Nowości

:: Władca demonów

 7.5.2005 | BAKLO
Kiedyś o filmie "Tales From the Crypt: Demon Knight" już pisałem w jednym z odcinków "Maratonu filmowego". Wówczas ten horror można było obejrzeć w TVP1, a jego polski tytuł brzmiał "Rycerz złych mocy". Tym razem na emisję ów filmu zdecydował się Polsat. Zmienił się jednak, o zgrozo, polski tytuł. Polsat film nazwał nieco bardziej poprawnie, choć oczywiście nie do końca i teraz tytuł filmu to "Opowieści z krypty: Władca demonów". Całe szczęście, że zmiana tytułu nie pociąga za sobą zmiany "zawartości" i w filmie nadal w jednej z głównych ról będziemy mogli zobaczyć Williama Sadlera.

Aktor znany nam z Roswell z roli szeryfa (a później ex-szeryfa) Valentiego, wcielił się w rolę Braykera, człowieka, którego zadaniem była ochrona magicznego klucza przed demonami chcącymi zawładnąć światem. Klucz wypełniony był krwią i sprawiał, że Braykerowi nie przybywało lat, a jego zawartość pozwalała na odstraszanie demonów, co miało nie dopuścić do przejęcia przez nie władzy. Horror podobno nie najgorszy, a na pewno jest to gratka dla wielbicieli "Opowieści z krypty".
W filmie oprócz pana Sadlera pojawił się także Billy Zane, zapewne znany wszystkim z "Titanica", a także Jada Pinkett Smith, a więc żona Willa Smitha.

Emisja dzisiaj, tj. w sobotę w Polsacie o godzienie 0:55. Film podobno niezły, choć jeszcze go nie widziałem, jednak oczywiście zapraszam na projekcję.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

ciekawsko_osóbko miałam to samo... wytrwałam do pierwszych reklam te mnei rozbroliły i obudziłam się rankiem następnego dnia :)
Czips

hehehe a ja dotrwałam do początku Krypty............. i zasnęłam;PP Ale może kiedyś raz jescze ten film powtórzą:))
ciekawska_osoba

Nio ja znowu zobaczyłam ten filmik. Jest fajny, podoba mi się ;-) Chociaż mógł być lepszy, ale jest dobrze ;-)
Tess

hmm... dzisiaj raczej zbytnio nie chce mi się spać więc jeśli wyczekam to na pewno zobacze... zresztą bardzo lubię Jadę za jej rolę w Matrixie :]
Czips

o tak ten szkieletor napoczątku pamiętam go :) dwano nie oglądałąm serii 'Opowieści z krypty .. '
Magea

hehe kiedyś lubiłam ten serial, najbardziej chyba ten dowcipny szkieletor przyciągał do oglądania. Przyznaję, ze zupełnie nie pamiętam tego odcinka - warto sobie przypomnieć:)
ciekawska_osoba

Jeżeli to ten film o którym myślę to rzeczywiście jest spoko. Mnie osobiście się bardzo podobał. I z chęcią obejrzę go ponownie.
Tess