Nowości

:: Maraton filmowy: 11:14

 1.5.2005 | BAKLO
Pamiętacie jeszcze "Maraton..."? Mam nadzieję, że tak :). Dzisiaj o filmie, który dziwnym zbiegiem okoliczności, jakoś mi umknął. Może nie umknął, bo "11:14" pochodzi z 2003 roku, jednak dopiero 9 kwietnia br. trafił do kin w Polsce. Jest to więc bardzo dobra okazja do zobaczenia w akcji Colina Hanksa w roli Marka, kierowcy małego busika...

"Z pozoru odległe historie układają się w ciąg zdarzeń zbiegających się w jeden wieczór o 11:14. Pięciu różnych bohaterów, pięć różnych opowieści nakładają się na siebie ukazując jeden wypadek, jedno oszustwo, jedno morderstwo." Jedną z postaci gra właśnie Colin. Film zakręcony, z fajną muzą, taki raczej typowo młodzieżowy, chociaż po projekcji zapewne wielu będzie miało wrażenie, że "gdzieś to już widziałem". W rolach głównych, poza Colinem, m.in. Hilary Swank, Rachael Leigh Cook i Patrick Swayze.

Długi weekend trwa, więc okazja aby wybrać się do kina wyśmienita. Wprawdzie trochę późno o polskiej premierze piszę i film zdążył już spaść z ramówek wielu kin, jednak w niektórych multipleksach jeszcze możecie go obejrzeć. Zapraszam!

P.S. Co nieco więcej na temat filmu na stronie przygotowanej przez polskiego dystrybutora, którą to stronę znajdziecie |tutaj|

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

A piece of erudition uknlie any other!
~NUiGIkqnfRDQPpUS

Dobrze wiedzieć! Postaram się obejrzeć ten film..... ;-)
Tess

film śmieszny :D a wątek z colinem i odciętym czymś jego kolegi jest najzabawniejszy :D
justynka__

cała obsada wydaje mi się bardzo interesująca...
Martuśśśśśśśś

Też mam nadzieję że zdążę!!!! Super!!!
Tess

Bardzo się cieszę!Przyznaję,że jeszcze nie widziałam żadnego filmu z Colin'em:-(.Więc się chętnie wybiorę do kina.Obym zdążyła.
Elizabeth