Nowości

:: Wróciłem i mam mętlik w głowie...

 6.10.2005 | alex
Hej. Wybaczcie, że się nie odzywałem. Nie miałem neta przez 2 tygodnie. Co do mętliku w głowie: obiecałem wam rozstrzygnięcie konkursu na jak najlepszy tekst, ale czytając tamte komentarze mam mętlik w głowie. Komu mogę podarować główną nagrodę, czyli napisanie newsa? Pomóżcie... To tylko tyle w tym newsie. Jak tam wasze samopoczucie po powrocie do szkoły, na uczelnię?

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

| 1 | 2 | 3 | 4 | Następne

Bravo! We need more research like this. What it feilad to mention was the fact that the science is showing that electronic cigarettes are at least 99 times safer than smoking, and that there is no evidence to show that anyone other than smokers are using these things. While a lot more research needs to be done, clearly we should be recommending that smokers try to quit by using these things, and that worrying about non-smokers using them and getting hooked on nicotine is riduculous.
~mWKQ36IkECC

Špecie1lne pomf4cky majfa pri vfdchove a vzdele1vaned telesne ponshitutfdch, chorfdch a zdravotne oslabenfdch jedincov nezastupiteľne9 miesto. Delia sa na:Rehabilitačne9 pomf4ckyKompenzačne9 pomf4ckyOrtopedicke9 pomf4ckyŠpecie1lne pomf4cky slfažia na ne1cvik sebaobslužnfdch činnosted dieťaťa (aby sa vedelo najesť, obliecť, aby zvle1dlo osobnfa hygienu), na vzdele1vanie (držiaky, pere1, stojany na knihy, špecie1lne upravene9 kle1vesnice počedtača a pod), na zamestnanie (špecie1lne upravene9 ne1radie, špecie1lne držiaky pracovne9ho ne1radia), k spoločenske9mu začleneniu (spoločenske9 hry).Nesmieme zabudnfať ani na diagnostickfa funkciu špecie1lnych pomf4cok, ktore9 ne1m pome1hajfa zisťovať faroveň rf4znych vedomosted, zručnosted a ne1vykov dieťaťa, ako sfa napr. faroveň jemnej a hrubej motoriky, priestorovej oriente1cie a pod.zdroj: Mgr. Zuzana Gecziove1
~FLwbUvGZo

- We absolutely love the pitrcues! It was so much fun taking pitrcues with you in Roswell. The Old Mill and Primrose were great locations for our engagement session and the pitrcues turned out fantastic! Thank you so much for the great photos!June 6, 2009 6:20 pm
~aHBGq4fP

Leanirng a ton from these neat articles.
~uQHbdMHtLqKmnNzUqI

Ja chce wywiad ;(
voodook

voodook2@o2.pl
voodook

Jako szanowany fan Roswell mam już tę piosenke od dawno ale bardzo dziękuje za dobre checi ;-)
*WeRoNiKa*

martunia bede wdzieczna jesli mi tez wyslesz, prosze...

Vilandra_18@interia.pl
AAgusia

@martunia wejdz do profilu tam jest podany mail
inti

*WeRoNiKa* - przeslac ci, bo mam [podaj mejla:)]
martunia

Panowie i panie, przespałem świat seriali z wywiadem z Fehrem, czy ma ktoś może skana na dysku? Bardzo bym prosił o treść wywiadu o przesłanie na mego maila :) please
voodook

Wczoraj był ten odcinek Smallville w ktorym była piosenka Lifehouse-Everything....szkoda że w Roswell ledwo było ją slychać,co innego w Smallville. ;-) Mega piosenka.
*WeRoNiKa*

Tak, blog Alexa powinien pozostać tu. Przynajmniej jest bardziej interaktywny :P
Co do bloga {o} to obawiam się, że zamiłowanie przyszłego autora do lakonicznych wypowiedzi może stanowić nie lada wyzwanie :P

Voodook, kompletnie mnie nie zrozumiałeś...
caroleen

Czy {o} ma założyć bloga? Dobrze, temat zrobiony..
Natomiast co do bloga Alexa, to mi sie podoba w takiej formie jaka jest :D
inti

Hmm.. mam nadzieję, że jak się to całe ***baaagno*** skończy, roswellmaniacy nie podziela się albo nie zostaną skłoceni !

