Nowości

:: Kolejny krok...

 22.1.2006 | Olka
Dziś robimy kolejny mały krok w kierunku poszerzenia kręgu informacji w naszym serwisie. Powstały bowiem działy poświęcone Zagubionym i Chirurgom. Zaczynamy skromnie, bo biografiami aktorów grających w wyżej wymienionych serialach. Zauważycie zapewne, że różnią się one nieco od tych dotyczących obsady Roswell, ale tamte uzupełnimy w niedługim czasie, tzw. 'posesji' ;) Pisząc biografie i filmografie staraliśmy się między innymi znaleźć tytuły filmów, w których różni aktorzy występowali wspólnie. Ponieważ nowe działy przygotowywaliśmy w niejakim pośpiechu, część informacji mogła nam umknąć, więc jeśli tylko zauważycie więcej powiązań, dajcie nam znać.

c.d.n.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Dziękuje... :D
*WeRoNiKa*

Poprawiliśmy.
{o}

"Jak klikam na Josha w opisach LOST to mi sie ciągle pokazuje Dominic"
Zrobicie coś z tym..?
*WeRoNiKa*

Olka nie ma sie co denerwować, złośc piękności szkodzi, a zawsze znajdą sie tacy co będą krytykować czyjąś prace, twórczość itp w ogóle nie oglkądając sie na siebie, zresztą skoro komuś sie nei podoba to może przestać odwiedzać roswell.pl i pozostac tylko przy Komnacie...
Czips

Jak do ściany :|
Olka

{o} podobno chce być tym pierszym, który wszystkim dogodzi :D
inti

Będzie tak, jak chcesz.
~o-bot

Aha, ja wcale nie uważam, że w Roswell nie ma już nic do roboty. Przy opisach odcinków drugiej i trzeciej serii nie ma polskich transkryptów. Oglądałam tylko trzecią serię a chciałabym wiedzieć coś więcej o drugiej, bo opisy są mało szczegółowe. Tak wiec Roswell wymaga jeszcze sporo pracy. Po co zabierać się za drugie jak nie skończyło się pierwszego?
majandra_

Rozumiem to, że Roswell już nie ma. Ale za jakiś czas będą tu opisywane seriale w których grają np. Josh Holloway Elen Pompeo, czy inni aktorzy z Lost i GA. Potem one także będą miały swoje działy na tej stronie. I tak w końcu wszyscy zapomną, że to była strona o roswell (może tylko adres strony będzie o tym przypominał, chyba, że go też chcecie zminić). Osobiście bardzo lubię Lost i Chirurgów, ale nie chcę zapomniano o Roswell.
P.S.Chociaż nie zawszę piszę komentarze to czytam WSZYSTKO co piszecie.
majandra_

A ja na inny temat: w sobote na TV4 o 18 będzie leciał film "Książe Waleczny" a Katherine Heigl zagra księżniczkę Ilene :)))
~marta

Jak dobrze ze jest jeszcze Komnata... :)

Co do tego podziały to w sumie ebz różnicy-i tak Roswell to Roswell.
*WeRoNiKa*

Majandra, nie rozpaczaj. Serial nie jest już emitowany w polskiej telewizji, więc zainteresowanie nim troszkę spada i już tyle się o nim nie mówi. Poza tym, Roswell jest nadal tematem "prowadzącym" na stronie i jak na razie chyba nic tego nie zmieni. O seriil zostało już napisane bardzo wiele (ciężko pisać więcej, skoro temat jest w dużej mierze wyczerpany), może czas dać szansę innym? Poza tym gdyby nie inne seriale, to wydaje mi się, że strona mogłaby mieć pewien "zastój". I jeszcze jedno. Należy docenić pracę tych, którzy poświęcają się dla przygotowania wszystkiego (galerie, uaktualnienia, biografie itd.). Z tego co mi kiedyś bardzo miła osóbka pokazała (YKW :*), to jest to ciężka i żmudna praca. Pozdrawiam :)
ji

A ja zawsze myślałam, że przyswoiliście sobie już informację na temat tego, że w przyszłości strona będzie podzielona na Lost, GA i Roswell i będziecie ją sobie oglądać pod taką postacią, jaką chcecie. Nie podoba się L i GA, będziecie mieli do dyspozycji działy i wygląd tylko Roswell. Teraz jest to niemożliwe z przyczyn technicznych i braku czasu. Czytajcie czasem to co piszemy jeśli chcecie byśmy robili to samo :|
Olka

aaaa i jak klikam na Josha w opisach LOST to mi sie ciągle pokzauje Dominic hehe (sorki za dwa posty pod jednym).
*WeRoNiKa*

W ostatnim Super TV o ile sie nie myle (taki program telewizyjny za 80 gr.) jest Kate na okładce i jest o niej artykuł...i tak troche o LOST.
*WeRoNiKa*

Co innego jak na tej stronce są newsy o Lost i GA a co innego jak są o nich dzialy. Zawze myślalam, że to stronka o Roswell a Lost i GA są dodatkiem. W sumie to tak powinno być. A szkoda, że na Roswell coraz mniej wszystkim zależy. Za chwile będzie tu dział o serialu w którym grają aktorzy z Lost i GA. Bo w końcu to są aktorzy z seriali o których jest ta strona. Szkoda, że wszystko się tak zmienia... ale to już nie ode mnie zależy :(
majandra_

hehe fajnie, że dodaliście też info o lost i chirurgach

a tak nie na temat: alex a może skoro już wracamy do przeszłości :P, zrobiłbyś sondę jakąś, np o ulubione odcinki I, II i III sezonu Roswell?
stokrotka

No, troche tu nie zaglądałam, a widze kolejne zmiany i to zmiany na dobre:)
ciesze sie:D
AAgusia

Raczej w to nie wierzę, a uważam to bardziej za chwyt reklamowy. No chyba, że to prawda, więc... ekhm... gratulacje
~ju-chan

http://film.wp.pl/p/id,65860,m,pl,wiadomosc.html
Aga

Dobrze życia troche. Rosołowo ma nadal honorowe miejsce na środku banerka, a Losty i GA troche świeżości wniosą
cyfra

w dzisiejszym nr ŚS jest duża dawka info na temat LOST i GA ... :D :)
Aga

To maleńki krok dla człowieka, ale wielki dla ludzkości ;) Bardzo mnie cieszy, że temat o Lost i Chirurgach już jest. Mam nadzieję, że stronka nadal będzie się rozwijać. Nie poganiam, bo wiem ile pracy to zajmuje. Zwłaszcza jak się ma tyle obowiązków (szkoła/sesja/praca). W imieniu większości mogę chyba powiedzieć, że doceniamy Waszę pracę i dziękujemy!!! Pozdrawiam :)
~ju-chan

mmm ... to juz nie tylko samo Roswell .... trochę mi tego żal .. a cóż cieszcze że stronka się rozwija i nie stoi w miejscu :) Ja tylko proszę naszą władzę dajcie ładniejsze zdjęcie Emilki w akorach z LOST ... :)
Magea

ale dajcie zdjęcie Katherine z promosów GA w dziale o aktorach GA...
Shirven