Nowości

:: Maraton filmowy: Havoc

 15.12.2005 | BAKLO
„Havoc” (tłum. spustoszenie, zamęt, zamieszanie) to amerykańsko-niemiecki film z pogranicza dramatu, kryminału i romansu. W roli głównej występuje Anne Hathaway (znana głównie z komedii "Pamiętnik Księżniczki"), która wcieliła się w postać Alison.
Alison to samotna dziewczyna z bogatego domu, której brakuje prawdziwej rodziny i przyjaciela. Z nudów postanawia sprawdzić, jak wygląda życie w gangsterskich dzielnicach Los Angeles. Początkowo zafascynowana latynoskim gangsterem, w końcu dochodzi do wniosku, że jednak nie tego szukała. Niestety jest już za późno. Ofiarą jej zabaw padają jej najlepsza koleżanka, chłopak oraz przyjaciele.

Shiri Appleby w filmie wciela się w postać Amandy, koleżanki Alison. Pannę Appleby możemy więc zobaczyć w kilku większych scenach, m.in. na jednej z imprez oraz podczas jednego z wypadów do niebezpiecznych dzielnic Los Angeles. Rola jednak stosunkowo nieduża, ale zawsze – nazwisko Shiri pojawia się w czołówce jako trzecie.

„Havoc” to film zdecydowanie z kategorii 18+, ze względu na wulgarne słownictwo, narkotyki, seks i nagość. Czy tak wygląda życie w niebezpiecznych dzielnicach, w których przygód szukają bogate panienki? Nie mnie to oceniać. Nie mniej sam film, to nie jest dziełem wybitnym - podobnych filmów było już co najmniej kilka. Zachęta do obejrzenia może być oczywiście udział w filmie Shiri oraz być może panna Hathaway, której wdzięki w „Havocu” można poznać w prawie całej okazałości. Kto jednak przy okazji nie chciałby się zniesmaczyć, raczej projekcję filmu powinien sobie odpuścić.

Film jest dostępny od 15 listopada na DVD (niestety nie w Polsce). Pisałem wcześniej o dwóch dostępnych wersjach (rated i unrated). Obie wersje można znaleźć na amerykańskich stronach sklepu Amazon. Cena: 14 dolarów + koszt przesyłki (ok. 7 dolarów). Taniej zapewne wyjdzie jeśli wyszperamy film na jakiejś aukcji.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Wowza, problem solved like it never haednpep.
~lszCqF5k3Dp

Ciągłe powtórzenia, brak przecinków. Tak, tak! BYKOM STOP! nieźle wam idzie!
~M.-ka

Dzięki za linki ze "Wielbicielką".
~Kate-Mischelle

o lol...voodook:> jakie istotne spostrzezenie;P hih... ale ja tu po co innego niezwiązanego z tematem:D
a mianowicie chciałabym (błagam):D żeby ktoś mi podał wykaz wszystkich dotychczasowych wyemitowanych odcinków Lost (chodzi mi także o 2 serie) bo mam zamiar sobie pościągać
Czips

Powiem coś w stylu dawnego kompana z czata roswell - Dartha Jonesa, na tym zdjeciu Shiri ma dosyc ciekawie wygladajacy biust :D
voodook

Newsy o Swimfan:

http://www.roswell.pl/news.php?id=761

http://www.roswell.pl/news.php?id=833
Olka

szkoda ze shiri nie gra tam wiekszej roli,ale z tego co słyszałam film nie należy do wybitnych.Oklepany motyw i brak cenzury majacy przyciągnąć widzów,ale ze względu na Shiri może go obejrze.PS.Napiszcie coś o filmie Shiri "Swimfan" w ktorym jest jej dość sporo.Film ten był ostatnio na niemieckim RTL-u ale nie znalałam on nim wiele.
~Kate-Mischelle

Pieniądze zmieniaja ludzi gdy masz juz wszystko szukasz czego innego czegoś złego :/
timgrayson

Myślałam, że Shiri gra główną rolę w tym filmie, ale i tak jak będę miała okazję to na pewno zobaczę. Lubię popatrzeć na filmy w których grają nasi aktorzy.
ps.A co do tych filmów to właśnie wczoraj byłam w kinie na King Kongu, gdzie gra Colin.Byłam pewna,że gra tam epizod i się mile zaskoczyłam bo on pojawia się na ekranie dość często, widać go przez cały film.Film jest dość dobry polecam tym, którzy lubia takie przygodówki, no i oczywiście Colina:)
madziulka