Nowości

:: Wieczne zło

 25.4.2005 | Olka
26 kwietnia (wtorek), godz. 23:50, program CINEMAX (od niedawna dostępny na wielu pakietach satelitarnych i telewizjach kablowych)
Mark Rayan (Thomas Gibson), który traci żonę w wynikju jej brutalnego zamordowania, po zdarzeniu zostaje przeniesiony do jednostki patrolującej okolice bardzo prestiżowej szkoły. Wkrótce odkrywa, że jeden z profesorów - Arkin (John Waters) - przeprowadza tajemnicze i bardzo dziwne eksperymenty - jeden także na mordercy, na którym właśnie wykonano wyrok śmierci...
W filmie Katie wciela się w asystentkę profesora - Eve, która spotyka się z gł. bohaterem.
Informacje zaczęrpnięto z Katherine Heigl Online

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

A widziałam ten film, nawet niezły. O ile pamiętam oglądałam jego wersję po niemiecku, nie pamiętam jednak gdzie....musze sprawdzić czy mam Cinemax, obejrzałabym wtedy z polskim lektorem, co jest znacznie wygodniejsze. Tylko ta godzina mnie dobija ;-/.
L.a.u.r.a

Czips, mam na to tylko ok. 8 słów: Katherinie jest trudno dostępna, a dla niektórych niedostępna ;-) A ja nie mam Cinemax, ale nie żałuję, bo film już widziałam ;-). Albo widziałam coś podobnego, ale jestem prawie pewna, że była tam Katherine ;-).
anka^^

' " kilkadzisiąt dni temu" - fajnie to zabrzmiało ;)'
"Kilkanaście" to za mało, a "kilka tygodni" za dużo :D
Olka

BOZIU JESZCZE W MOJE URODZINKI!! CO ZA PREZENT...ALE SOBIE NIE OGLĄDNE :/
~gosiek niezalog.

W D***!! Akurat teraz mi odłączyli !!!!

F***!!!
~gosiek niezalog.

Hmm... ja widzę (taka dygresja) że prawie wszystkie filmy które lecą to są z Katherine i do tego na jakiś dziwnych stacjach ;)
Czips

" kilkadzisiąt dni temu" - fajnie to zabrzmiało ;)
inti

Poszukaj, jesli masz kabel lub satelitę. kanał powstał kilkadzisiąt dni temu.
Olka

Chyba nie mam tego kanału..... Cholera!!!!! Jak jest jakiś super filmik z jednym z naszych bohaterów to akurat na kanale nie dostępnym dla mnie!!!! :-(
Tess