Nowości

:: Colin Hanks w King Kongu

 24.11.2005 | BAKLO
To w zasadzie nie jest nowości, bo o roli Colina Hanksa w filmie wiedzą już chyba wszyscy - pisaliśmy o tym już nie raz. Kolejna wersja filmu o King Kongu wchodzi na ekrany kin 14 grudnia (również w Polsce).

Jednak już na 3 tygodnie przed premierą, czyli 22 listopa, do sklepów trafiła oficjalna gra filmu zatytułowana po prostu "Peter Jackson's King Kong The Official Game Of The Movie". Ciekawostką jest w tym momencie fakt, że Colina Hanksa usłyszymy również w grze, gdzie ,podobniej jak inni aktorzy, użyczył głosu granej przez siebie postaci, czyli Prestonowi. W grze będziemy się wcielać w postać Jacka Driscolla, jednak wraz z postępem fabuły będzie mogli kontrolować również Konga.

Kinomaniaków ucieszy fakt, że pierwszy milion kopii gry dla konsoli PlayStation 2 i Xbox będzie zawierał darmowy bilet do kina (zapewne jednak nie w Polsce). Graczy natomiast ucieszy sposób wydnia gry. "King Kong" będzie dostępny na wszystkie platformy: PC, PlayStation 2, Xbox, Nintendo GameCube, PSP, Nintendo DS, Game Boy Advance oraz... na konsolę Xbox 360 firmy Microsoft, która swoją światową premierę w sklepach miała w dniu wydania gry. Więcej informacji można zaczerpnąć z oficjalnej strony gry, skąd również można pobrać jej demo.

Kolejny fakt, który ucieszy komputerowych graczy, to dość skromne wymagania gry, jak na dzisiejsze standardy. Aby cieszyć się King Kongiem wystarczy komputer o parametrach: PIII 800MHz, 128 MB RAMu oraz karta graficzna z 32 MB pamięci. Premiera gry w Polsce przewidziana jest na 2 grudnia, a za spolszczenie i dystrybucję odpowiada firma Cenega.

P.S. Jak słusznie zostało zauważone w komentarzach, dzisiaj urodziny obchodzą Katherine Heigl i właśnie Colin Hanks. Wszystkiego najlepszego.
Olka: Żeby nie dublować informacji kolejnym newsem dodam, że Katie obchodzi dziś 27. urodziny, a Colin 28. Stu lat, wielu wspaniałych ról i nagród. Pracujcie ciężko ku uciesze gawiedzi, a Bóg wam w dzieciach wynagrodzi ;)

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Hej. Ściągnęłam sobie wlasnie bot o nziwae Romadoria Helper, w sumie wszystko dziala jak ta lala, plik skanowany przez autora na virustotal czy jakos tak i nic nie wykazało. Przydatne bo posiada automatyczne dodawanie do kolejki budowania, nawet dla darmowego konta takiego jak ja mam!!!!!!
~6FBBXEZs1M

Arek1950 w sumie ja robiłam to samo co Ty, czytaj wssyztkie instrukcje jakie CI się pokażą i sie uda. Na początku sie przeraziłam jak to zobaczyłam, jednak wszystko zajęło mi max 2 minuty!!!! Jestem baaardzo zadowolona!
~HYspbIpk8sA

dziecko (to do King Konga Kanga) jak coś ci się nie podoba, to nie krytykuj. Colin jest fajny:) a na tej stronie nie pozwolimy by ktoś obrażał aktorów z roswell...
~zafiro

delikatnie mówiąc nie zgadzam się z przedmówcą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przecież Colin jest uroczy, a aktor też z niego dobry, nie wiem jak można go nie lubieć...
AAgusia

Mając wpływowego i sławnego tatuśka nawet wygląd kretyna i przeciętna gra aktorska nie przeszkadzają w 'hollywoodzkiej karierze' - sto lat Colin :P
~King Kong Kang

po 24, ale wszystkiego naj im życzę:) a ja mam urodzinki za dwa dni^^
zafiro

Nieważne, że nie przeczytają, my/ja przynajmniej/ po prostu życze im jak najlepiej. Oglądamy ich filmy, śledzimy życie prywatne, no i miłe jest, że pamiętamy o ich urodzinach, więc choćby dla nas samych to jest ważne.
AAgusia

Nieważne, że nie przeczytają, my/ja przynajmniej/ po prostu życze im jak najlepiej. Oglądamy ich filmy, śledzimy życie prywatne, no i miłe jest, że pamiętamy o ich urodzinach, więc choćby dla nas samych to jest ważne.
AAgusia

Po co piszecie te życzenia? Oni i tak tego nie przeczytają
~Lora

heh wszystkiego naaajlepszego :*:*
stokrotka

aaaaa... taaakkk XBOX360... cudo... jestem w stanie sprzedać moją ukochaną konsolke poczciwego xboxa aby dołożyć i zakupić 360... a KingKong? to nie mój typ gier... no i w Polsce biletów na pewno nie będzie.. skoro Xbox formalnie prawowitej i legalnej premiery w Polsce nie miał:)
Czips

Dokładam jeszcze moje życzonka...- 100 lat Katie & Colin:*:*:*:*
AAgusia

Wszystkiego naj dla naszych lubilatów:*:* ;-)
Elizabeth

Przyłanczam się do życzeń anonima :) wszystkiego najlepszego :*
Magea

Z racji tego że mamy dzisiaj 24 listopada chciałabym złożyć Katherine i Colinowi najserdeczniejsze życzonka z okazji urodzinek

Mój poczciwy celeronek, no fajny jest, ale gdy wszedłem na stronę gry to normalnie shok :D Flashowa stronka tak mi kompa muliła, że wyszedłem czym prędzej :) hehe.
voodook

HeY! Pierwszy będę. Gra chociaż ma mierne wymagania jak na teraz, to mi i tak nie pójdzie :-) Celeronek 333 poczciwy i nieodstępny od 8 latek :-) King Kong... hmm... wersja pierwotna filmu była pierwszą w mej niegdyś bogatej vhs'owej videotece. Ech te dawne czasy vhs'ów. Teraz tylko divX, piraty, dvd... VHS RULEZZZ....
voodook