Ja się nie wyrzekam narodowości, od razu zaznaczam! wszyscy wiedzą, ze jestem Polką. Chociaż mam zgermanizowane nazwisko..

Ja najbardziej lubię Alladyna w wersji porno :P
Maria_DeLuca

Glosowac powinien kazdy polak... czy czlowiek mieszkajacy 10 czy dluzej lat jest nadal polakiem? Uciekl z kraju, wyrzekl sie go a teraz glosowac bedzie? Nam robiac bagno :/ caroleen prosze przemysl to. Intuicja do wyboru wladzy? Jesli ktos oglada, interesuje sie polityka, jest w temacie zaglebiony to intuicja tu na nic. Wiesz mniej wiecej czego spodziewacc sie po danym kandydacie. to nie jest strzelanie na chybil trafil. Jesli tak glosowalas to naprawde przykro mi. Owszem glosowac powinni wszyscy, ale mieszkajacy w kraju, bedacy tutaj, badz CI ktorzy przebywaja chwilowo za granica. Nie mowie o imigrantach, ktorzy uciekli i wracac nie zamierzaja. AvE!
voodook

jeśłi o polityke jeszcze chodzi to tak najbardziej to bym chciała żeby prezydentem był kBoroswki bo on jest jedynym "prawym" (jak na Poslkę) politykiem i chyba najmniej nakradł... ale wiadomo że w życiu by mu sie nie udało to kazałam rodzicom głosować na Tuska, i żałuje że ja jeszcze nie moge:/ gupie prawo że trzeba miec ukończone 18:/ ech... bo uważam że nei powinno sie w Poslce oddać władzy jednej rodzinie, chociaż mój wujek uważa że najlepiej będzie jak władze dostaną w swoje ręce Kaczyńscy na 4 lata i po 4 latach będzie ich można legalnie rozliczyć, czy rzerczywiście sie nadawali, czy byli dnem...
Czips

Możecie na Forum założyć temat, czy {o} ma założyć bloga. Podobny temat możecie założyc w stosunku do Aleksa...
{o}

A no, Alex Wymiata!:D Lubie takie Blogi;P
No a {o} jak tam z tym twoim?
inti

swoja droga ostatnio bylem na forum komnaty i ono w przeciwienstwei do tego peka w szwach...
inti

Właściwie to w newsach Alexa mamy takie małe forum... ;-)
AAgusia

Forum zamilklo bo ja juz nic tam nie pisze, hehe:P
Zartuje (ze zartuje;])
inti

Ja też chętnie bym pogadała z kims kto jest w temacie:)
Tylko, że jeszcze nigdy nie byłam na forum...
AAgusia

ale ciekawa rozmowa:) a ja mam małe pytanko:może reaktywujemy nasze forum o Roswell, bo cos mi się zdaje, że dawno nikt się tam nie wypowiadał...co wy na to? ja bym chetnie z Wami pogadała.
zafiro

Maria_DeLuca troche cię rozumiem.

Ale teraz abstrachując od polityki, Alex- bardzo chciałabym ci pomóc, to są moje ukochane cytaty:

MICHAEL: ...I wanted to say that this thing has been screwed up from the beginning. You and me. Us. Just the whole long, stupid story...
MARIA: ...Thanks...
MICHAELl: But I wouldn't trade it for anything. It's meant so much to me, y'know. From day one, from the moment I kidnapped you and stole your car... I knew you were the girl for me. I never wanted anyone else..
MARIA: Michael... (takes a step towards him, sad, but touched.) MICHAEL: I still don't. Just... Wherever I'm goin', whatever I'm doin', just know I'll always love you.

ten jest równie wzruszający

Liz VO: So that's the end. Our life in Roswell. What a long strange trip it's been. Will we ever go back? ...I don't know... Even I can't see everything in the future. [Liz follows Max into the van, then reaches over to slide the van door shut, and we see her looking out the window, radiant, smiling brightly.] Liz VO: All I know... is that I'm Liz Parker... and I'm happy.

a ten jest uroczy:

-Mamo... Tato... Wychodzę za mąż za Jessego z twojej kancelarii, wiesz...? ... Ok, wow! Ha ha. Czuję się lepiej. Więc... co zjemy?
(Isabel)

Jest jeszcze mnóstwo ślicznych i wybrać jednego po prostu nie potrafie, bo to chyba niemożliwe!
AAgusia

| 1 | 2 | 3 | 4 | Następne