Nowości

:: Grande opening

 12.8.2005 | Olka
------ ------ ------
...czyli wielkie otwarcie. Czego, spytacie, a ja odpowiem, że najbardziej oczekiwanej strony od kilku tygodni, a mianowicie jasonbehr.org. To właśnie jej autorki co jakiś czas raczą nas najlepszymi zdjęciami aktora, jakie dostępne są w internecie w bardzo dobrej rozdzielczości. Poza fotkami na stronie znajdziecie wiele ciekawych informacji dotyczących Jasona, również videa promujące między innymi filmy, w których się pojawił. Nie zraźcie się początkowym zamknięciem niektórych działów. Będą one otwarte już wkrótce.
Zachęcam was również do odiwedzenia strony poświęconej Katie Heigl, która raptem od kilku dni działa w sieci: katieheiglfan.com. Choć jest tworzona przez inne osoby ma ona zbliżony charakter do tej poświęconej Jasonowi. Zważywszy jednak na fakt iż Katie Heigl jest ostatnio rozchwytywana (w dużej mierze ze względu na uwielbianych za oceanem "Chirurgów"), na stronie znajdziecie ponad 17 000 (nie, nie pomyliłam się w ilości zer) fotek nie odstających standardem od wcześniej przeze mnie wspomnianych.
Polecam także strony poświęcone Emilie DeRavin - emilie-online.com oraz Shiri Appleby shiri-appleby.com. Obie utrzymane są w podobnym tonie do dwóch poprzednich.
Podsumowując strony te wyróżniają się w sieci i warto zapisać je w Zakładkach/Ulubionych, jako podstawowe źródła na temat aktorów, których kariera was interesuje.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

What an awesome way to exlipan this-now I know everything!
~bfKHTWGOmPLpYxEAAPaja tak tylko piszę, żeby sprawdzić jak mój avatar nowy wygląda..
megg

Te strony(prócz o tej o Jasonie)są już dwno dodane do zakładek.Odkryłam je juz jakiś czas temu.Mam nadzieję,że strona poświęcona J.B szybko się rozkręci.;-)
Elizabeth

http://www.emilie-france.com/ francuska strona o emilie

zapomniałam jeszcze o http://shiriapplebyfan.com/
~Lizzie_

stronki już widziałam i znalazłam jeszcze coś takiego:
http://fan-sites.org/brendan-fehr/
http://fan-sites.org/kheigl/
http://www.mad-online.org/
http://www.shiri-online.com/
~Lizzie_

Nom, ja też się do "Chirurgów" coraz bardziej przywiązuję! To jest lepsze z każdym odcinkiem! I te slowne utarczki... Ech... :)))
megg

Liz47 heeh... no a Chirurdzy genialni z każdym odcinkiem coraz bardziej mi sie serial podoba i jush jest u mnei serialem nr 2 :D bo na pierwszym miejscu niezmiennie ROSWELL !!
Czips

i nie dziwię się że Chirrdzy się podobają:) i nie tylko za oceanem:P a ja nie oglądałam ostatnich odcników bo mnie nie było i myślałam że sobie wczoraj obejrzę a tu do Krakowa pojechałam... bueeee...
o rany, palce mi drętwieją! gdzie są moje palce?! niech mnie ktoś przytuli...
:P
Liz47

Tak, to prawda, te stronki sa zarabiste! najbardziej podobaja mi sie dotyczace Shiri i Katie... mam nadzieje ze ta o Jasonie szybko sie bedzie rozwijac :) zdjecia zarabiste!
Kateanna

Stronki już są w zakładkach, jak będe mieć więcej czasu na surfowanie po necie to zbadam stronki dokładnie... ale jak narazie podobają mi sie... I zauważyłam że stronki mają po dwóch webmasterów z czego Stephanie jest na stronce Jasona i Shiri, a zaś webmaster o nicku Faith na stronce Shiri i Kathie... I stąd zapewne podobieństwo ;)
Czips