Nowości

:: Długi weekend przed TV?

 24.5.2005 | BAKLO
Jeśli ktoś chce, to jest okazja, bo znowu filmów z aktorami z Roswell nam nie brakuje. I tak:

W środę, 25 maja, o godzinie 21:15 stacja Polsat wyemituje film sensacyjny z 2002 roku pt. "Brudna forsa", gdzie w rolę Paige wciela się serialowa Courtney Banks, czyli Sara Downing. Więcej o filmie tutaj.

W czwartek 26 maja o godzinie 6:00 i 12:30 telewizja Hallmark zaprasza na dramat pt. "Ku światłości" z Shiri Appleby w jednej z ról. Więcej o filmie tutaj.

Również w czwartek 26 maja o godzinie 13:35 TVP1 wyemituje film przygodowy "Zeus i Roksana" gdzie w rolę Judith wcieli się Majandra Delfino, a w rolę Jordan'a Barnett'a wcieli się Miko Hughes (Nicholas Crawford z Roswell). "Terry Barnett wynajmuje dom na lato w pobliżu miejsca zamieszkania Mary Beth Dunhill. On jest kompozytorem, pisze muzykę do reklam, ale marzy o rock - operze, która przyniesie mu sławę. Od śmierci żony samotnie wychowuje kilkuletniego Jordana. Ona, z wykształcenia biolog, zajmuje się badaniami naukowymi nad zachowaniem delfinów w środowisku naturalnym. Dzieli czas pomiędzy pracę, którą bardzo lubi, i wychowaniem dwóch dorastających córek, Judith i Nory."

W piątek 27.05 stacja TVN o godzinie 22:45 wyemituje horror pt. "Walentynki", w którym to Katherine Heigl, czyli serialowa Isabel Evans, wciela się w postać Shelley Fisher. Jeśli kogoś interesuje jedynie postać grana przez Katherine, to wystarczy dokładnie obejrzeć kilka(naście) pierwszych minut filmu.

Poza tym będzie okazja, aby zobaczyć kilka filmów z Mary Ellen Trainor (Diane Evans z Roswell): 26 maja w filmie "Mila księżycowego światła" (18:05 w HBO2) oraz komedii "Zakręcony piątek" (19:00 w HBO), jak również 27 maja w filmie "Zabójcza broń 4" (20:10 w TVN).

Za informacje, a przede wszystkim zdjęcia widniejące w newsie podziękowania dla Agaty.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

| 1 | 2 | Następne

Louise (Moon) ThiebaudWe love the Noot Fa!!lym!!i! Your Mom was amazing!!! Great memories especially about her love of family and genealogy!! May we all celebrate her great life! Sending hugs from the Land of Oz!!!
~SI0NT5LQcaW

Obejrzałam Brudną forsę po raz 20 i jestem pod wrażeniem. Sara była świetna! Ona wogóle jest extra aktorką, nie to co Katherine:P I ten Slater... Zeus i roxana było nawet ok. Majandra wyglądała oikropnie zwłaszcza w tej czarnej szmince:( Mało było Miko. To o nim powinno być! A poza tym fabuła była cienka jak bibuła! Valentines było nuuudne! Obejrzałam z 10 minut i przełączyłam na Kingdom Hospital. Nuda, nuda i jeszcze raz nuda
Courtney_Banks

Valentynki są super szczegulnie śliczna Shelly czyli Katherin Heigl mimo że Katherin grała tylko 15 minut mam z nią 500-zdjęc każdy odcinek Roswell i inne filmy i wiele fotek na płytkach oraz jej autograf moja ciocia mi przysłała ze stanów dla mnie jest najzdolniejszą aktorką młodego pokolenia
~ Najwierniejsza fanka Katheri

Nio tak Tess i pomyliłam się z tym plakatem,nie ma go w ŚS:-((.Myślałam tak,bo ostatnio pani redaktor coś o tym wspominała.Ale ja i tak jestem ogromnie wdzięczna za artykuł.Jest w nim kilka przydatnych dla mnie informacji.Bardzo dziekuję KOCHANEJ REDAKCJI ŚWIATA SERIALII!!!
~Elizabeth(niezalog.)

