Nowo¶ci

:: Jason, Roswell i Jason :)

 14.5.2005 | Olka
Pojawił się plakat do najnowszego filmu, w którym główn± rolę gra Jason Behr. Co prawda D-WAR reklamowały już trzy inne postery, ale wspomniany przeze mnie na pocz±tku pokazuje występuj±cych w filmie aktorów. Od lewej: Jason Behr, Amanda Brooks i Robert Foster. Więcej o "D-WAR" w poprzednich newsach.
Znana jest również okładka wydania 3 sezonu Roswell na DVD w Stanach Zjednoczonych, o którym kilka dni temu pisał Baklo. Klikaj±c na miniaturkę będziecie mogli zobaczyć jej większ± wersję (po lewej), jak i dla porównania okładkę wydania europejskiego (po prawej).
A wracaj±c do Jasona, jego fotkami z filmów otwieramy nowy dział w |Zdjęciach|. Oprócz dotychczasowego podziału na ujęcia z Roswell i Prywatne będziemy różnicować foty ze względu na filmy. Zaczynamy dwoma, w których zagrał wła¶nie pan Behr. Wspomnianym D-WAR (znajdziecie tam plakat, którego mała wersja towarzyszy newsowi) oraz Shooting Livien, który obecnie pokazywany jest na wielu festiwalach filmowych w USA. Najlepiej będzie, jak sami zobaczycie. Zapraszam do działu |Zdjęcia|.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

| 1 | 2 | Następne

Pięknie, że bronisz kurulty, ale niestety to chyba są bardziej czcze marzenia aniżeli analiza rzeczywistości.Wspomniałaś Marię Peszek. Mf3wisz, że bez reklamy? Ona właśnie została świetnie zareklamowana jako osoba niszowa , ktf3rą warto słuchać, jeżeli chce się być tym niszowym . Bo pamiętajmy, że dziś modnie jest być niemodnym . I stąd też ciągoty ludzi do książek (bo niby to takie wyszukane), do teatru (bo sąsiad zobaczy i sobie pomyśli) oraz innych kulturalif3w .Dyskusja nie powinna rozgrywać się na płaszczyźnie czy kultura istnieje, albo czy ludzie są ukulturalnieni. Ja bym to określił inaczej kultura się totalnie skomercjalizowała. I żeby było jasne nie uważam tego za jej wadę ;)Sam jestem totalnie mainstreamowy, oglądam TVN, piję Colę i lubię Bonda ;)Pf3jście do teatru czy opery już nigdy nie będzie wyszukane. Może być conajmniej słabiej rozreklamowane. Punkt krytyczny został osiągnięty Sama to doskonale opisałaś tutaj: Czyżby coś się zmieniło?
~ePRzTZSUO

.......
=WaLkEr=

oni wszyscy s± tam jacy¶ zniekształceni...;)
LadyM

heh...na tym po prawej Bren ma trochę zniekształcony nos czy mi się wydaje ? :)
Hotori

Nie chodzi o spanie w starym wydaniu z 2002 r ¦S jest napisane ze media odslonily pare zdjec z Bren'em i taka jedna Carly Pope i Mad to zobaczyła sie wkurzyla i Bren papa. Ponoc probowal sie wytlumaczyc ale ona go nie chciala sluchac. Te gazety to naprawde zmyslaja. A moze z nim zerwala bo on tez tak malo sie nia zajmowal no ponoc wolil playstayshon, ale gdyby tak bylo to nie jezdzil by z nia na kazdy jej koncert. Dla mnie oni dalej sa razem bo do siebie pasuja i koniec kropka.
Olcik

Uważam,że nie powinni¶my się wypowiadać na temat życia prywatnego aktorów bo nie wiemy jak tak naprawdę między nimi było( chociaż szkoda że Bren i Maja nie s± razem bo tworzyli fajn± parę tak jak kathy i Jason) to tylo i wyłaczni ich sprawa. A co do okładki to faktycznie wszyscy s± na niej zniekształceni.
~Madziulka

Też uważam że mówi prawdę. W końcu to Bren'a sprawa! Nio ale fakt na pewno wszystkiego o Bren'ie nie wiemy.....
Tess

W tej sprawie można mu chyba wierzyć. Pisał o tym sam na swoim forum, które (ł±cznie ze stron±) traktuje poważnie. I chyba nie należy do osób które takie stwierdzenia wydaj± pochopnie. Ale, co ja tam wiem... ¶miem twierdzić, że nic! ;) Gdyby Ziemia była płaska... >:)
~Olka

ejj.. zaczyna sie.. ale na serio w sumie to nei powinni¶my sie wypowiadać na temat co by Bren zrobił bo pradwa taka że żadna z nas tutaj nie ma zielonego pojęcia jaki Bren jest na prawdę... znamy go tylko z wywiadów... a ekhem to jest co najwyżej 2godziny z jego życia i tesh w±tpie czy cał± prawdę i tylko prawdę tam mówi jak na spowiedzi.. nei chce tutaj gadać że niby kłamie albo co¶ ale na pewno zataja niektóew prywatne sprawy no bo b±dĽ co b±dĽ ale ja nei znam aktora/aktorki który/a by mówiła o swoim prywatnym życiu i nie była zryta:D
Czips

