Nowości

:: Brick z Emilie de Ravin w marcu

 7.11.2005 | BAKLO
"Brick" (tłum. cegła) to tytuł nowego filmu z Emilie de Ravin w jednej z ról. Co ciekawe, grana przez nią bohaterka ma podobnie brzmiące imię - Emily. "Brick" to niskobudżetowy dramat opowiadający o nastolatku, który wkracza do przestępczych kręgów, aby zbadać okoliczności zniknięcia jego byłej dziewczyny. Emilie gra właśnie ową zaginioną dziewczynę. Z założenia może to jednak być rola mała... Niestety.
Film swoją kinową premierę będzie miał 24 marca 2006 (USA). Do Europy "Brick" najprawdopodobniej zawita w czerwcu przyszłego roku. Działa już oficjalna strona filmu, na której jednak na razie znaleźć można jedynie zwiastun. Głównie usłyszymy w nim Emilie, ale w jednym ujęciu i zobaczymy. Nie mniej obejrzeć nie zaszkodzi... :)

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

That hits the traget dead center! Great answer!
~DMUflFLDeEVGmdB

Your honesty is like a becaon
~YJCGPfFoI

łii już jutro Lost :D:D
Czips

* ją słyszymy
~Olka

w Gotowych na wszystko też mamy główną bohaterkę, wokół której kręci się znaczna część fabuły, a ja śłyszymy niemal jedynie zza kadru :)
~Olka

a ja słyszałam, że Emilie będzie grała w jakimś filmie o Świętym Mikołaju:) może byc tez fajnie... ale chciałabym, żeby z "Brick" była często. to trochę głupie żeby film o niej był a jej samej nie. tak, na plakacie to ona.
zafiro

nie wiem czy już o tym pisaliście to dodałam:)
Czips

The Hills Have Eyes (Wzgórza mają oczy) ->Podmiejska amerykańska Rodzina jest podchodzona przez grupę psychotycznych ludzi, którzy żyją w pustyni, daleko od cywilizacji. Z aktorów moge wyróżnić :Desmonda Askew (Brody z Roswell) [który gra tu głóną rolę] :Ezra Buzzington (grał min w FightClubie). Emilie w filmie gra Brende Carter.
Ogółem film jest post-produkcją znanego horroru z 1977roku.
Czips

czy to Emilie jest na tym plakacie?
Shirven

Z tego co widziałem w zwiastunie to obawiam się, że Emielie zagra tu rolę podobną jak Sheryl Lee (Laura Palmer) w Miasteczku Twin Peaks. Wszystko bedzie się kręcić w okół niej ale jej samej nie będzie tu za wiele.
Hans

plakat faktycznie mroczny, a i fabuła filmu zapowiada się interesująco, na pewno wybiore sie do kina, nawet jeśli Emille nie będzie stale goscic na ekranie to przecież odegra w nim kluczową role:)
AAgusia

takk... może to i mała rola ale jaka kluczowa:D:D wkońcu cały film sie kręci w ogół niej
~niezalogowana Czips

coś o tym słyszałam. na to to na pewno idę! emilka w prawie głównej roli! hurra:)!
zafiro

Zgadzam się. Podoba mi się plakat, jest taki mroczny. Cieszę się, że Emily zagra w tym filmie, bo wydaje się być ciekawy.
issy

Myślę, że jej obecność w trailerze (nawet jedynie w postaci głosu), jak i na plakacie pozwala jednak przypuszczać, że jej rola wcale nie będzie taka mała. Może będzie narratorem, zza kadru, albo będzie się pojawiać w retrospekcjach... Film zapowiada się ciekawie.
Olka