Nowości

:: Nowe projekty Diane Farr i Adama Rodrigueza

 21.11.2005 | BAKLO
Diane Farr, czyli Amy DeLuca oraz Adam Rodriguez, czyli Jesse Ramirez, to może nie aktorzy ze ścisłej czołówki "Roswell", ale to zawsze bohaterowie naszego serialu. Oto ich nowe projekty:

Nowy film, w którym Diana Farr pojawi się jako Hannah, nosi tytuł "The Third Nail". Ten kryminał opowiada o mężczyźnie skazanym za zabójstwo dwóch dzieci, której to zbrodni nie popełnij. Badanie DNA oczyszcza go z zarzutów, ale więzienny gang chce jego śmierci. Kiedy jego córka zostaje porwana, mężczyzna szuka zemsty. Premiera filmu w przyszłym roku.

Z kolei projekty Adama Rodrigueza to filmy "Splinter", "Thanks to Gravity" oraz "Cielito lindo". "Splinter" to thriller, który opowiada o gangsterze cierpiącym na zaniki pamięci, który szuka mordercy swojego brata. Tymczasem kolejny członek jego gangu zostaje sadystycznie zamordowany. Adam wcieli się tu w postać szeregowca Martineza.
O dwóch kolejnych filmach na razie niewiele wiadomo - w pierwszym Rodriguez pojawi sie jako Elias, natomiast w drugim wcieli się w postać Leonardo.
Ostatnio Adam pojawił się także jako Ritter w dwuczęściowym filmie pt. "End of the World: Category 7", który wyemitowała amerykańska stacja CBS. Film opowiada o burzy, która zalała Chigaco i zmierza w kierunku Waszyngtonu.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Me and this article, sitting in a tree, L---N-R-AEI-N-G!
~uNGwhuXV7

majandra, miejmy nadzieje, że juz wkrótce...
AAgusia

tak czytam te notki i nachodzi mnie myśl- kiedy przeczytam, że Roswell znowu się zacznie?
majandra_

Ten film z Adamem zapowiada sie bardzo ładnie.Lubie samego Adama tak wiec filmem nie pogardze.
*WeRoNiKa*

ciekawe czy będą w Polsce??? nie wiem czy obejrzę... jak nie zapomnę^^
zafiro

"Splinter" wygląda dość interesująco, a film Diany też zapowiada się ciekawie. Z chęcia zobacze, jeśli tylko będe miała taką możliwość ;-)
AAgusia