Nowości

:: Premiera King Konga coraz bliżej

 5.12.2005 | BAKLO
Coraz bliżej do 14 grudnia, czyli do dnia premiery "King Konga", najnowszego filmu Petera Jacksona (reżysera "Władcy pierścieni"), w którym pojawił się również Colin Hanks. Colin wprawdzie wielkiej roli w tym filmie nie ma (zagrał Prestona, pomocnika Carla Denhama), jednak w najbliższym czasie zapewne programów, artykułów i imprez z jego udziałem nie zabraknie.
Powoli mamy już przedsmak tego co nas czeka. Z pierwszego z artykułów z Colinem w roli głównej możecie się dowiedzieć m.in. o pracy na planie filmu, o aktorze przebranym w strój goryla, a także zapoznać się z porównaniem z oryginalnym filmem o King Kongu.

W związku ze swoją rolą w "King Kongu" Colin pojawił się ostatnio (29.11 br.) w programie Davida Lettermana emitowanego przez stację CBS. Natomiast 7 grudnia Hanks będzie gościem programu "Late Night With Conan O'Brien" stacji NBC, który to program będziemy mogli obejrzeć również w Polsce, ponieważ jest on retransmitowany przez dostępny u nas kanał CNBC Europe. Wprawdzie programy te są nadawane z conajmniej tygodniowym opóźnieniem, jednak warto uważnie śledzić program tej stacji.

A teraz coś myślę dla nas ciekawego. Serwis Lycos.de podał, że europejska premiera "King Konga" będzie miała miejsce 7 grudnia... w Berlinie. Na czerwonym dywanie przed Teatrem Muzycznym na Placu Poczdamskim pojawi się m.in. reżyser Peter Jackson oraz aktorzy: Naomi Watts, Adrien Brody, Thomas Kretschmann i Andy Serkis. Niestety o reszcie obsady nic nie wspomniano, więc nie ma pewności, że w Berlinie zobaczymy również Colina. Nie można jednak tego wykluczyć, więc może warto w środę wybrać się do Berlin, zwłaszcza, że wielu z nas do stolicy Niemiec ma bliżej niż do Warszawy. A jeśli Colina nie zobaczymy, zawsze będzie można zwiedzić Potsdamer Platz, miejsce, gdzie obecnie powstają najnowocześniejsze biurowce w Berlinie oraz nowoczesne centra handlowe. Tu m.in. swoją nową siedzibę ma Sony, Daimler-Chrysler oraz niemieckie koleje DB. W weekend Plac Poczdamski to jedno z najchętniej odwiedzanych przez Berlińczyków miejsc.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Free knowledge like this doesn't just help, it promote decacromy. Thank you.
~IaRLR9xz

A gdzie prezenty :>:>:>
*WeRoNiKa*

Żadnej zmiany na Mikołajki??? Żadnego newsa??? Cóż to???
voodook

Widziałam już w kinie zapowiedź KK, było nawe sporo Colina. Tyle, że filmy o przerośniętych małpach i ogromnych jaszczurach mnie nie interesują.
~##

tylko nie Berlin!!! ostatnio na niemieckim miałam o Berlinie i jego zabytkach... mam tego już dość:) ale mogłabym się poświęcić dla King Konga.w sobotę jak byłam na Potterze, to była reklama tegoż filmu i przez 2s. widziałam twarzyczkę Colina:) była na całym ekranie^^ ach... fakt, może i ma małą rolę, ale i tak wybiorę na gorylka. bo i historia fajna...
zafiro