Po "Walentynkach" dokładnie tego się spodziewałam. Może dlatego nie byłam rozczarowana poziomem intelektualnym tego mrożącego krew w żyłach horroru i oglądałam z zainteresowaniem, wsuwając kanapki ;)
Miałam tylko jeden zgrzyt. Za nic w świecie końcowy morderca nie pasuje mi do tego z reszty filmu. Pod względem czysto fizycznym- ten cherubinek miał moim zdaniem inną budowę i był dużo drobniejszy niż facet, który tę maskę teoretycznie nosił. Ale może po prostu było późno i coś rzuciło mi się na oczy...
caroleen

Elizabeth skąd wiesz że na pewno będzie plakat z Bren'em????? Ale mam nadzieję że masz rację!!!! ;-)
Tess

Skoro oglądało się jak I sezon Smallville to musiało być przezabawne!!! Szkoda, że nie oglądałam ;)
Olka

Cóż, co kto lubi. "Walentynki" były płytkie z założenia. Ja na przykład oglądając "Pi" miałem ochotę podciąć sobie żyły z nudów. A "Walentynki" oglądało się przyjemnie. Jak pierwszy sezon "Smallville".
Graalion

"Walentynki oglądałam jakieś pół godziny,strasznie nudny ten film.Nawet nie widziałam Kath bo ogladałam od 23.15.
A jutro najnowszy ŚS z plakatem Brendana!!!:-))))
Elizabeth

"Walentynki"-strasznie płytki film...:| Ale nawet nie miałam pojecia że Adam to ten chłopak ze szkoły;)...!Dorothy...no no cicha woda brzegi rwie!
*WeRoNiKa*

J'adore Majandra :D
Rita

Walentynki były nudne!!!!
całkowicie przeciętny film. jest kilku bohaterów, zaczynają ginąć, pozostali zaczynają myśleć kto to, okazuje się że to może być ich stary znajomy, a na koniec morderca niby umiera, i to przerażąjąąąąące zakończenie
"a on jednak żyje ha ha ha ha ha"
Tajniak

Hehe, a mnie się podobał :D Dużo krwi i nie powiem, trochę strasznie było :D I końcówka... no, małe zaskoczenie 8) szkoda że Katie tak mało, ale rólkę miała fajną :)
~nowa

Bo to taki typowy horrorek młodzieżowy :)
Graalion

W "Walentynkach" za dużo krwi, za mało akcji. Zabijano każdą po kolei, do przewidzenia i tyle. No, może koniec ciekawszy ;-).

"Walentynki" fajny filmik.
Graalion

A ja nie wiedziałam skąd jest Mad... hmmm..... ale nio fakt teraz to też obstawiam że od Maria Alejandra Delfino. MO też jest super.. ślicznie.... ;-)
Tess

Chcialam powiedziez tylko tyle ze 6. czerwca o godz 20 w Warszaie bedzie duzy koncert z ekranu Dido.Moze bedzie Here with me )???Zobaczymy...
~~roswellfanka

Wydaję mi się, że MAD może być też wzięte z jej pseudo Majandry. Pierwsze dwie litery i szósta. Albo obstawiam podobnie jak Cicha- od jej dwóch imion i nazwiska. Na Majandę mówi się też MO.... ;-) Uroczo ;-)

Ja tez juz kiedys widzialam ten film z Mad a nie pamietalam go. Ale walentynek niestety nie zobaczylam
Olcik

MAD prawdopodobnie wzięło się od Maria Alejandra Delfino - przynajmniej ja tak obstawiam. I w sumie dosyć często się z tym spotykam.
Cicha

No a ja przegapiłam filmy, obejrzę tylko Walentynki... Żałuję tego filmu z Shiri, bo chyba mam Hallmark... Chyba. A pani Trainot jakos mnie zbytnio nie interesuje :P

I pytanie... Od kiedy Majandre nazywa się Mad? Coś mnie ominęło? ;)
~nowa

Też juz kiedyś oglądałam ten filmik za Mad i Miko ... tylko wtedy nie bylam świadoma że tam grają .. a teraz film mi się jeszcze bardzej podobał ...a Zeus był The Best :)
Magea

Obejrzałam niedawno ten film z Miko i Majandrą! Super! Ale już go kiedyś oglądałam.... Bardzo mi sie podoba!!! I Miko i Mad zagrali superowo!!!! ;-)
Tess

Hmm... spoczko... starsi wyjeżdżają to będe mieć całą chate dla siebie z Maratonem Filmnowym... Nareszcie ta telewizja pomyślała :D
Czips

| 1 | 2 | Następne