Nowości

:: Desmond Askew w Repli-Kate

 27.4.2005 | BAKLO
Informacji filmowych ciąg dalszy... W czwartek 28 kwietnia o godzinie 23:55 kodowana (niestety) statcja HBO2 wyemituje komedię "Repli-Kate", w której jedną z głównych ról zagrał Desmond Askew. Aktor znany nam z Roswell z roli Brody'iego, wcieli się tym razem w postać Henry'ego.
"Nastoletni naukowiec (technik) Max Fleming, spotkał doskonałą kobietę, o której marzył: piękną, inteligentną i seksowną reporterkę Kate Carson, która próbuje uzyskać jakieś naukowe informacje od Maxa. Niestety, nieudacznik naukowy taki jak Max nie jest typem mężczyzny, którego pragnęłaby Kate. Pewnego dnia jednak, podczas eksperymentu, Max przypadkowo klonuje Kate. Z pomocą swojego kumpla Henry’ego (Desmond Askew), Max korzystając z sytuacji, przekształca swoją Repli-Kate w bardziej dojrzałą i męską osobę."
W rolach głównych zobaczy ponadto m.in. Ali Landry i Eugene'a Levy (ojciec Jima z American Pie).

Na koniec jeszcze informacja o powtórce filmu "Long Shot" z Julie Benz, o którym ostatnio pisaliśmy. Emisja na kanale Hallmark w piątek o 10:45 i 17:30.

Za informacje podziękowania dla Agaty

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Kate, I have been meaning to write and tell you how much I eeojynd your workshop at the Hoosier Hills Fiber Festival. Hope I didn't dominate the conversation too much but I was anxious to tap into your wealth of knowledge. I hope to get the opportunity to take another class in the future.I also eeojynd your article on Leicester sheep in Jane Austen Knits. Keep up the good work you are a very talented gal in so many different areas.Marilyn
~Z8kxbQBxwNE

They are all so good! I need one for my wall but will be hard to pick.You have really gotetn the photography thing down pat. Of course,it doesn't hurt to have such a good model.
~UrWFP9ldm

a ja mam pecha bo cały czas tu piszecie o filmach z nacszymi wspaniałymi a ja nie mam większości z tych kanałów:/
no dobra, i tak mnie cieszy to że są puszczani w tv:P
Liz47

a nie wiem czy ktos widzial film "zawod pan mlody " z kim basinger i baldwinem gra tam facet ktorego zastapil w 2 serii brody mala rolka ale zawsze cos szwendal sie przez caly film za balwinem
~kinga

Tak oczywiścia ja to nei mam HBO2!!!!! To jakiś pech????? Muszę mieć dekoder!!!!!
Tess

HBO2 ma chyba moja qmpela, więc mogłaby mi nagrać, ale raczej mi nie zależy zbytnio na objerzeniu tego filmu. Po przeczytaniu opisu, wydaję mi się, że to coś w stylu "American Pie"- a ja nie lubię tego typu komedii. A ztą dojrzałą i męską wersją to wiem o co chodzi :P. Musiałam to przeczytać po raz drugi, żeby do mnie dotarło ;-).
L.a.u.r.a

Jejuś jak się namonorzyło nagle tych filmów w TV z aktorami z Roswell .. aż miło popatrzeć .. dzięki za info .. :*
Magea

"...Przekształca Repli-Kate w bardziej dojrzałą i męską osobę..."- może wyjdę na niekumata, ale co to znaczy? Zamieni ją w mężczyznę, czy w coś na pograniczu kobiety i faceta?
L.a.u.r.a