Nowości

:: Gdzie Ci mężczyźni...

 13.12.2005 | alex
Jak łatwo można się domyśleć na naszej stronce przeważa "płeć piękna", a co za tym idzie większe zainteresowanie budzi w nich "płeć brzydka". Pewnie dlatego newsy o aktorkach "cieszą się" niezbyt dużym zainteresowaniem. Postanowiłem, że dam wam tego czego chcecie :) (I nie mówcie, że "Alex zły":)
Nie wiem czy zauważyliście, ale w naszych nowych serialach jest dwóch lekarzy (Derek z "GA" i Jack z "LOST"), na dodatek są obydwaj chirurgami.
A dodatkową aktrakcją jest to, że obaj mają podobne nazwisko: Jack Sheppard (Matthew Fox) - Derek Shepherd (Patrick Dempsey). Obydwu też łączy to, że kochają się w nich główne bohaterki (chociaż z Kate to nigdy nic nie wiadomo). Jednak charaktery mają różne, no i z wyglądu nie są podobni...
No właśnie jacy oni są? Który lekarz przypadł wam bardziej do gustu? Jack czy Derek? Który wam się bardziej podoba (nie tylko fizycznie)?
Obydwaj pracują w różnych warunkach, inaczej reagują w stresowych sytuacjach... Inne są ich losy, a jednak ich drogi skrzyżowały się w tym newsie, więc będą musieli podjąć walkę... Który z nich wygra? Zależy to od was :)
Nie zadam więcej pytań, bo się pogubicie. Zapraszam do wypowiedzi :)

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

| 1 | 2 | Następne

Calnlig all cars, calling all cars, we're ready to make a deal.
~BoaglwEb

Jack i koniec kropka . Kate musi być z nim.
~KATE

Jack!
~Kate

Oczywiście Matthew Foź jast dla mnie o wiele lepszy. wogóle jest super!!!!

mi bardziej podoba się jack i w tym jak wygląda i jak postępuje

JACK JEST ZNACZNIE LEPSZY!! ALE JUŻ NIE DŁUGO ZGINIE.... :-( WTEDY KATE BEDZIE Z SAWYEREM....

jack i dererk sa troche do siebie podobni xchociaz roznia sie charakterami mimo tego jack jest glownym lekarzem i wszystkie dziewczyny nie moga sie oprzec.
~nieznana wielbicielka jacka

jack jest lepszym aktorem miomo przystojniejszym i karzda dziewczyna woli go
~klaudiaaaaaaaaaaa

jack jest lepszym aktorem miomo przystojniejszym i karzda dziewczyna woli go

Obaj, wbrew pozorom są podobni do siebie. Uczciwi i oddani swojej pracy aż do bólu, utalentowani i jakże przystojni. W Lost postać Jacka jest głębiej nakreślona - bardziej emocjonalna, tragiczna w odniesieniu do poczuci winy, jakie w sobie nosi. Jako ciekawostkę dodam, że Matthew Fox i Patrick Dempsey zastali docenieni nominacją do Złotych Globów za swoje role jako najlepszy aktor w serialu dramatycznym, a Zaginieni i Grey’s Anatomy kandydują w kategorii najlepszy serial telewizyjny. http://film.onet.pl/0,0,1211532,wiadomosci.html. Z całego serca życzę dwóm sympatycznym aktorom sukcesu, chociaż moje serce jest troszeczkę bliżej Jacka :)
Ela

Derek jest najlepszy, jest seksowny, zabawny,nie daje sie tak łatwo usidlići zdominować,jest tajemniczy ,Jack to ciepłe kluchy , nudny i wyręcza się innymi jeśli chodzi o czarną robotę - torturowanie SAWYERA a udaje takiego świętego i co chwile zwraca innym uwagę jak mają postępować
~ll

Hehe. ja mam 4 dni wolnego, ale o Sawyrze usłyszcie w weekend jak znajdę czas :))) (zajęcia od rana do wieczora+zaliczenie).
ALEX_WHITMAN

OMG! Alex teraz nie zasne i nie wstane do pracy?Co teraz mam zrobić? Hehehe ;-)

Potrzebujemy Sawyera!
*WeRoNiKa*

Nie zapomniałem o Sawyerze :p Inny news, inny problem :D Szczegółów nie zdradzę.
ALEX_WHITMAN

Kate-Mischelle no Sawyer to pierwsz klasa.
*WeRoNiKa*

ja tam wolę dereka, bardziej mi odpowiada... jest bardziej tajemniczy i według mnie przystojniejszy
stokrotka

JACK zdecydownie! Po tym co Derek zrobił Meredith...(to jeszcze było na Polsacie)
freja

Derek jest przystojniejszy ale Jack tesh też jest niczego sobie :D. Przy czym Jack jest sympatyczniejszy i mniej tajemniczy. Ale moim faworytem i tak jest Sawyer, o którym akurat zapomniałeś ;(((.
~Kate-Mischelle

Od zawsze nie lubiałam Jacka...jak dla mnie to taka ciepła klucha no i wszedzie go pełno (tak wiem to główny bohater ale..).I tak mnie drażni jego osoba.No i te maślane oczka na widok Kate.Dobrze ze chociaż jedna osoba na wyspie za nim nie przepada-Sawyer.

Natomiast Derek jest niczego sobie,nie jest moze moją ulubioną postacią z GA ale i tak lepsze to niż Jack.... ;)
*WeRoNiKa*

Dla mnie Dereck od samego początku był nijaki i jakoś specjalnie go nie polubiłam. Co innego Jack - w sensie wzbudzał we mnie więcej emocji. Najpierw go ignorowałam, potem 'znielubiłam' by w końcu zacząć go tolerować z akcentem na zrozumienie jego motywów oraz podejmowanych przez niego decyzji. W końcu zaakceptowałam go jako lidera naszych zaginionych.
Olka

Ja też wolę Dereka, jest przystojniejszy :D i śmieszniejszy. Jak powiedział Graalion, Jack jest czasem zbyt idealny, a przez to trochę dziwny.
Alex, czego ty nie wymyślisz :P Fajny temacik.
issy

Jako facet bardziej lubię Dereka. Jack jest obrzydliwie doskonały, a Derek rzuca niezłe teksty, świetnie się przekomarza z gł. bohaterką, a przez to podrywanie staje się jeszcze fajniejszy.
Tyle męskiej opinii.
Graalion

oj i zapomnialam o plakacie z Lost i GA..na plakacie niestety nie ma Emilie..:(
Aga

w ŚS jest artykul o Lost ( Sawyer), krótka notka o GA (konkretnie o Sandrze Oh) i portret na zyczenie w ktorym jest John Doe....:)
Aga

hmm...Alex ale ty o nas dbasz...:P
Właściwie o obydwu niewiele wiemy... Przecież GA się skończyły lawina pytań, co do doktorka... No a o Jacku wiadomo tylko tyle, że stara się być uczciwym lekarzem... nawet kosztem swojego ojca- swoja drogą- uważacie, że jego decyzja była słuszna?Bo ja sama nie wiem...:( ale podoba mi się, że tak dba o wszystkich na wyspie, jakby się czuł za nich odpowiedzialny.
Jeśli chodzi o wygląd to nie potrafię wskazać jednego z nich, oboje są naprawdę bardzo atrakcyjni;)))
AAgusia

| 1 | 2 | Następne