Nowości

:: Weekendowe filmy i seriale

 29.4.2005 | BAKLO
Hmmmm... Czym by Tu dzisiaj Was zaskoczyć? Chyba kolejnymi filmami :). Tak się jakoś ostatnio złożyło, że filmów i seriali z aktorami znanymi nam z Roswell w TV ostatnio dostatek :).

W sobotę 30 kwietnia o godzinie 22:05 w TVP1 będziemy mogli zobaczyć film sensacyjny pt. "Podniebny terror", gdzie w jedną z postaci wcieli się Steve Hytnerem, który w Roswell pojawił sie jako Milton Ross.
"Pilot myśliwca Sykes i jego trzej koledzy stają przed sądem wojskowym oskarżeni o masakrę cywilów podczas obławy na kolumbijskich handlarzy narkotyków. Sykes, chroniąc kolegów, bierze całą winę na siebie, ale w czasie rozprawy generał Prescott łamie zasady umowy i skazuje wszystkich oskarżonych. Sykes dostaje dożywocie. Pilotom udaje się uciec z konwoju. Wkrótce potem porywają samolot pasażerski, na pokładzie którego leci Prescott. Porywacze żądają 100 milionów dolarów okupu za uwolnienie pasażerów." Postać Hytnera opisana jest jako "Jerk Passenger", czyli w wolnym tłumaczeniu "pasażer-palant" :).

Z kolei 1 maja o godzinie 11:30 w Polsacie będziemy mieli okazję zobaczyć film pt. "Moja dziewczyna 2", gdzie serialowy Sean De Luca, czyli Devon Grummrsall, wcieli się w postać Dylana (bardzo mała rólka). W rolach głównych Dan Aykroyd, Jamie Lee Curtis i Anna Chlumsky.

Również w niedzielę, czyli 1 maja, o godzinie 10:30 TVNsiedem rozpocznie emisję 13 odcinkowego serialu przygodowego "Magiczny amulet" gdzie będziemy mogli zobaczyć Sarę Downing (Courtney Banks z Roswell) w roli Jane Cahill. Coś o serialu:
"Członkowie kapeli rockowej “The Problem” stają się mimo woli posiadaczami magicznego amuletu umożliwiającego im kontakt z duchami. Od tej pory ich życie zdominowane jest bardziej przez dziwaczne historie z duchami, niż przez granie koncertów i rozwijanie własnej kariery muzycznej…"

Weekend wprawdzie zachęca do wypadów za miasto, ale gdyby ktoś się nudził, zapraszam przed TV. Za wszystkie informacje podziękowania dla Agaty!

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

| 1 | 2 | 3 | 4 | Następne

WOW!!! Not only is Amanda a great photographer who goes above and benyod on your session, she is your voice of reason and your friend throughout the whole processes. She treats you as you would want to be treated and helps where help is needed. She is so understanding and knows that there are variables within a day. She is full of life and captures everything you requested, you did not know you wanted, priceless memories and so much more. Amanda is my first recommendation to anyone wanting a session done. Due to her professionalism, her visions, and her amazing spirit she helped in creating a memorable day for my husband and I. I know from this day forward whenever I come to CT she will be the only person i can trust with my future memories!!! Thank you Amanda for everything you have done!!!
~dkLhpnQQD6

Your post is a timely cotnbirution to the debate
~hVcsOda9

You're a real deep thniekr. Thanks for sharing.
~CNSmoTVh

Thank you so much for this artilce, it saved me time!
~MdDjYVdXHLkU

Wow, this is in every reespct what I needed to know.
~UUQPQZKMWJCxggdJCB

Why does this have to be the ONLY reliable suocre? Oh well, gj!
~sgLLHIHnbhSIPD

Ooo tak! Ja już plakacik zawiesiłam!! Wygląda ślicznie......
Tess

Oj dzieci, dzieci...Cieszcie się słońcem, wiosną, majem, zakochujcie sie, całujcie..róbcie co chcecie, ale nie kłóćcie sie o głupotki;]. W końcu jest coś takiego jak fikcja i rzeczywistość:D. Odpuście sobiena te pare słonecznych chwil, odejdźcie od pecetów, a gdy znowu pojawią się chmury, ponownie do nich wróćcie...Po co marnować taką piękną pogode...lepiej wykorzystajcie ten czas, na zawieszenie plakatu z ŚS
~Maria_DeLuc@***

Nie uda ci się Czips Nas z Elizabeth sprowokować. Kto nie umie czytać ze zrozumieniem to nie umie. Nawet nie podajesz Mojego cytatu, który by świadczył o tym że masz rację. Bez obrazy (i podtekstów) ale z Elizabeth czujemy się górą. Znaczy chodzi Mi o to że nie udało ci się Nas sprowokować.
Tess

Prowokacja nie wyszła Ci,Czips.Tak łatwo nie wyprowadzisz nas z równowagi.
Elizabeth

oj tak Tess widzę że to ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem
Czips

