Nowości

:: Świat Seriali #26

 29.12.2005 | Olka
Ależ ten czas szybko biegnie. Znów zagapiłam się z najnowszym numerem Świata Seriali, ale mam nadzieję, że pozostali zapominalscy jeszcze znajdą obecne wydanie w kioskach i salonach prasowych.
Do rzeczy. Oprócz stałego opisu najbliższych odcinków Zagubionych w numerze pojawiło się także małe zdjęcie Iana Somerhaldera (Boone) oraz krótka notatka na temat jego roli w serialu. Ostrzegam, że oba teksty, jak i zdjęcia do nich dołączone zdradzają najważniejsze wątki nowych odcinków. Na 7 stronie w cyklu Bez tajemnic poznacie odpowiedzi na kilka pytań dotyczących aktorów grających w serialu Chirurdzy. Natomiast Kącik Fantasy po raz kolejny poświęcono odtwórcy jednej z ról w Lost. Tym razem jest to Matthew Fox, czyli 'zagubiony' Jack. W następnym numerze stronę Kącika... zapełni artykuł dotyczący Naveena Andrewsa (Sayid).

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Pod koniec 17 odcinka Hurley słuchał Damien Rice - Delicate
~Marta

Ja bym chciała kącik o Dominicu i Ianie :):) Skoro jest ta trójka to myślę że pozostali także będą :)
Tess

prosze drogie wydawnictwo dajcie w nastepnym numerze,,świata seriali,,coś o ian somerhalder :)bardzo bede wdzieczna i z góry dziękuję.
~Misia:)

Dominic Monagan jest super :)
~Monia:)

dajcie do zagubionych kacik od monaghana lub somerhaldera
~kaska

Artykuł jest super czekam z niecierpliwością na następny numer :):)
I ciekawe kiedy będzie o Dominicu ;):D
Tess

spoilery z obecnego numeru śs dotyczą przyszłych dwóch odcinków
Olka

tzn. ta co na końcu leciała ;)
martunia

hej, tej mam pytanie dotyczące dzisiejszego odcinka Lostów na TVP [tego co teraz był] wie ktoś może co to była za piosenka?
martunia

tak, zdaje się dzisiaj pójdą te odcinki, chociaż ŚS to dwutygodnik, więc o kolejnych dwóch odcinkach też piszą. Hmm... Obejrzę dziś, to wam powiem :)
Olka

Olka, czyli te spoilery dotyczą dzisiejszych odcinków? jak tak to jutro mogę być spokojna i kupić sobie gazetkę:)
zafiro

" Ostrzegam, że oba teksty, jak i zdjęcia do nich dołączone zdradzają najważniejsze wątki nowych odcinków." :) o to mi chodzilo :) jasne? ;)
~Iriskaya

Jeśli nie chcecie przeczytać spoileru o Boonie omińcie całkowicie pierwsze 2 strony, bo spoiler bije po oczach nawet kątem oka :) Podobnie zdjęcie przy dłuższym streszczeniu odcinka na stronie 21
Olka

szkoda, że newsy nie pojawiają się raz na kilka dni, bo dyskusja się teraz nie rozwija :(
a ja stwierdziłam, że w Loście zrobię wyjątek i nie będęczytać spoilerów :) wiele razy czytałam przy innych serialach, a potem bardzo tego żałowałam, więc czas zmienić przyzwyczajenia :)
pozdrawiam!
ps. vood, fajną masz pracę :)
martunia

Iriskaya czytaj uważnie komenta Chrupka, pisała ona, iż "na jakies forum z Lost i przeczytałam jednego spoilera"! ŚS nie spoileruje tylko jakieś forum. Jasne?
voodook

heh i znów trzeba wydać 2,10... ale wcale nie żałuję:) gazetke kupię, ale tego o Boonie chyba nie przeczytam...
zafiro

Wolę nie czytać skoro spoilerują, to strasznie mi psuje zabawę :| Więc do tego numeru ŚS nie zajrzę :]
~Iriskaya

bardzo ciekwy nius zwlaszcza zwazywszy na fakt, ze kocham lost.
~MacLordinti

grr...V(ó)DKa... ty tochyba tylko czekasz na te nowe newsy :p hihi... no cóż,a co do wątków z Losta to sie zdenerwowałam jak weszłam na jakies forum z Lost i przeczytałam jednego spoilera (przez przypadek) i do tego takiego który mnie załamał;) /u mnie gazetki nigdzie już nie ma:/ może mi ktoś podesłać na maila skan z artykułu o boskim Ianie Somerhalderze?
Czips

Znowu pierwszy!!! hehe. Chrupek staraj się bardziej. A gazetę widziałem, wykładałem w moim tesco gazety :P :P :P
voodook