Nowości

:: Caffeine - nowy film Katie

 2.11.2005 | Olka
O tym projekcie chyba jeszcze nie pisaliśmy :) Caffeine to komedia, której akcja dzieje się podczas pewnego lunchu w jednej z londyńskich kafejek. Związki pracowników z ich partnerami, a także relacje między parami, które pojawiły się w kafejce jako klienci, za sprawą ujawniania się pewnych kłopotliwych tajemnic zostają poddane ciężkim próbom. Wraz z upływem akcji demaskowane są kolejne problemy z seksualnością głównych bohaterów, które nie ominią również Laury, bohaterki w której postać wcieli się właśnie Katherine Heigl.

Caffeine jest niezależną, nisko budżetową produkcją, która ma trafić do kin w 2006 roku. Reżyserem filmu jest John Cosgrove, który choć był producentem dwudziestu sześciu filmów, a reżyserem kolejnych sześciu wciąż jest mało znany, nawet jako twórca kina offowego. Scenariusz do filmu napisał Dean Craig - Caffeine to jego trzecia produkcja. Na ekranie obok Katherine pojawią się między innymi Callum Blue (Pamiętnik księżniczki 2), Bridget Ann Brno (Nawiedzony Dwór), Breckin Meyer (Garfield,Wyścig szczurów). To wszystko chyba nie wróży najlepiej tej produkcji, ale nie uprzedzajmy się. Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Tymczasem zapraszam na oficjalną stronę Caffeine.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

lost to lubie

Z tajnych źródeł. :D Prawda, Misiu? :D
Shirven

a skąd sciągacie GA???
zafiro

madziulka coś będziesz musiała sobie nagrać, bo puszczają dwa odcinki Lost, jeden po drugim, więc emisja pokrywa się z Gotowymi. Mam ten sam problem, ale video już czeka w pogotowiu :D
Olka

Ja też nie mogę się doczekać GA, ale może już nie długo będzie bo czytałam w ŚS, że mają puścić późną jesienią.
A co do tego nowego filmiku chętnie bym go obejrzała, lubię Katie, jest nie tylko śliczna ale i zdolna.
A dzisiejszy wieczorek spędzę przed tv najpierw Lost a później Gotowe:)
~madziulka

a na GA też czekam... a na C w kinie to nie mam większych nadziei... w wypożyczalniach? może będzie, ale pewnie będzie się dało gdzieś w necie ściągnąć...
Liz47

a ja nie mogę się już doczekać... 20:20:D
Liz47

A ja cały czas czekam na polską premierę drugiej serii "Chirurgów". (Dla tych, którzy nie pamiętają - Kate gra tam Izzie).
Co prawda ściągam sobie z netu poszczególne odcinki, ale połowy niestety nie rozumiem (ach, ten medyczny język :P ) Zdradzę Wam, że Kate z odcinka na odcinek pojawia się na ekranie coraz częściej i nawiązuje "nową", ciekawą znajomość...
Pozdro :)
rita

byłoby miło gdybyśmy mogli obejrzec to na choc na DVD. nie będe snic o kinie... Katie jak zwykle ładniutka a film jaki będzie to będzie.
zafiro

Chociaż może nie będzie tak źle, w końcu nasza Kasia udowodniła, że potrafi wybierać dobre role, no chociażby przyjeła role Isabell Evans w takim jednym serialu...;)
AAgusia

mam nadzieję, że przynajmniej w wypozyczalniach będzie. A Katie jest naprawdę śliczna, no i faktycznie wygląda wciąz jak w Roswell:)
AAgusia

sądze że w Polsce go nie będzie, ale będzie go można dostać na DVD lub w wypożyczalniach:)
...ta Katie to tak po za tym w ogóle się nie zmienia:)
Czips

No właśnie, nie brzmi zbyt zachęcająco. Ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Do Polski pewnie i tak nie trafi, co?
issy