Czips umiesz czytać???? Ty Nas prowokujesz! Jak Mamy się nie wkurzać skoro wyjeżdżasz do nas z takim tekstem? Mam prawo z Elizabeth do własnego zdania! A {o} nie jest wszechwiedzący! Przecież ja też napisałam że nikogo z Elizabeth nie zmuszamy do zmainy decyzji. Czy My po chińsku piszemy? Raczej w tym samym języku. I nie strasz mnie {o} bo wychodzi na to że najprościej chcesz Nas uciszyć A My swojego zdania nie zmienimy! I wam też nie każemy zmieniać waszego. A może nadal do ciebie nie dociera? Szukasz zaczepki żebyśmy z Elizabeth się wkurzyły. I to że napisze więcej znaków zapytania odzwierciedla to co piszę. My z Elizabeth chcemy skończyć temat a tobie się to widzę że bardzo nie podoba. Ktoś wcześniej stwierdził że to robi się nudne. Więc o co ci biega? Wczytaj się w moje komenty tylko ze zrozumieniem a wyczytasz że i tu cytuje samą siebie: "Magea ja rozumiem was w pewien sposób i oki macie swoje zdanie, ale nie oczekujcie od Nas że My zmienimy swoje. Oki jest kompromis ja szanuje wasze zdanie, ale nie oczekujcie że przejdę na wasze opinie." Przeczytaj sobie najlepiej cały ten koment.
Tess

Eeee...to ja sie teraz dowiaduje o plakacie...Musza kupić ŚS bo zwariuje!!!!!
~Maria_DeLuc@***

Olka powiedziała że nikt nikogo tu do zmiany zdania nei zmusza i prawda... to wy cały czas atakujecie nasze komenty... z nowymi pretensjami i wykrzyknikami... bo Tess i Elizabeth : jesteście jedynymi które tu tyloma znakami zarzuciłyście... A i spróbuj tu napisać dokładnei co chcesz:> Powiedzmy jakimś mięsem zarzuć:> Zobaczymy ile twój komentarz posiedzi za nim {o} się z nim nei rozprawi:>
Maria_DeLuc@*** buziaczki :] A i na koniec dodam że jeśli dla kogokolwiek temat się robi nudny to niech omija tego newsa szerokim łukiem ;p
Czips

Szukaj a znajdziesz!!! Ja nieraz to całe miasto zleciałam za gazetą!!! A teraz to mi w kiosku odkładają do teczki ŚS!!
Tess

Ejjj no....a ja nigdy nigdzie nie moge znaleźc ŚS. I gdzie tu sprawiedliwość? :/ :)
Cicha

Dla Bren'a to ja zrobię wszystko!!!!!! ;-)
Tess

Pewnie,ze Cie poprę!!Jak zwykle!!Jak będzie plakat Brendan'a to nawet 10 egzemplarzy kupię!!!
Elizabeth

Boże trzy egzemplarze kupiłam!!! Dzięki!! Dzięki!!! Dzięki!!! Tylko rzućcie kiedyś mega plakat Bren'a samego a kupię z 5 numerów gazeti jak nic!!! Elizabeth mnie na 100% poprze, prawda??? Kto jeszcze jest za tym pomysłem??!!!
Tess

No właśnie pisałam,ze pojedziemy do Bren'a,a nie do Mad.Ja miałam się postawić na miejscu Majandry.

Bardzo dziękuję za plakat Michael'a/Marii.Bardzo,bardzo dziekuję!!!!
Elizabeth

PS: Odkładamy wszystko na później. Teraz należą się podziękowania szefowej ŚS - za plakat z Marią i Michaelem... Plakat bardzo ładny, z balu promocyjnego.
Nan

LadyM -> "... a na początku to był tylko news o filmach, ahh" dokładnie :)))

No cóż, Elizabeth, rzucałyście zdaje się jakieś takie supozycje, że zamierzacie pojechać do Brena ;P Zaraz, jak to było... "A swatać Brendan'a z Majandrą nie będę,bo doszłam do wniosku,że pojedziemy z Tess do pana Fehr'a i zajmniemy się nim osobiście;p!!I nie przeszkodzicie nam w tym!!!;" Ależ proszę, może wtedy pojawi się dla was osobny news o tym, jak to Bren uwiązał się w trójkącik z fankami.

A smarowanie na murach "Brendan kocham cię" odradzam, bo takie napisy fatalnie wyglądają i można podpaść straży miejskiej. Nawet we własnym pokoju nie są wskazane, bo rodzice mogliby mieć pretensje...:)
Nan

Więc gdybym była na miejscu Majandry,nie przejełabym się tym.To jest tylko dyskusja,nie robimy im żadnej krzywdy pisząc to.No może(jak bym była na miejscu Mad),zrobiłoby mi się trochę głupio czytając,że straciłam rozum.Ale tak to olałabym całkowicie sprawę.Zaczełabym się dopiero martwić jakby chcieli mnie odwiedzić w domu i przetłumaczyć z kim mam być;p
Elizabeth

Jak każdy fan pary Candy, chciałąbym żeby w rzeczywistość Michael&Maria/Brendan&Majandra byli również razem...Ale nei mozna mieć wszystkiego;]..Majandra jest z Devonem, Brendan z Jennifer Gimenez(chyba) i to jest tylko i wyłacznie ich sprawa...na ich miejscu, byłabym baaardzo wkurzona gdyby , bez urazy, banda fanów, która zna ich tylko z 60 odcinków serialu, pchałą się w ich życie uczuciowe i emocjonowała: kto-z-kim-gdzie-kiedy...Odpuście sobie...A zreszta róbcie co chcecie, tylko zastanówcie się przez chwilke, co by było gdybyś ty Elizabeth była na miejscu Majandry, a ty Tess-Brendana...Fajnie by wam było??
Maria_DeLuc@***

O widzisz Tess małe wspomnienie o kompromisie a ciśnienie w Twojej krwi się uspokoiło ... od razu post spokojny, opanowany z mniejszą ilością bulwersacji, znaków zapytania i wykrzykników od razu lepiej się czyta :D
Magea

| 1 | 2 | 3 | 4 | Następne