Nowości

:: Świat Seriali i Fanarty

 4.10.2005 | Olka
Tym razem, fani Roswell, nie znajdą w Świecie Seriali wielu interesujących informacji. Jedyne nawiązanie do naszego serialu to portret Emillie DeRavin w Kolekcji ŚS. Tu nasówa się pytanie, czy dwutygodnik zapomni o nas, kiedy skończy się już lista głównych aktorów, o których można by napisać w wyżej wymnienionym dziale. Jak sądzicie? A może powinnyśmy znów się skrzyknąć i doprowadzić do przeprowadzenia wywiadu z kolejnym liderem w naszej sondzie?

Natomiast w dziale |Fanarty| pojawiły się kolejne prace, których autorką jest Elip. W większości są to fanarty o tematyce polarowej, toteż polecam wizytę w dziale wszystkim miłośnikom tej pary :)

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

ok
~2564

Mała uwaga, polonistko.

Zdanie zaczynamy z dużej litery, a po "mała uwaga" powinien być myślnik.

Radzę zająć się najpierw sobą
Maria_DeLuca

mała uwaga nasuwa- "u" polonistka

niom, to dobrze wiedzieć ;)) już myślałam że czytać nie umiem i jakiś punkt uszedł mojej uwadze:P
~M.-czek

M.-czek - obecnie jest mały zastój na stronie, ale już niedługo zwiększamy obroty. Twoje tapety, jeśli do mnie dotarły, na pewno pojawią się na stronie. Na wszelki wypadek wyślij je jeszcze raz... Powinnam je wrzucić do końca października.
~Olka

Jakie są kryteria wedle których fanart/tapeta moze zosta odrzucony? bo te podane na stronie spełniają moje tapety, które wysłałam już z miesiąc temu,a nadal nic :/ ktoś wie ?
~M.-czek

Droda Majandro !!! Masz rocję ten serial jest konkretny i Polsat nadal pownien go emitować.Roswell był moim najlepszym filmem i trzeba coś zrobić aby go dalej puszczali.Pozdrawiam fanąw i Majandre....
~Kevin

A oni przypadkiem nie stracili już licencji na emisję "Roswell"???

A za portret Emilie serdecznie dziękuję redkacji ŚS! Nie miałam pojęcia, że nickiem Emilie jest Diva Duck.;-)
~karola

Dobra myśl ~majandra_. Też bym chciała plakacik z Roswell ze wszystkimi...najlepiej z 2 sezonu (bo z 1 już kiedyś był). A Polsat też może by się ubłagało... :-p
*Tess*

a ja tak sobie myślę, by napisać do ŚS by dali duży plakat Roswell, ale ze wszystkimi aktorami, a nie tylko z Shiri i Janosem jak ostatnio. Bardzo bym chciała by Roswell znowu leciało na Polsacie. W końcu już rok minął od jego ostatniej emisji. Trzeba napisać do polsatu.
~majandra_

Zgadzam się powinni teraz dać wywiady z każdym z osobna bohaterem Roswell.A ŚS jeszcze nie mam ale może kupię.
madziulka

zgadzam sie z wami wszystkimi! taki portret z kazdym z glownych bohaterow mi sie podoba:) i chcialabym plakat z Majandra... albo Brendana. ale osobno!!!
zafiro

Bardzo by mi zależało, zeby napisali coś o samym serialu, no i marze o jakims plakacie, a pomysł żeby robili wywiad z kazdym bardzo mi sie podoba:) Pozdrawiam
AAgusia

A ja bym wolała kogoś innego...nie Jasona...Bo on był już wszędzie...tyle razy... :-/ Każdy byle nie on...nie teraz...
A co do info...to nie wszystkie można znaleźć na każdej szanującej się stronce...wiele informacji pojawiających się o aktorach teraz w Kolekcji ŚS mnie szczerze mówiąc zaskoczyła...a nie na jednej stronce o Roswell i aktorach przebywałam...
*Tess*

Chociaż nie jestem fanką polarków to gratuluje twórcy dobrych prac.

Nan zgadzam sie z Tobą w 100%...całe to zamieszanie przy Jasonie jest bardzo interesujące i ciekawe w jaki sposób ŚS by to opisał.
*WeRoNiKa*

Te całe info to podstawowe informacje, jakie można znaleźć na pierwszej lepszej stronie o serialu, która choć trochę się szanuje... Ale rozumiem, że nie wszyscy fani serialu są wyposażeni w internet.
Cóż... ŚS wychodzi raz na dwa tygodnie, a ja zapomniałam go kupić poprzednim razem (i wywiad z Brendanem wzięli diabli). Trudno.

Olka, może by tak poprosić o Jasona ;) Bo te wszystkie ostatnie filmy i plotki i pierścionki... ;P
Nan

no ja jestem ZA :)... tess ma rację, mogłoby był o każdym z aktorów po kolei... i mam nadzieję, że dadzą w końcu plakat z brendanem :P
stokrotka

Właśnie kupiłam ŚS. :-) Uważam że info o Emilie jest ciekawe. Dziękuję Redakcji jeszcze raz za te artykuły. :-)

"A może powinnyśmy znów się skrzyknąć i doprowadzić do przeprowadzenia wywiadu z kolejnym liderem w naszej sondzie?"

Olka, jestem bardzo ZA!!! :-D Tak z każdym aktorem po kolei...ahhh...to by było piękne... :-)
*Tess*