Nowości

:: Brendan, Geenie Award

 25.3.2005 | Olka
Niedawno, Brendan Fehr został nominowany do prestiżowej nagrody Geenie Award. To kanadyjski odpowiednik francuskich Cezarów. Choć nie udało mu się jej zdobyć niewątpliwie, film "Sugar", w którym wystąpił został doceniony. Obraz opowiada o "...świecie tzw. ''brudów'', a konkretnie przedstawia środowisko biednych ulic Toronto - getta homoseksualistów. Brendan wciela się w jedną z dwóch głównych ról - Butch'a czyli geja, oszusta, ćpuna, który na swego partnera wybiera nastolatka z problemami - Cliff'a. Obaj usiłują odnalezć substytut szczęścia, który dawno utracili. Razem odbudowują resztki swoich dziecięcych marzeń, choć na próżno, a to dlatego, że wybierają własną impresję, własną drogę do spełnienia tych marzeń - narkotyki, używki, sen (...)"
Więcej o "Sugar", a także zdjęcia z wręczania nagród znajdziecie na naszym forum. Zapraszam.

P.S. Podziękowania dla Hotori, której opis filmu przytoczyłam.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

wie ktos kiedy premiera w polscE?

Och kurcze! Nagrody już rozdali?! Czekałam i trzymałam kciuki za Brendana, a tu się dowiaduję, że nagrody już rozdano...echhh....
Cicha

Spox temacik. Zrobię wszystko by jak najszybciej móc obejrzeć ten film ;-)
Tess

jeśli wogóle wejdzie na ekrany naszych kon to go zobaczymy ...
Magea

Hmm... no no no.. to jush praqwie cała czołówka Roswell się rozkręca... tylko tak dalej... 3mam kciuki za Brena żeby dostał jakąś nową propozycje.. Chociaż po opisie Sugar uważam że film będzie spoczko bo dotyka temat tabu naszego kraju... homoseksualistow... :] na pewno zobacze
Czips

hura! nareszcie nowy film z brenem, na pewno nie przegapię. no i oczywiście gratulacje z powodu nominacji(nie tylko dla brendana, również dla jego fanek;) może dzięki temu dostrzeże go jakiś wielki reżyser i zaproponuje gółwną rolę w swoim filmie... a później będzie masa nagród, fanek i nowych propozycji=)
LadyM

Nareszcie jakieś info o Brendanie:-)!Już myślałam,że się nie doczekam!Ciekawe kiedy "Sugar" wejdzie na ekrany polskich kin?
Elizabeth

Obejrzę na pewno bo jestem ciekawa tego filmu,dzięki za info roswell.pl :)
~babyjane