Zdradził???? Faktycznie gazety szukaj± coraz to nowych skandali. Bren by w życiu nie zdradził Mad. A i włala mówi że do ¶lubu nie będzie z żadn± spał. Ehhh gazet± się nudziło.... jak zawsze zreszt±.....
Jak słyszę takie głupoty to bym tak wzięła i trzasła tak tych co dopu¶cili to do druku!!
Tess

IdĽmy dalej Olka... W realu nie ma nikogo poza nami i Jasonem :P Kurczę, coraz bardziej mnie te teorie spiskowe wci±gaj± :P
~caroleen

Jakie zdradził? Bren przecież mówił, że do ¶lubu nie będzie spał z żadn± dziewczyn±. Ręce mi opadaj±, jak słucham takich wywodów. "A X napewno rozstał się z Y bo: brukowce, bo zdrada, bo był/a brzydki/ka, bo kto¶ tam, co¶ tam komu¶ zrobił, a to pewne bo pisał o tym ten, albo inny szmatławiec. Nie ma innej możliwo¶ci, bo przecież na zdjęciach wygl±dali na szczę¶liwych!!!!!!!..." -_- A może po prostu zwykła niezgodno¶ć charakterów? Przecież to tacy sami ludzie, jak my, tylko do aparatów musz± się czę¶ciej u¶miechać. Id±c tropem tych spiskowych dywagacji w końcu dojdziemy do wniosku, że żyjemy w Matrixie, a w prawdziwym realu Bren i Maja s± razem!!! ŁAAA!!! Super!!! >:|
Olka

Oni do siebie pasowali tylko te pomylone gazety doprowadzily do ich rozstania jak te ludzie wymyslaja niestwozone rzeczy bo Bren przeciez nigdy b nie zdradzil swojej dziewczyny. Ale ja mysle ze gdzyby nie ten Devon to byli by jeszcze razem zabardzo pokazuja sie razem na jej koncertach i wogole tedo jej chlopaka wcale z nia nie ma tylko Bren.
Olcik

Osz medka!! Ale to dziwnie wyszło!!!! Jakby¶ to Ty grafia nie była już z Bren'em!!! ;-)
Olka sorki za dwa pod rz±d ;-) ale zdarza się ;-)
Tess

Nio niestety grafia nie jest już z Bren'em :-( Ale nadal s± przyjaciółmi i pon±ć bardzo bliskimi ;-)
Tess

Nie, Majandra jest teraz z Devonem (w Roswell grał kuzyna Marii - Seana :)
Olka

hej.. mam pytanko: a ta Majandra jest z tym Brendanem czy nie? bo ja taka nie na bierzaco:)
grafia

skaner mi zaniemógł... ale obiecuję, że news będzie :D
Olka

no a w ¦S jest dzis druga czesc o serialu Lost... (sluze dzisiaj chyba jako informacja:P)
Aga

aha...a Emilie w tym serialu gra..demona Curupira
Aga

Na AXN o 9.25 przypadkowo trafiłam dzis na Władce Zwierz±t (BeastMaster), gdzie gra Emilie.. dzis byl 9 odc, wiec serial pewnie niedawno zaczeli nadawac (choc wczesniej byl jeszcze emitowany na tvn 7) tu jest link o serialu i kiedy jest itd; http://www.cyfraplus.com.pl/cgi-bin/cyfra/ramowka.pl?00001F&w%B3adca%20zwierz%B1t
Aga

hmm... ja sadze ze raczej odstraszac to nie bedzie bo ktos kto nei zna serialu to i tak tego dvd nei kupi, no a fani na pewno nei beda brac tragicznej okladki pod uwage w momencie zakupu bo po prostu to wydanie kupia a okladke schowaja za poprzednie dwie edycje:)
Czips

Wła¶ciwie to do tej okladki szko by dodac innych bohaterow a nie tylko ufolkow mniej wiecej "liz"
Olcik

Ja my¶lę że to tymczasowa deformacja :)
Czips - cieszę się, że pomysł przypadł do gustu :D A to dopiero pocz±tek Zdjęciowych "porz±dków"...
Olka

Muszę z dum± przyznać, że w naszych archiwach mamy najlepsze i najbardziej aktualne zdjęcia Jasona :)
Okładki DVD s± faktycznie FATALNE. Kto dopu¶cił do wydania tego szkaradzieństwa, które może jedynie odstraszyć ????. Twórcy serialu i fani powinni wnie¶ć oficjalny protest o naruszenie wizerunku aktorów...
Ela

| 1 | 2 | Następne