Nowości

:: Maraton filmowy, czyli kolejne filmy w TV

 3.10.2005 | BAKLO
Majandra Delfino: 4 października, wtorek, 22:40, film pt. "Traffic" w TVP 2. Majandra wciela się w fimie w postać Vanessy i choć jest to rola niewielka, to film jak najbardziej warto zobaczyć. "Trzy równolegle rozgrywające się wątki pokazują z różnych punktów widzenia problem walki z narkomanią. Meksykańscy policjanci, Javier Rodriguez i Manolo Sanchez, mają odszukać płatnego zabójcę pracującego dla kartelu narkotykowego z Tijuany. Tymczasem w San Diego w USA policjanci z agencji do walki z narkotykami aresztują niejakiego Eduardo Ruiza, również należącego do kartelu z Tijuany. Sędzia Sądu Najwyższego Ohio, Robert Wakefield, zostaje wyznaczony do walki ze zorganizowanym przemysłem narkotykowym." Jeśli kogoś nie zainteresował opis tego dramatu sensacyjnego z 2000 roku, to może do obejrzenia filmu skuszą go nazwiska odtwórców głównych ról, takie jak: Michael Douglas, Benicio Del Toro, Catherine Zeta-Jones, Dennis Quaid...

Ponadto:
Desmond Askew (Brody Davis): 4 października, wtorek, 02:00, film pt. "Repli-Kate" na kanale HBO.
Mary Ellen Trainor: 5 października (środa) o 13:35 lub 9 października (niedziela) o 18:25, komedia pt. "Zakręcony piątek" na HBO2.
David Conrad (agent Daniel Pierce): 6 października, czwartek, 14:45, "Życie i cała reszta" ponownie na Canal+ Film.
Steve Hytner (Milton Ross): 6 października, czwartek, 20:00 lub 8 października, sobota, 01:45, komedia pt. "Eurotrip" na kanale "Canal+ Film" oraz 9 października, niedziela, 21:00, film pt. "Nawiedzony Dwór" na kanale HBO.
Devon Gummersall (Sean DeLuca): 9 października, niedziela, 15:00, "Beethoven 2" na TVNie.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Strona WRS nie stwarza możliwości znaidaa pytania w jakikolwiek inny sposf3b jak przez komentarze.W zakładce kontakt podany został mail kontaktowy do WRS. Staramy się odpowiadać na wszystkie zadane tam pytania.Nie wiem co się dzieje z tym WRS-em, ale polityka informowania ludzi kuleje. Nie wiem czy na fb informujecie o takich rzeczach, jeżeli tak, to weźcie pod uwage że nie wszyscy z czegoś takiego korzystają.Niestety masz rację nasz PR kuleje. Podobnie było przy dniu PI i FAME. Jak widać niestety nie zawsze wszystko wychodzi dokładnie tak, jak chcemy.Z przykrością muszę zgodzić się z przedmf3wcą, nie dość, że aktualna strona nie rozwija się(może jakieś forum małe lub chociaż shoutbox), to jeżeli dobrze pamiętam miała to być strona „tymczasowa”.Zastanawialiśmy się nad forum, ale naszym (a właściwie moim) zdaniem umarłoby ono śmiercią naturalną, natomiast shoutbox to świetny pomysł i postaram się go nawet dziś wprowadzić.B.T.W. Jeśli znasz kogoś, kto mf3głby się zająć stroną to może się do nas zgłosić (na mail WRS), bo muszę przyznać, że nikt z nas nie rwie się do tego jakoś szczegf3lnie
~CUbKuaBaJaaD

TRAFFIC RULEZ!! Za******y film :D
Czips

Chciałem obejrzeć "Traffic", naprawdę chcialem. Ale stracić z tego powodu odcinek "NCIS"? I oczywiście "Evangeliona"? Stwierdziłem, że jednak sobie podaruję. Obejrzę "Traffic" kiedy indziej. Ale Majandrę zdążyłem zauważyć. Całkiem ładnie wyglądała.
Graalion

Ja też przegapię te filmy...Bo najzwyczajniej w świecie nie mam czasu oglądać... :-(
Dołączam się do pytania Cichej...
*Tess*

Nieee! Nie dość, ze przegapię Traffic to jeszcze Beethovena! Bardzo lubię ten film z Bernardynami! A Traffica nigdy nie oglądałam, ale kojarzy mi się z dj Tiesto - Traffic, które uwielbiam. Akurat teraz muszę wyjechać.
issy

Kogo gra Devon w Beethovenie...?
Cicha

Beethovena 2 kiedys ogladalam:) i chyba sobie przypominam ta postac, ale nie jestem pewna... reszta moze byc ciekawa. ale kiedy puszcza cos w czym graja Jason, Shiri i Brendan??? a kiedy puszcza powtorki z Roswell?!
zafiro

Ostatnio już widziałam, że będzie Traffic i bardzo się ucieszyłam. Już nie mogę się doczekać wtorku. Na pewno obejrzę!
~majandra_