Nowości

:: John Doe

 19.4.2005 | Olka
Tym razem o nieco przez nas zaniedbanym bohaterze Roswell, który przecież w serialu nie robił jedynie za tło. Mowa mianowicie o Johnie Doe (właściwie nazywa się John N. Duchac), który wcielił się w postać Jeffa Parkera, ojca Liz. Aktor wystąpił w imponującej liczbie filmów, choć w większości nie były to role pierwszoplanowe. A to dlatego, że John przede wszystkim jest muzykiem. Na koncie ma już wiele płyt solowych lub nagranych z zespołem "The X Band". Wtórował także Sheryl Crow, a fotografował go... Vigo Mortensen (zdjęcie po prawej). Śpiewa i gra na gitarze basowej od 1980 roku. Jego muzyka zmienia się, najczęściej jednak jest to rock połączony z innym nurtem (Roots Rock, Country-Rock, muzyka alternatywna). Wypracował własny styl i zyskał kilku naśladowców. Ostatnio wydał kolejny krążek (22.03.2005r.) pt. "Forever Hasn't Happened Yet", z którego jeden z utworów możecie wysłuchać, na niedawno powstałej oficjalnej stronie muzyka. Niestety jest ona nieco uboga, dlatego po więcej informacji sięgnijcie tutaj. A co do najnowszych wydarzeń: Pan Doe rozpoczął właśnie trasę koncertową po USA, na której promuje wspomnianą już najnowszą płytę.
I jeszcze wiadomość dla szczęśliwców posiadających HBO: w nocy z 23 na 24 kwietnia, o godz. 1:20 stacja ta wyemituje film "Życiowe rozterki", w którym wystąpił również John Doe w roli pana Worthera. Akcja filmu kręci się wokół młodej, zamężnej dziewczyny Justine (Jennifer Aniston), która znudzona swoim życiem nawiązuje krótki, ale burzliwy romans z młodszym kolegą z pracy Holdenem (Jake Gyllenhaal). Holden pełen sprzeczności młody, depresyjny chłopak i Justine rozczarowana życiem idealistka tworzą oryginalną parę, a ich związek staje się początkiem bardzo dużych zmian w ich dotychczasowym życiu.
Na koniec zapraszam wszystkich do |Zdjęć|, gdzie znajdziecie... wiadomo, czyje foty :D

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

We tend not to censor in our house, but there are rules on usage. My son likes to sit with the dogs and then tell me that he is "Hangin' with his biouhes.&qutt;Beautifcl cushion! Love the cross stitch :-)The pincushion you received is the shit!
~phQY3C7aIgT

We tend not to censor in our house, but there are rules on usage. My son likes to sit with the dogs and then tell me that he is "Hangin' with his biouhes.&qutt;Beautifcl cushion! Love the cross stitch :-)The pincushion you received is the shit!
~phQY3C7aIgT

Nie po co tylko, dlaczego. Pasja!
Olka

No i po co tyle zachodu, extra stronka!!!
~Gootek

To gratuluję wytrwałości!!!! ;-)
Czasami przez wyszukiwarke to nic nie można znaleźć :-(
Tess

dziękuję! już od kilku miesięcy szukałam pożądnych materiałów o Johnie. Wcześniej nawet google nie chciał "wypluć" żadnych istotnych informacji o nim :( No, ale udało się!
Olka

Rzeczywiście Johna można oglądać w wielu produkcjach. Całkiem nieźle sobie poczyna ;) Teraz tak mi się natomiast skojrzyło, że on generalnie swój "sceniczy image" ma dosyć spokojny, tzn. że kreowane przez niego postaci to na ogół jacyś stateczni obywatele. Zresztą popatrzmy na jego twarz- cóz innego mógłby zagrać... A tutaj taka niespodzianka! John jest w rzeczywistości muzykiem rockowym, który wcale nie wygląda tak "grzecznie" (świetne te zdjęcia Olka!). Ciągle jestem w szoku... Jak to pozory mogą mylić ;)
caroleen

Prawda, prawda..... Ciekawe jak teraz będzie. Czy nowy Papież też będzie tyle podróżował i wogóle angażował się w te wszystkie sprawy w które angażował się śp Jan Paweł II.
Tess

hmm... John Doe... nonono... dużo mój tata o nim mówi i gada że dobry aktor, bo kiedyś w wypożtyczalni natknęliśmy się na film z nim, a jak mu powiedziałam że grał w Roswell to stwierdził, że może te roswell wcale takie złe nie jest ;)

Joshep Ratzinger... Benedykt XVI jest najlepiej jak mogło być... nie jest najstarszy no i w końcu był jednym z najbliższych doradców śp Jana Pawła II
Czips

Też za nią nie przepadam.....
Tess

no no no imponujące, nie miałam pojęcia, że on jest muzykiem. może powinien się skumać z Majandrą;D (tylko żartowałam)
a co do filmu, to nie obejrzę, bo nie znoszę Jennifer Aniston brr...
LadyM

Nowy papież.... szok !!!! Że tak szybko się zdecydowali... ale wybór nie jest zły.... tak sądzę... chyba.....
Wow!! Nie wiedziałam że jest muzykiem!! Muszę zacząć bardziej zwracać uwagę na karierę aktorów drugoplanowych z Roswell!
Tess

Wyliczyłam, że zagrał ok. 55 ról! No, no! Ma doświdcznie! A film"Good Girl" obejrzę, ale nie dla Johna Doe, ale dla Jennifer Aniston, którą bardzo lubię! A teraz kończę, bo właśnie dowiedziałam się o wyborze nowego papieża!
~sylwka