Nowości

:: Wzgórza mają oczy - Emilie de Ravin

 9.11.2005 | Olka
Kolejna nowa propozycja filmowa, na liście płac Emilie de Ravin. Tym razem jest to remake filmu z 1977 roku o tym samym tytule. Wgórza mają oczy to opowieść o rodzinie Carterów, która wybrała się w podróż do Kalifornii. Niestety w drodze ich samochód ulega awarii pozostawiając rodzinę na niemal całkowitym pustkowiu... na nieszczęście zamieszkanym przez rodzinę kanibali.
W filmie Emilie wcieli się w jedną z ofiar - Brendę Carter. Scenariusz do filmu napisali Alexandre Aja i Gregory Levasseur nie znani szerszej publiczności. Zdjęcia kręcone są w Maroku. Premiera filmu przewidziana jest na 10 marca przyszłego roku. Zajrzyjcie do |Zdjęć|, gdzie znajdziecie fotki do filmu.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

One of the keys necessary to fight Soetoro is PUBLICITY. He ca#;8n217&t stand the light of day. We need to keep everything we learn in the faces of over 300,000,000 US VOTERS. Hopefully this will help to erode his voter base enough to keep him from being given a second term. The USURPER is a REAL MANIAC, and if he gains a second term we all will see exactly how much of a lunatic he really is.
~HzOMEM9p87p

Alexia siger:Ja det te6nkte jeg ogse5 men mange af modellerne har me6rkelige navne: Rochel, Brinette, Serina, Nanna Jo er nogen af de andre me6rkelige.Men jeg synes det er god undhreoldning, ise6r ne5r Brinette ge5r amok, can't wait!
~Ps2CqmgQnLY

zajebisty film!!!
~

hehehehehehe dobże jej tak zostanie zjedzona może żywcem
jeszcze nie lubie jej
~ALEX

hmmm... a ja mam nadzieje że wręcz przeciwnie WMO nie będzie remakem z typu Teksańskiej m,asakry, bo tam film, fabuła a szczególnie efekty specjalne były tragiczne...:|
Czips

No mam nadzieję, że film będzie tak dobry jak remake "Teksańskiej masakry...". Niestety temat kanibali, jeśli twórcy przekroczą pewne granice, może przywołać wrażenia ze zdecydowanie niefajnego "Wrong Turn". Ale Emilka w roli obiadku jak najbardziej mi odpowiada ;)
~john_cage

Forsaken - ten film jest coniemal dziwny :D hehe, ale zauwazylem jedna rzecz :) Brendan jesli gra w filmie (czy tez serialu Roswell) jest tam element Metallici :)))) W Roswell multum przykladow, a w Forsaken jest zajebisty moment jak Vampire idzie zrobic rzez ]:-> nucac ENTER SANDMAN :D Przypadek? Co do Fosaken to tylko motyw przedstawiony jest godny, a tak film sredni :) Duzo lepszy jest LONG WEEKEND z Fehrem :)
voodook

ejjj, dajcie jakąś nową sondę :P
Maria_DeLuca

oooo, jak super!!!! w końcu zobaczę naszego Brendanka:) a za godzine Lost! nie zapomnijcie!!!
zafiro

Lizzie kochana jestes, super! ciesze sie bardzo :):):)
AAgusia

W sobote 19 listopada o 23.05 na polsacie bedziemy mieli okazje zobaczyc Brendana w filmie Straceni
~Lizzie_

No taka możliwość też jest...zresztą Emilie jest taka szczuplutka ze chyba nasze kanibalki się nie najedzą ;-)
*WeRoNiKa*

pracowita te Emilie! ciekawe czy kieyds zagra w czyms normalnym, ale jesli o mnie chodzi to podobaja mi sie takie filmy.
Moze jej jednak nie zjedzą...
AAgusia

heh... Emilie znów jako fiara... ona chyba takie rzeczy lubi, nie:)??? najpierw jako dziwna kosmitka, potem zagubiona na wyspie, ofira, wokól którek wszystko się kręci i teraz to...
zafiro

Zjedzą Emilie :>
*WeRoNiKa*