teraz nadeszła kolej na naszych zachodnich sąsiadów oraz Austrię. Premiera niemieckojęzycznego pierwszego sezonu Roswell nastąpi 24 marca 2006, a pozostałych dwóch odpowiednio 21 kwietnia i 19 maja, o czym jeszcze przypomnimy. Krążki zawierać będą te same dodatki, co pozostałe wydania europejskie, czyli zabraknie na nich klipu z wizyty Shiri Appleby w Japonii, gdzie aktorka promowała Roswell, a który znalazł się na DVD amerykańskim. Oczywiście w wydaniu nie zabraknie tłumaczenia, które podobnie jak francuskie będzie posiadało zarówno dubbing, jak i napisy. Wstępnie cena wynosi nieco ponad 40 euro, ale może jeszcze ulec zmianie. Ostatnią różnicą jest okładka, w dużym stopniu odbiegająca od dotychczasowych. Powiększenie zobaczycie klikając na obrazek towarzyszący newsowi. Jeśli chcecie sobie przypomnieć okładki pozostałych wydań Roswell na DVD kliknijcie w odpowiednie linki: USA; Europa - sezon I, sezon II, sezon III, trójpak; Japonia - sezon I, sezon II, sezon III.

źródło: shiri.4fans.net, kinowelt.de

BAKLO: Tymczasem coraz bardziej opóźnia się premiera polskiego wydania DVD z serialem Zagubieni. Polski dystrybutor nie udziela informacji na temat przyczyn. Niejasna jest także ostateczna data premiery. Według firmy Imperial Lost trafi do sklepów najprawdopodobniej dopiero w kwietniu, bądź nawet maju. Oby...

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

roswell chcialabym aby jeszcze raz od poczatku zostaly emitowane odcinki roswell bardzo mi na tym zalezy ten film jest naprawde swietny!!!!

Ja wlasnie napisalem maila do Imperiala, o wydania seriali ze stajni 20th Century Fox, w tym oczywscicie Roswell? Jezeli wkrotce nie odpisza to bede wysylam jednego maila w tygodniu jak Andy z filmu "Skazani na Shawshank"? Zalecie ich listami. Tylko bez zadnych wulgaryzmow.

No możnaby było napisać petycje... :)
*Tess*

A KIEDY W POLSCE??? bo juz nie moge sie doczekac-zreszta jak chyba wszyscy ;)
nika86

Można by bylo napisać petycje do polskiego odziału KinoWelt, którym jest KinoŚwiat, co wy na to? Bo do Imperiala to raczej nie ma sensu jak narazie wydali tylko "24" i "Losta" (dopiero w kwietniu). Pozdro 4 All

jak czytałam tego newsa skojarzyła mi się tylko jedna wypowiedz: "Coraz bliżej do epidemii "DVD - Roswell" w Polsce :)
Czips

No i do Polski coraz bliżej ;)
Magea

Wow ale im fajnie! Cieszę się że Roswell nie zginęło...I także jak Tess mam nadzieję że DVD Roswell dojdzie także do nas...już tak blisko... :-) Wierzę że tak będzie!!! :D Okładka jest piękna! :-)
*Tess*

Tak i mam nadzieję że i Nas tym zaszczycą :):) Więc teraz czekam na newsa że w Polsce wychodzi Roswell na DVD :D:-)
Tess