Nowości

:: Miłość, szmaragd i krokody oraz Long Shot

 11.4.2005 | BAKLO
W rozpoczętym właśnie tygodniu będziemy mogli zobaczyć 2 filmy z aktorami znanymi nam z serialu "Roswell".

Dzisiaj, o godzinie 20:45 na Polsacie będzie można zobaczyć film przygodowy z 1984 roku pt. "Miłość, szmaragd i krokodyl", gdzie w rolę Elaine wcieliła się serialowa mama Isabel i Maxa czyli Mary Ellen Trainor. Film wyreżyserował mąż aktorki Robert Zemeckis. W rolach głównych wystąpią: Michael Douglas i Kathleen Turner.
"Joan Wilder autorka bestsellerowych powieści przygodowych szukając zaginionej siostry trafia w najdziksze rejony kolumbijskiej dżungli, gdzie jej wybawcą okazuje się zwariowany biały myśliwy."

Natomiast w sobotę 16 kwietnia o godzinie 9:15 i 16:15 telewizja Hallmark ponownie wyemituje dramat obyczajowy "The Long Shot: Believe in Courage" (polski tytuł to po prostu "Long Shot") z Julie Benz w roli głównej. Aktorka, znana nam z roli agentki Topolsky, wcieli się w postać Annie Garrett.
"Po rozstaniu się z mężem, Annie, na farmie w Colorado rozpoczyna nowe życie. Teraz zajmuje sie końmi, gdyż właścicielka farmy na której znalazła zajęcie ma ich hodowlę. Annie pomaga w ich utrzymaniu oraz dodatkowo jest ich trenerem. Marzy, by spełniło się jej najskrytsze marzenie, żeby wziąść udział w zawodach jeździeckich. Jednak los jest okrutny, bo jej ukochany koń ślepnie...". Sporo zdjęć z Julie Benz znajdziemy |tutaj|.

Za informacje o filmach podziękowania dla Agaty.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Great article but it didn't have evryhteing-I didn't find the kitchen sink!
~IJfSsgvQ

I love how Dan Aykroyd is smoking dnuirg this interview- you can tell he's doing it because it helps him relax. Unlike that whiny douchebag Michael Rupert, who was smoking when he was interviewed for the documentary Collapse just to look cool and to add dramatic effect.
~SOMlNvNoDu

I thank you hulmby for sharing your wisdom JJWY
~QNGVqKeHaqeJBVQ

MET jest byla zona zemekisa juz kiedys o tym pisalam nie pamietam tytuly filmow ale gdy byli malzenstwem Robert Zemeckis czesto obsadzal zone w filmach przez siebie rezyserowanych musze poszukac tytuly
~kinga

MET jest byla zona zemekisa juz kiedys o tym pisalam nie pamietam tytuly filmow ale gdy byli malzenstwem Robert Zemeckis czesto obsadzal zone w filmach przez siebie rezyserowanych musze poszukac tytuly
~kinga

Ja teraz troche o czymś innym. Czy ktoś wie czy dalsze części książki Roswell będę wydane???
majandra_

Nawet zagrała w kilku jego filmach min. w "Forest Gump"
~ava

Oba te filmy widziałam, są całkiem fajne...ale na Oscara nie zasługują :P. Nie wiedziałam, że MET jest żoną Roberta Zemecisa!
anka^^

Jakośą nie ciągnie mnie by żaden z tych filmów obejrzec. I raczej tego nie zrobię. Ale miło wiedzieć dzięki za info.
Magea

Miłosc szmaragd i krokodyl - to calkiem spoko film.
Aga

Spoko obejrzę w końcu ten film z Julie!
Tess

A dzisiaj na HBO o 13:20 też leciał film z MET pod tytułem "Mila księżycowego światła"
~Ava

Ja to mam szczęście!!Jak jest jakiś fajny film z aktorami z Roswell,to najczęściej emitują go na tych kanałach co ja nie posiadam:-(((.Co do filmu z Mary Ellen Trainor,to nie wiem czy go obejrzę,bo opis filmu mnie nie zachęca.
Elizabeth