Nowości

:: Zabij mnie później

 18.4.2005 | Olka
W czwartek, 21 kwietnia, o godzinie 20:05 stacja TVP2 wyemityje film "Zabij mnie później". Jest to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów Brendana Fehra, gdyż aktor wcielił się w filmie w rolę dość zabawnego złodzieja Billiego.
Urzędniczka waszyngtońskiego banku Shawn Holloway (Selma Blair) przeżywa bolesny zawód miłosny z powodu nieudanego romansu ze swoim żonatym szefem Matthew (D.W. Moffett). Zdesperowana kobieta postanawia skończyć ze sobą, skacząc z dachu. Zaalarmowana policja zjawia się natychmiast pod budynkiem, by ratować samobójczynię. W tym samym czasie na bank napada trzech przestępców. Jeden z nich, Charlie Anders (Max Beesley), uciekając przed funkcjonariuszami, trafia na dach. Bierze Shawn jako zakładniczkę i grożąc jej pistoletem, zmusza ją, by pomogła mu wymknąć się z obławy. Podziękowania za informację o filmie dla shiri1331.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

| 1 | 2 | Następne

You Sir/Madam are the enemy of confusion evywhreere!
~uRvo69Wg

Hi i want to know that,is recharge tariff influence the speed of Internet or in roaming the speed became slow. because i have a data card from delhi and there was it runs good but now in bhadrak,orissa the speed is so slow whats the reason please rply me is recharge tarrif differs the speed of in,,tnet,re,,,,,
~gA2EyMJ4f

I'm going to try this out for 2011. I had three big goals for 2010. I only accomplished one: fisinhing the first draft of my novel. The other was make a living writing {I'm working on that} and the other is moving to a studio in Long Beach {that may be a long way's a way. 5k wasn't in my plan until october but I did it anyway! Good luck to you and happy holidays!
~k0H7E1G7Zf

Je suis certaine qu'ils etnxseit.Nous ne sommes pas seul dans ce grand univers.Il y a plusieurs galaxie,donc plusieurs possibilite9s qui'l y ait d'autres eatres vivants ailleurs.
~JNOLAzbZWSoOLqjsS

Jak dla mnie film był super. Marze zeby puyscili go jeszcze raz =)
~Ana

ja tez... Max jest cudny:*

film był poprost genialny a to co w nim najwspanialsze to MAX BEESLEY!!!!!ZAKOCHAŁAM SIE W NI OD PIERWSZEGO WEJRZENIA....:)super film warto go zobaczyc naprawde :)

Film byl swietny!chcialabym zeby niedlugo znowu go poscili na innym programie.Szczegolnie spodobal mi sie Max Bessley.


Film był extra tylko gdyby teraz leciał na polsacie !!! No to by było jeszcze lepiej !!!
~Marynia

Film był SUPER;):)

film nie był zly...szkoda, że tak mało Brenka, ale fajnie wyglądał i dobrze mu w tych włoskach:D:P
Martuśśśśśśśś

Supcio Filmik.. mimo że Brendan z leksza grał mułfaceta "Bill zaczął pracować na budowie i zakochał się w pierszej poznanej lasencji" hehe... no ale opgółem film spoko... muszę spbie sprawić na dvd jeśli jest :)
Czips

Film z Brendan'kiem bardzo mi się podobał!!! Super!! Tylko szkoda że Brandan miał taką niewielką rólkę.....
Tess

Co do filmu to się tego spodziewałem, ale miałem nadzieję, że może chociaż serialu powtórki puszczają :(
Graalion

Co do powtórek, to obawiam się Graalion, że TVP2 nie ma ich w zwyczaju :( A przynajmniej nie z wystarczającą częstotliwością.
caroleen

Wstyd się przyznać, ale do tej pory nie widziałam żadnego filmu z Brendanem, więc ten absolutnie muszę obejrzeć! Dobrze, że zaczyna się o logicznej godzinie i nie będe miała problemów z wstaniem następnego dnia do pracy :P
caroleen

Ech, w tym samym czasie leci "Oficer". Czy ktoś wie czy są jakieś powtórki (jednego albo drugiego)?
Graalion

Oczywiscie ze zobacze :-)
Lizka*

Super - jak będę miała czas to zobaczę :-)
sia

nie główną, ale jest jednym z trzech przestępców, z którymi gł. bohaterka będzie miała do czynienia
Olka

mam nadzieje że zobacze .. w jak dużą role wciela Brendan ?
Magea

| 1 | 2 | Następne