Nowości

:: Trzeci sezon Roswell na DVD w USA 9 sierpnia!

 7.5.2005 | BAKLO
Znane są już szczegóły dotyczące wydania 3-go sezonu Roswell na DVD w Stanach Zjednoczonych. Nowy Box DVD ze wszystkimi odcinkami ostatniego sezonu wraz z bonusami trafi do sklepów 9 sierpnia 2005 roku. Przewidywana cena w USA to ok. 60 dolarów (ale zapewne w przedsprzedaży da się zaoszczędzić parę dolarów). Na 5-ciu dyskach DVD bonusów znajdzie się jednak niewiele, głównie będą to komentarze Jonathana Frakesa i Jasona Katimsa. Ciekawie zapowiada się jedynie bonus zatytuowany "Shiri Appleby's Roswell DVD Tour to Japan". DVD będzie oczywiście miało blokadę regionalną ustawioną na 1 (a więc USA), jednak obecnie sporo odtwarzaczy DVD nie posiada blokad regionalnych lub można je łatwo usunąć, więc nie powinno to stanowić specjalnego problemu.

Olka: P.S. Wydanie europejskie, które już jakiś czas temu pojawiło się w sklepach, niestety pozbawione jest wywiadu z Shiri przeprowadzonego w Japonii

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

June 2, 2011 at 6:30 pm;2t>Whaa/17
~2wioDVu3

"Przepraszam bardzo, a kiedy ja pisałam newsa o sobie? 0_0"
Może pomyliła cię z alexem? :>
{o}

Olcik ile ty masz lat no bo sory bo jak ja wiem to żadna gazet a nie wysyła egzepmlarzy za darmo, a to był chyba bardzo miły, wyjątkowy gest ze strony pani red. naczelnej. A i ile red. nacz. w ŚS jest? Bo ja zawsze sądziłam że jedna :|
Czips

"twoje notki mogly byc bardziej o aktorach roswell a nie o tobie"
Przepraszam bardzo, a kiedy ja pisałam newsa o sobie? 0_0

"szukam czegos glebszego"
Skarbnicą wiedzy o Roswell są fora np. Media Blvd i FanForum. Jednak musisz znać angielski i potrafić odsiać kompletne bzdury od istotnych informacji. Polecam też nasze forum.

"Acha podaj mi adres ŚS"
Magiczne słowa są miłe również dla oka... ech. Adres ŚS znajdziesz napewno w ich stopce redakcyjnej na kopńcu lub początku dwutygodnika.
Olka

Olka a tak do ciebie to czytam komenty ale nie sa za ciekawe niektore i twoje notki mogly byc bardziej o aktorach roswell a nie o tobie jesli to stronka z roswell. Co do roswela wiem ze na tej str. sa o aktorach wiadomosci ale szukam czegos glebszego. ŚS juz mam od redaktorki ŚS ale nie tej tylko innej. Acha podaj mi adres ŚS bo chce dostawac o roswell te gazety jezeli jeszcze kiedys sie t zdarzy i bez obrazy za tamto :)
~Olcik :)

Wywiad z Shiri przeprowadzony w japoni jest dostępny w sieci. Przeszukaj starsze posty w pokoju Shiri. Są tam również screeny zrobione przez misiopuchatka. Shir pięknie wygladała w kimonie!
Olka

Osz melka. Zapomniałam o tym...... No to sobie to jeszcze raz przemyślę. Ale amerykańskie jest "atrakcyjniejsze" ;-)
Tess

Jeśli kupisz wydanie amerykańskie nie odtworzysz serialu na swoim dvd ponieważ Roswell w ameryce północnej ma kodowanie na region 1. Europa ma numer 2. Zatem kupując Roswell w stanach będziesz musiała zaopatrzyć się w dvd odtwarzające nagrania w regionie 1-wszym. Znajdziesz takie np. na allegro już za 90zł. Ale w takim przypadku taniej wyjdzie kupić dvd np. w Wielkiej Brytanii.
~Olka

Olcik napisz do ŚS może nie jest za późno. Ja to kupie sobie Roswell ale wydanie amerykańskie. Ale to nie teraz, może za jakiś czas. Na razie nie mam tyle kasy.....
Tess

Olcik... czy ty czytasz wogóle komentarze? Redaktor naczelna Świata seriali proponowała ci byś przesłała im swój adres, a oni wyślą ci darmowy egzemplarz najnowszego numeru. Po dwóch dniach chyba się zirytowała, bo pytała, czy nadal chcesz ten numer czy nie. No to teraz, chyba "po ptokach" -_-' Co do informacji o roswell.... kochana, masz dział linki na naszej stronie. Wystarczy się rozejrzeć. Chociażby w google wpisać roswell i masa stron ci się wyświetli. Dziewczyno, rozbrajasz mnie.
~Olka

No a teraz cos do ciebie wyslij mi na maila tronki skad bierzesz takie rozne inrormacje na ich temat i fotki z kad masz?
~Olcik :)

Jak moglam miec za darmo nie kapuje?
~Olcik :)

dobrze że oni chociaż takie szczęście mają :)
Magea

Olcik... a ja się zastanawiam, dlaczego wolisz skan (to zdjęcie jest na większości stron poświęconych Roswell), skoro mogłaś mieć Świat Seriali za darmo? Bez sensu. I tu pośba do ciebie i Tess - załatwiajcie sobie te sprawy mailami. Co nie na temat, kasuję!
Czips... właśnie o to chodzi, że w Polsce nie wiele osób by się znalazło do kupna roswell na DVD. U nas na krążkach wychodzą jedynie seriale najpopularniejsze, gdzie sprzedaż można liczyć w setkach a nie kilkunastu egzemplarzach, jak by to zapewne miało miejsce w przypadku naszego serialu. Co do wydań... Są trzy. Japońskie, Europejskie i USA. Zerknij dokładnie na newsa. Wszystkie 3 sezony zostały już wydane na DVD w Europie. Mają one napisy francuskie i angielskie (przystosowane dla niesłyszących). Jeśli chodzi o USA to na rynku dostępne są 2 sezony, a trzeci, jak napisła Baklo ukaże się dopiero za niedługo. Pisaliśmy wiele o wydaniach DVD w poprzednich newsach. Zerkinij do archiwum, jeśli chcesz się dowiedzieć więcej.
~Olka

Nio a to właśnie ta najgorsza możliwość. Eeee taki nasz kraj porąbany jest! Sama niesprawiedliwość!! usunięto
Tess

Ja nie moge... czemu to wszystko jest tak niesprawiedliwe? W sumie to zapewne kupię tą angielską wersjie jak wyjdzie... no ale co im szkodzi wydać poslkąwersje?Przecież w Polsce jest pełno ludzi którzy by to kupili, no ale tak... cena znowu była by tragicznie duża... ech... ;(
Czips

Taaak nie mamy się co łudzić.Do Polski nie trafi Roswell na DVD,niestety:-((
Elizabeth

w naszym kraju napewno tego nie będzie
~Olka

Eeeee to do bani!!! I jeszcze w Polsce do za całe wieki będzie..... Jak zwykle jak coś z którymś z bohaterów to my jesteśmy poszkodowani...... Nie zgadzam się! :-(
Tess