Nowości

:: Nowy dział - |Fanarty|

 4.8.2005 | Olka
Rusza nowy dział w |Multimediach| -> |Fanarty|. Teraz oprócz tapet możecie do nas nadsyłać wasze inne prace związane z Roswell. Przyjmiemy wszystko, co wyjdzie spod waszych łapek, tak więc ślijcie wszelkiego rodzaju szkice i rysunki odręczne, a także robione w programach do obróbki graficznej fanarty do swoich lub czyichś opowiadań (których obecnie jest najwięcej). Znajdzie się i miejsce na radosną twórczość, która nie powstała dla konkretnego celu. Tematyka prac jest dowolna, byleby w jakimś stopniu związana z naszym serialem. Przekonacie się o tym sami zaglądając do katalogu |Inne Pary| pełnego fanartów, na których widnieją aktorzy znani z innych filmów, czy seriali. Przejrzyjcie wszystkie kategorie, gdyż dziś dodane fanarty nie mieszczą się na stronie ogólnej.
Zapraszam do obejrzenia wszystkich prac, a w szczególności Natalii, autorki szkicu, którego miniaturkę widzicie obok, a który powstał w 2003 roku.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

ja raczej nie mam talentu plastycznego. ale ta grafika komputerowa... pomysle nad tym. bardzo ladny ten obrazek. mam nadzieje ze reszta tez taka bedzie!
zafiro

Podziękujcie {o} bo już mnie męczył w tej sprawie od dłuższego czasu. Pomysł miałam fajny (ach ta skromność 8), ale jak to w moim przypadku zwyke bywa mam problemy z szybkim wdrożeniem projektu. A teraz do pracy marsz! :)
Olka

Onarek staje się sławna i rozchwytywana Hehe... Ale to fajnie. Olka myślę tfu! ja stwierdzam, że to był genialny pomysł! Aż mnie zmobilizowałaś do wyszukania problemy z moim katalogiem i robien fanartów ^^ Brawo!
Anita19

Każda praca jest barszo ciekawa, najbardziej podobają mi się fan-arty Onarka i pierwszy szkic Natalii. Szkoda, że ja nie mam talentu i jedyne co mogę robić, to podziwiać twórczość innych. No cóż, każdy ma inne talenty. Gdyby wszyscy pięknie rysowali, malowali lub tworzyli wspaniałe grafiki, świat byłby nudny i nikogo nie moglibyśmy podziwiać. ;-) A to też jest przyjemne.
anka^^

Strasznie podobają mi sie prace Onarka, no i rzeczywiście Szkice Natalii też są genialne... szkoda że ja nie mam takiego talentu do ludzkich twarzy... ale jak dorwe sie do skanera to przyśle moje karykaturki postaci z roswell :D Pomysł na Fanarta genialny, gdyż nieźle sie można dowartościować kiedy sie swoją prace po selekcji Olki ujży na stronce :D:D
Czips

Jak w każdym innym dziale Multimediów - rówież fanarta możecie sobie ściągnąć na komórkę.
{o}

Pomysl jest super postaram sie cos zrobic
~olcik

Selekcja być musi - wypada, czy nie i tak ją przeprowadzam >:] Bez urazy dla któregokolwiek z przyszłych autorów, porządek być musi. Ktyteria, jakie muszą spełniać nadsyłane prace są do wglądu w dziale "Dodaj" w Fanartach. To raptem 4 punkty, więc nie ma się co bać. Trzymajcie się głównie 3ciego, a będzie dobrze ;) Żartuję oczywiście 8)
Olka

Będę pierwszy więc napiszę. Pomysł fajny, zawsze miło zobaczyć pracę któregoś z nas. Ja niestety nie dołączę, ani talentu, ani chęci do bawienia z grafiką. Jednak efekty prac obejrzę. Podoba mi się szkic Guerina i Marii autorstwa nieznanego :-) Bardzo fajny. Zdjęcie które widzimy nad jest także pierwsza klasa. Brawo Natalia! Jednak muszę też puścić wodze krytyce. Obawiam się, iż jakaś część prac będzie po prostu tandetna i niskiej jakości :/ Selekcji nie wypada robic, rozumiem, ale jednak zwracam się do autorów patrzcie obiektywnie i nie wysyłajcie prac wołających o pomste do nieba.
voodook