Nowości

:: Nowa "twarz" (na) jasonbehr.org

 4.11.2005 | Olka
Minęło niewiele czasu od otwarcia jednej z lepszych stron dedykowanych Jasonowi, kiedy z niewiadomych przyczyn została ona zamknięta. Na szczęście okazało się, że nie na zawsze, a jedynie na czas przejęcia jej przez nową moderatorkę - Justine. Kiedy zajrzycie pod adres www.jasonbehr.org przywita was nowy layout strony, do którego użyto zdjęć z ostatniej sesji fotograficznej aktora. Krótko mówiąc jest na co rzucić okiem, a szara tonacja wcale nie odstrasza, wręcz przeciwnie pasuje jak ulał do charakteru fotek (które jednak nie wszystkim przypadły do gustu :) Nie zapomnijcie zajrzeć do Galerii.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

I’m there too, I filed bankadruptcy but still have 2 vehiadcles in my name, I don’t have any credit cards, my spsoue owns his own busiadness and I am retired Miladiadtary and Civil Seradvice, have 80% disadabiladity paid at 100% and both of use also get Soc Sec. But we ahave a high interadest rate and canadnot refiadnance. No one will even disadcuss refinancing.
~QZ1rh203k

zmieniłam zdanie po obejzeniu galeri te zdjecia sa straszne okrutnie wyglada w dlugich wlosach :)
kinia

czy ja wiem jak dlamnie to jest wporzo :)
kinia

Issy, zastój związany jest z pobytem J.B. w Kanadzie na planie Skinwalkers (spotkał się tam z panem Fehrem), gdzie, jak na razie nikt nie ma dostępu do zdjęć. Musimy troszkę poczekać na nowinki.
O biało-czarnej sesji zdjęciowej MR B autorstwa znanego fotografika Tony'ego Duranta pisalismy na forum http://forum.roswell.pl/viewtopic.php?t=1210&start=980
Ela

e tam stronka fajna ale coś mi ten nasz kawaler Behr nie przypada do gustu w tych dlugich wlosach;/
Czips

nie podobają mi się :/
zafiro

Tylko te z najnowszej sesji :)
Olka

A już się cieszyłam, że coś nowego o JB. Widziałam, że Ela pisała o jego partnerce na forum. Ale straszny zastój się zrobił. Wszystkie fotki są czarno-białe?
issy