Nowości

:: Boże Narodzenie

 24.12.2005 | redakcja
Święta to specjalny czas, który zbliża do siebie ludzi, nawet tych którzy w nie darzą siebie sympatią. Całe rodziny spotykają się przy stołach, by połamać się opłatkiem życząc sobie wszystkiego najlepszego i przebaczając wszelkie winy i urazy. Nie każdy umie składać piękne życzenia, ale wystarczy, że połamie się opłatkiem, bo czasem wystarczy właśnie tylko taki gest. Nie zapominajcie o osobach, które te święta spędzają samotnie, bo być może właśnie one czekają na jakiś znak od was.
Święta to też czas nadziei i wiary. Zastanówcie się nad tym jakie macie marzenia, co chcecie osiągnąć, co zrobić - jeżeli będziecie mocno w to wierzyć i mieć nadzieję, to uda wam się tego dokonać. Dlatego też cała redakcja www.roswell.pl życzy wam Wesołych i Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Żebyście spędzili je w otoczeniu osób, które kochacie: rodzin, przyjaciół i sympatii. Bawcie się dobrze i niech wasze serca będą pełne miłości, ciepła i radości.

{o} życzy miłych urodzin. Życzy, abyście także w zwykłych śniadaniach, obiadach i kolacjach dostrzegali część sacrum, jakie dostrzegacie w wieczerzy wigilijnej i także w zwykłe dni budowali więź z domownikami podczas wspólnych posiłków.

PS: Nie przesadzajcie z ilością jedzenia, macie na to 3 dni :)

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Właśnie tak! Zgadzam się w 100, a nawet w 200%! Większość tzw. „kontrkandydatĂłw” (o ile nie wsyzscy) to w najlepszym razie – poĹźyteczni idioci wysługujący sie Moskwie, lub po prostu -m agenci słuĹźb sowieckich, jak niejaki Nieklajew, kreowany na supergwiazdę i męczennika. A tymczasem: Ăłw niedorobiony poeta – to krew z krwi tzw. organĂłw (przez rosyjskich rodzicĂłw), nie kryjący się ze swoim wiernopoddańczym stosunkiem do dawnej Centrali. Szkoda, Ĺźe nikt z poĹźytecznych polskich idiotĂłw, na czele z TV Bielsat nie zapytał owych „kandydatĂłw” o stosunek do Polski i PolakĂłw. Tu juz by usłyszał bardzo cielawe rzeczy: m.in. Białoruski Front Narodowy ma poglądy zbliĹźone do… UPA: najwaĹźniejszym świętem w białoruskim panteonie byłby dla nich 17 Września – Dzień ZJEDNOCZENIA Białorusi. Nie muszę mĂłwić, Ĺźe wg owego BNF Białoruś sięga Wyszkowa (z Białymstokiem, Łomżą, Ostrołęką jako miastami białoruskimi), po prostu – linii demarkacyjnej Ribbentrop-Mołotow. Bąxmy oszczędni zpopieraniem rĂłznych nacjonalfaszystĂłw – czy przykład Litwy, a następnie Juszczenki niczego nas nie nauczył? Ano – nie nauczył, kak vidno…
~cxGvNbJCPlhYMqXFSFu

O, już go widzę :>:>:> :D
~Iriskaya

Czyli jak skończy walczyć z przejedzeniem - powróci :D Znaczy się - po świętach :]
~Iriskaya

Poprawiacz błędów musiał się nażreć :D
{o}

A nie było tutaj takiego "poprawiacza błędów" ? ;)
~Iriskaya

cudnej studniówki... nie no (kobito jak ty chcesz z taką ortografią mature zdać?)
Czips

no to nawzajem:)
zafiro

Zdrowia, szczęścia, fajnego faceta/dziewczyny, wspaniałej noworocznej balangi, pełnego pieniędzy portfela, códnej stódniówki cudnej studniówki i.... I czego tylko będziecie chcieli!
Anita19

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia wszystkim życzę!!!! :* I szczęścia w Nowym Roczku!!! :)
*Tess*

Wszyscy zastygli w domach, w fotelach, na swoich sofach, nawet nie chcą napisać nic w komentach :-) Ruszcie się, trochę zdrowia i ruchu, od tv do kompa :-P Ja mam dosyć, wychodzę, a raczej wyjeżdzam z doma :-)
voodook

Śniegu po nerki
Wesołej pasterki
Prezentów moc
Sexu co noc
Pysznego bigosu
Gwiazdki z kosmosu
I udanego wskoku
do Nowego Roku!
~justynka

heej! trochę pewnie za późno to piszę, ale wesołych świąt :*:*
stokrotka

No to wesołych, i mile spedzonych.....
Nera

I obyśmy sie mogli spotkać znowu za rok na tej stronce :)
Ciepłych Świąt dla każdego :]
~Iriskaya

I obyśmy sie mogli spotkać znowu za rok na tej stronce :)
Ciepłych Świąt dla każdego :]
~Iriskaya

Jedzenie, czy po to są święta? NIE! ale już za późno ;-)
voodook

Jakoś się tak cieplutko zrobiło :)
~Gwiazdka

Wesołych Świąt! (należę do tych, którzy nie potrafią składać pięknych życzeń :)
Cicha

a tylko chciałabym życzys wszystkim niezapomnianych świat no i sylwka oczywiscie:)

jejku...jak się słodko i miło zrobiło...:-*** DZIĘKUJE!!! ja również chciałam życzyć kochanej redakcji i całej reszcie kosmicznej załogi wszystkiego co najlepsze... dużo uśmiechu i odwagi w dążeniu do pragnień... ;-*
AAgusia

No ładnie, ładnie. Przebić tego nie dam rady, narzekać na święta też nie będę ;-) Bad boy dziś będzie Good Boy, Merry X-mas :-)
voodook

Wesołych Świąt i Genialnego Sylwka
Czips

:)
timgrayson

wspaniałe życzenia :) redakcji i innym fanom życzę tego samego :)
~freja