Nowości

:: The Ringer - Katie Heigl

 14.11.2005 | Olka
Już pisaliśmy o tym filmie, jednak było to dawno temu, a że pojawiła się okazja ku przypomnieniu, niniejszym to robię ;)
The Ringer to komedia opowiadająca o niejakim Steve'ie Barkerze, który chcąc pomóc koledze w spłacie zaciągniętych długów, bierze udział w Olimpiadzie Specjalnej. Zdawałoby się, że to szlachetny czyn, a jednak... Tak naprawdę, Steve tylko udaje upośledzonego umysłowo w nadziei, że z łatwością sięgnie po zwycięstwo. Nic z tego - jego rywale, choć niepełnosprawni, okazują się przewyższać go pod każdym względem. Katie zagra postać Lynn Sheridan - wolontariuszki, która zauroczy Barkera.

Co nowego, zapytacie? Po pierwsze wiadomo już, że data premiery filmu w USA i Kanadzie została przełożona z 12. listopada na 23. grudnia 2005. Dodatkowo w sieci dostępna jest zapowiedź filmu, zatem mamy wreszcie okazję rzucić okiem na charakter omawianej produkcji. Trailer możecie zobaczyć przy pomocy Windows Media Playera, bądź w formacie Quicktime, a zarejestrowani na filmwebie mogą obejrzeć aż 3 róże zwiastuny (Quicktime). Została również uruchomiona oficjalna strona The Ringer. Póki co świeci pustkami, ale możecie na niej pooglądać dotąd nie publikowane zdjęcia do filmu.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Another perspective is that exarentl validation in any form is unnecessary when you have complete and utter faith in inner knowing. In other words, to have insight into certain truths means you do not require someone else to approve or coroborate. In a similar way, when it comes to unusual experiences, as you evolve to have unwavering trust and acceptance of all that you are, questions are not raised.
~SXluJOTcVxkCr

Now that's sbulte! Great to hear from you.
~XRiuCmvumBsRjml

racja, poprawiono
Olka

Film wchodzi do kin w USA i Kanadzie 23.12.2005.
Nie jest o Paralimpadzie ale o Olimpiadzie Specjalnej.Steve nie udaje umoslowo chorego tylko uposledzonego umyslowo (a to nie jest choroba)
Strona the Ringer juz dziala wraz ze wszystkimi dodatkami.
~MK

Poprawione
{o}

No właśnie- z tym logowaniem to problem jakiś. mam to samo :((((
~megg niezalogowana :(((

fakt, Katie i komedia... cos widze to w ciemnych barwach... nie to, żeby katie była jakas drętwa, ale ona nadaje się do lepszych produkcji!!!
zafiro

aktor grający gł. bohatera to gwiazda programu Jackass... mam wrażenie, że wyjdzie z tego kolejna głupia komedia dla amerykańskich nastolatków :|
~Olka

HeY! Zglaszam prosbe do moderatorow. Podczas logowania wyskakuje blad i nie moge sie lognac :/ Tzn loguje sie ale jak przechodze gdziekolwiek indziej to k.u.p.a.

Film tematyke ma ciekawa, porusza watek dosyc ciekawy, mianowicie niepelnosprawnosc. Zobaczymy co z tego wyszlo.
~VooDooK without Login

jestem pierwsza:):):) ciesze się i mam nadzieje, ze film bedzie w Polsce:) chociaz dziwnie Katie mi nie pasuje do komedii...
AAgusia