Nowości

:: Fluorescent

 7.7.2005 | BAKLO
W filmografii Majandry Delfino przybył kolejny film. Jego tytuł to "Fluorescent". Z niewielu informacji jakie na razie można znaleźć o filmie, wynika, że będzie to kolejna produkcja wzorowana na komiksie. Reżyserem obrazu będzie Adam Christian Clark, a Majandra wcieli sie w postać Kelly. W filmie wystąpi także Devon Gummersall znanym nam również z "Roswell". Aktor zagra Jamesa (główna rola męska). Działa już strona filmu i znajduje się pod adresem fluorescentmovie.com, jednak wszelkie informacje na tej stronie są zablokowane hasłem. Premiera przewidziana jest na 2006 rok. Akcja będzie rozwijała się wokół głównego bohatera, który będzie uciekał przed... zombie :).
Cały czas czekamy również na premierę horroru z Majandrą pt. "I remember", która zaplanowana jest na bierzący rok...

P.S. Działa juz strona filmu King Kong (z Colinem Hanksem) - zapraszam do obejrzenia zdjęć i trailera na stronie kingkongmovie.com.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

A ja się tam cieszę, że Mad pojawi się w nowej produkcji i to bardzo. To chyba dobrze, że jej kariera się rozwija. A Devon? Ja do niego nic nie mam. To nawet fajnie, że razem wystąpią.
tara

Łeeeeeee, jak ja Majandry w tej konfiguracji ;) nie lubię.... Nie wie ktoś może, dlaczego?
megg

Devon,to serialowy Sean De Luca.
Elizabeth

Spoko, spoko, ale kto to jest Devon Gummersall bo mam całkowitą pustkę w głowie... a manga (nie komiks:P) był nawet do zniesienia ;) tylko żeby go nie zwalili...
Czips

No tak Mad i Davon w jednym filmie,jakoś mnie to nie zachęca.Poza tym to zombie...No,ale dobre i to,chociaż wątpie,żeby film dotarł do Polski:/
Elizabeth

no super, super, ale ak oglądnąć???!!! a dzisiaj sobie obejrzymy Katie w GA:D już się cieszę^-^
Liz47

Hmm, Mad ze swoim facetem w filmie ^^. Ciekawe czy będą grali zakochanych? Lepsza akcja by była, gdyby zostali wrogami ;-). Zombie....nie przepadam. Nie lubię też olbrzymich owadów/ssaków/gadów/płazów, wilkołaków, wampirów, kosmitów (jedynie o wyglądzie Maxa Evansa czy Michaela Guerina ;-D). Ogólnie nie lubię horrorów, jeśli już to tylko te z duchami czy z diabelskimi mocami.
maja_del

ciekawa jestem kiedy dokładnie bedzie premiera teg filmiku a wy? Jak bedziecie wiedziec to napiszcie ok? :-)
lily

Eh chce cos napisac jako drugi ale brak pomyslu :)))) Majandra w jakims pelnometrazowym filmie WOW :)
voodook

Ale fajowo! Mad z Devonem w jednym filmie! Super! :-)
*Tess*