Nowości

:: Świat Seriali

 12.7.2005 | Olka
Wybaczcie opóźnienie, zapomniało mi się :) Wiecie, koniec semestru. No, ale udało mi się jeszcze kupić ostatni numer... W najnowszej odsłonie ŚS znajdziemy kolejną część plakatu przedstawia- jącego Maxa i Liz. W tyle nie pozostaną jednak ani fani Katherine, ani Shiri. O pierwszej wspomina artykuł poświęcony nowemu serialowi, o którym już pisaliśmy, a mianowicie Chirurdzy. Dodatkowo możecie wziąć udział w konkursie i wygrać odtwarzacz MP3. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie "W jakim serialu wystąpiła wcześniej Katherine Heigl? a) Cień Anioła, b) Ostry Dyżur, c) Roswell ^_^ W treści sms-a wpiszcie SS.KH._ (w miejsce kreski, wielką literą wybraną odpowiedź A, B, lub C) i przesłać odpowiedź pod numer 7164.
Co do Shiri, to znajdziecie o niej nieco w Kolekcji Świata Seriali, tak jak w poprzednim numerze o Jasonie.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

| 1 | 2 | 3 | Następne

My 4 year old daughter loves tegcholony and has several of the Leap Frog DVDs. We'd watch the Letter Factory and go through sounding out all of our letters together. I know she'd love to have a LeapPad as she's getting ready to enter pre-K here shortly.
~pzYMV8Dh5TWL

I have a Caro-nan box purse that I am thinking about selilng on e-bay. I would love to find out more about these handbags. Do you know where I could find out more about them? If you so please e-mail me at .Thank you!Becky
~UYYYcE7iVvnH

Simply gorgeous!! I like that she does her own make up and still menagas to hold her own amidst those big name stars to pay others to make them look beautiful. Shiri's a natural beauty!!
~AQbIAik5O

ej, no to na kiedy ten czat planujecie ?:P
maria_deluca

V(ó)DKo droga więc sie zajmij tym bo wtedy były 3 osoby:P a mi sie po nocach nudzi! No... mistrzu Chata więc mnie ucz:P
Czips

no najlepiej by mi czacik pasował ok 21 do 22 lipca bo później wyjeżdzam
w śs mieli zamieścić plakat brendana... ciekawe, kiedy będzie :/
stokrotka

no to ustalcie kiedy ten czacik bo ja się chcę wprosić nań:P
maria_deluca

Rany Boskie! Chrupek zajal moje miejsce!! Chrupku drogi to ja zawsze planuje reaktywacje czata :P Wiec Ty mi tu roboty nie zabieraj :P Duzo jeszcze nauczyc sie musisz, Laysie drogi :P
voodook

26 lipca na TVN7 (g. 20.10) bedzie film "Rytualny taniec" (Rites of Passage) z Jasonem Behrem. Jason chyba ma w tym filmie poważną role, zapraszam pod telewizory na ten dramat! :-)
Juz się cieszę!
~marta

Ja na bank nie...rano trzeba wstać o 5,30 wiec odpada :/:/:/
*WeRoNiKa*

raczej odpapa... kto sie pisze na tą 0:00? Jak coś to dawać znać do mnie na gg => 1934801
Czips

nan - świetny jest ten nowy odc "Powrotu":)
martunia

Czips, a może być troszkę wcześniej, bo ja dziś wyjeżdżam ... może 15?
martunia

Viki, poszukaj w Googlach - Tsunami Codec & Filter Pack. Pierwsza strona z brzegu. Powinno chodzić, na Tsunami chodzą mi niemal wszystkie filmy, chyba, że są wyjątkowo oporne... :)
Nan

propozycja: 14.07 godz. 0:00 => Chat
Kto jest za?
Czips

mam prpśbe moze ktos wie dlaczego filmiki ze strony o filmie chrurdzy w media plajer nie chodzą mi i po sciagnięciu mam tylko głos a nie mam obrazu, czy brakuje mi kodekow a jeśli tak to jakich i skad je ściagnąc, czy moze musze miec jeszcze jakiś inny program
~viki

"litości...może jeszcze prześlij jej kwiaty z podziękowaniami:/"
Jak będę miała na to ochotę,to i nawet jej kwiaty jej prześlę.Dziwne by było gdyby autorka była do niczego skoro ff jest genialny.Chodzi mi tu o tworczosc Nan,bo tu jest genialna,nie wiem jak w realu,ponieważ nie znam jej.Także następnym razem przemyśl dwa razy to co napisałam.
Elizabeth

Nan: zapewne bardzo dużo osób czyta "Powrót". ja swoją drogą zaraziłam się niedawno, jakiś tydzień temu, ale uważam, że jest świetny:)
martunia

"A sam fick jest oczywiście genialny,.no i autorka także"
litości...może jeszcze prześlij jej kwiaty z podziękowaniami:/
tara

Ten ff,to chyba wszyscy czytają,tylko pewnie większość komentarzy nie przesyła,np.ja.;-)A sam fick jest oczywiście genialny,.no i autorka także...;-)
Elizabeth

Hu hu - Caroleen, jak ty jesteś dobrze zorientowana... Owszem, Powrót jest gotowy, ale nie mogę zbyt często dorzucać odcinków, bo przecież wam się znudzi;) W każdym razie - szykujcie się na sequel:)))
PS: Miło mi, że ktoś czyta "Powrót" :)
Nan

nie wiedziałam, że dodałaś dwa na raz ... tak to nie roszczę pretensji, mimo, że przerwałaś w bardzo dramatycznym momencie ... ale poczekam;)
martunia

Ja??Czyżby chodził Ci o "Pzeznaczenie"??Jeśli tak to niedawno w dodałam 2 części.Pod koniec tygodnia możecie się spodziewać 23,ale nie obiecuje...;-)
Elizabeth

Elizabeth: ty też jesteś nam coś winna ... ;) [jak nie macie co robić to przeczytajcie moje dzieło - w nowych, pod pseudo martusia;] ]
martunia

Ja także już się nie mogę doczekać kolejnej części.Nan zlituj się,słonko!!:p
P.S.:Brendan prowadzi w sondzie!!!:D:D
Elizabeth

| 1 | 2 | 3 | Następne