Nowości

:: Zagubieni w Gazecie telewizyjnej

 4.11.2005 | Olka
Na łamach dzisiejszej Gazety telewizyjnej (dodatek do Gazety Wyborczej) pojawił artykuł dotyczący serialu Zagubieni. W tekście znajdziecie kilka porad dotyczących oglądania serialu, ale chyba więcej pytań, które autor stawia sobie i widzom, przy okazji formułując trafne spostrzeżenia dotyczące nie tylko fabuły, ale przede wszystkim bohaterów - w jakimś sensie podejrzanych i mających coś do ukrycia. Wreszcie możemy poczuć, że nasz abonament został wykorzystany na coś sensownego. Okładka przy newsie odeśle was do odpowiednich skanów (przepraszam za ich jakość, ale musiałam je przyciąć).

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

LOVE our library! Don't love the fees we cnsiostently wrack up :D and a lego club, well, that just takes the cake! maybe we should start one in our co-op.....:0)Highest amount at one time was $20 - but I've probably paid a couple hundred dollars in fees in the past few years! DVDs are killer, a buck a day overdue!
~hppqlTFitpMwRgOXbV

Issy, kiedy był ten artykuł w łódzkim Expressie? W ten piątek? JA tylko w piątki kupuję...
lizzy_maxia

po przeczytaniu tego artykyłu jeszcze bardziej spodobał mi sie ten serial ale szkoda ze jest emitowany tylko raz w tygodniu a le naszczescie po dwa odcinki moje zycie to teraz oby do czwartku
kinia

mnie tez jeszcze bardziej zachciało sie czwartku, fajnie napisany ten artykuł. Olka- wielkie dzieki za skana:*
AAgusia

hmm.. no no no.. łądny artykulik:D tylko jeszcze bardziej zaciekawił mnie serialem... yteraz to już w ogóle nie opuszcze żadngeo odcinka:D
Czips

Święta prawda z tym abonamentem. Ile można płacić za "odgrzewanego kotleta". Ciągle same powtórki albo nędza. Miejmy nadzieje, że to początek zmian w TV publicznej :)
Hans

też mam to. właśnie chciałam Was o tym poinformowac:) issy a w którym numerze Expresuu, bo ja też jestem z Łodzi i może mam to w domu tylko nie wiem:)
zafiro

Świetnie akurat moi rodzice kupują Wyborczą co piątek :)
Magea

W lokalnej łódzkiej gazecie, Express Ilustrowany, też był artykuł o Lost. A swoją drogą, to wow redakcjo, to już 4 news w ciągu dwóch dni! Gratuluję, oby tak dalej!
issy

wiedzialam ten serial jak bylam w Angli, jest zajebisty!!!
lily