Nowości

:: Gwiazda Zagubionych w filmie o katastrofie

 1.2.2006 | BAKLO
Gwiazda serialu Lost - Zagubieni Matthew Fox (Jack) dołączył do Matthew McConaugheya w niezatytułowanym jeszcze dramacie reżyserowanym przez McG (nowe Aniołki Charliego). Film opowie o tragedii lotniczej, która wydarzyła się naprawdę. Koszta realizacji sfinansują wytwórnie Warner Bros. Pictures i Legendary Pictures. Producentami będą Basil Iwanyk i McG. Historia rozgrywać się będzie wokół autentycznych wydarzeń z 1970 roku, kiedy na ziemię spadł samolot zabijając wielu młodych ludzi. Na jego pokładzie była cała drużyna futbolowa i sztab szkoleniowy z Marschall University i West Virginia College. Zginęli niemal wszyscy pasażerowie. Wśród których byli także zwykli ludzie i komentatorzy sportowi. McConaughey zagra wymagającego trenera drużyny - Jacka Lengyela, który będzie chciał odbudować zespół. Fox wcieli się w trenera Reda Dawsona, który będzie współpracował z Lengyelem. Scenariusz napisał Jamie Linden. Powstał on na motywach opowieści Lindena i Cory Helms. Zdjęcia powinny ruszyć wiosną w zachodniej Virginii. Wykorzystane mają zostać budynki kampusu Uniwersytetu Marschalla.
Źródło: filmweb.pl.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Does anyone else think the visually striking ariuttecchre competes with the natural beauty? The design conveys the perspective of man's dominion over the environment more than respect.
~DEzZvPP3

That's more than senisble! That's a great post!
~bmRcpOfTiTvI

jest ładny ale nie dorasta do pięt Sayidowi

BRZYDAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~naca

Matthew Fox to niewątpliwie wartościowy, interesujący aktor. Pamiętam doskonale serial "Ich pięcioro" gdzie wykreował świetną postać. Kogoś opiekuńczego, zaradnego, osobę która mimo podszeptów niepewności i zwątpienia w postaci czy to głosu ojca w "Lost" czy odpowiedzialności w opiekowaniu się licznym rodzeństwem w "Ich pięcioro" daje nam do zrozumienia, że ten aktor także w życiu prywatnym wykazuje się dużą inicjatywą tego czegoś pięknego i godnego pochwały ponieważ świetnie pasuje do tych ról. Pozatym zasłużył na sukces i życzę mu jak najlepiej na drodze do kolejnych sukcesów w kolejnych produkcjach. Drugi matt też jest spoko, ale jego rola w "Sahara" i wogóle cały film troszeczkę mnie rozczarował.Zwłaszcza że film oparty jest na powieści uważanej za jedną z najlepszych w serii. Ale dość o tym. Sprostowując zakończę pewnym stwierdzeniem, otóż jestem w trakcie nadrabiania zaległości czyli dziś obejrzałem 7 odcinek serialu "Lost" The moth. Dotąd nic nie mogłem powiedzieć na temat serialu, ani się też udzielić się w dyskusjach. Jak tylko ukończę serie z pewnością częściej będę się pojawiał. Pozdrawiam wszystkich ciepło
kree

heh film wydaje się być fajny... zobaczymy
stokrotka

wczoraj na canal plus o 21 leciał film z brendonem

Dziękuję. :)
~Ania

Bardzo się cieszę i mam nadzieję że film trafi do naszych kin i zostanie wydany na DVD :D:)
Tess

Chirurgów można oglądać w niedzielę ok. 21:00 na Polsacie. TVP1 zakończyła niedawno emisję pierwszej serii Zagubionych, obecnie druga seria leci na kanale AXN.
baklo

Chciałabym się zapytać kiedy i na jakim kanale mogę zobaczyć Zagubionych i Chirurgów?
Uwielbiam Roswell, wchodzac na wasza strone zainteresowalam się także tymi serialami.
Proszę o odpowiedź.
~Ania