Nowości

:: Kroniki portowe i Obietnica miłości

 24.3.2005 | BAKLO
Jutro, tj. 25 marca będziemy mieli przyjemność obejrzeć w polskiej telewizji dwa filmy z bohaterami Roswell.

Pierwszym z nich jest europejska premiera dramatu telewizyjnego "Obietnica miłości" (Love's Enduring Promise) z Katherine Heigl w roli Marty Claridge. Film jest kontynuacją pierwszej cześci, tj. filmu "Miłość nadchodzi powoli".
"Gdy wypadek uniemożliwia Clarkowi Daviesowi dalszą pracę na farmie, na pomoc przybywa rodzina oraz przejezdny nieznajomy, który nie tylko ujawnia pewną miejscową tajemnicę, która rzuca cień na mieszkańców miasta, ale także zakochuje się w najstarszej córce Clarka, Missy."
Premiera na kanale Hallmark o godzinie 18:15, powtórka następnego dnia nad ranem, tj. o 4:15. Po więcej informacji zapraszam do naszych poprzednich newsów. Zachęcam również do ściagnięcia zapowiedzi przygotowanej przez polską wersję stacji Hallmark, którą znajdziecie |tutaj|.

Kolejnym filmem jaki przyjdzie nam zobaczyć są "Kroniki portowe" (The Shipping News) z Jasonem Behrem, który wcieli się w postać Dennisa Buggita.
"Kiedy Quoyle (Kevin Spacey), samotny, nieszczęśliwy dziennikarz traci w wypadku samochodowym żonę, z którą od dawna już łączą go tylko luźne stosunki, jego życie zmienia się na zawsze. W poszukiwaniu ukojenia i ucieczki Quoyle przenosi się do Nowej Funlandii, do małej rybackiej wioski Killick-Claw i wraz ze swoją ciotką i córeczką wprowadza się do tajemniczego domu swoich przodków." W rolach głównych oprócz Kevina Spacey w filmie zobaczymy m.in. Julianne Moore i Cate Blanchett.
|Tutaj| można zapoznać się z polską stroną filmu, natomiast trailer filmu możecie ściągnąć klikając |tutaj|.
Emisja filmu w TVP2 o godzinie 23:05.

Za informacje i screeny z Jasonem podziękowania dla Agaty.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

I enjoyed the first peek at your studio and really love the second look also. It’s always fun to see how some people organize and utilize space. I’m jealous! Hopefully my space will get done this year. We have been converting a country school house into our soon to be new home. I will then have my own sewing room. Ca81n#2&7;t wait. Enjoy your space and happy quilting.
~RBRY9D1a

Wysyłałem zapytanie do ponad 1o biur tłumaczeń, odipeowdź dostałem tylko z jednego do tej pory, oczywiście czekam dalej.Koszty wyglądają następująco:z nadesłanych stron wyjdzie ok.3 stron rozliczeniowych tłumaczenia(koszt tłumaczenia liczony jest od ilości znakf3w i przy tłumaczeniu zwykłym za strone uznaje się 1800 znakf3w). Koszt tłumaczenia za jedną stronę wynosi 39,04 zł brutto. Zakładając, że średnio z 2 stron książki wyjdą 3 strony tłumaczenia to daje nam to koszt 3 510,00 zł brutto, oczywiście zagęszczenie tekstu może być miejscami mniejsze i z 2 stron źrf3dłowych wyjdą 2 strony tłumaczenia bądź mniej, ale licząć , że z 60 stron książki wyjdą 60 stron tłumaczenia to koszt wyniesie ok.2 340,00 zł brutto.Jak widać zakres jest spory.
~TaXsRflrmE

Kroniki Portowe super... Jason tesh... "Twoja historia ucisnęła mi na pęcherz";)
Czips

"Kroniki Portowe"-ten film jest super!!Jason jak zwykle świetny!!
Elizabeth

Obejrzałam "Kroniki Portowe" - film jest spox!!!! Jason ma średnią rólkę, zagrał cool!!!!
Tess

Mnie film bardzo się podobał. Odniosłam odwrotne wrażenie niż ~Olka
Powtórka o 4.15 w nocy ;-) chyba ją obejrzę ;-)
Tess

Właśnie skończyła się obietnica miłości. Powiem szczerze, że nieco się zawiodłam. "Miłość nadchodzi powoli" czyli część pierwsza niosła ze sobą ciepłe przesłanie i wspaniale ukazywała miłość - uczucie, które często zbyt wyidealizowanie pokazuje miłość między dwojgiem ludzi. Oglądając "Obietnicę..." miałam wrażenie, że to po prostu kolejna historia, nie tyle o miłości, co po prostu kontynuacja wątku o tej rodzinie nie niosąca ze sobą za wiele. A szkoda, mogło być lepiej...
~Olka

Leci teraz ten film z Katherine Heigl jak mam byc szczera to dla mnie to są flaki z olejem ... ;]
Magea

A dzisiaj 0 20.00 i w niedzielę o 8.50 na Canal+ Sport "Pokonaj Najszybszego" z Brendanem. Ten film puszczą pewnie z 10000 razy ;-).
anka^^

a w poniedzialek o 15,55 na TVP2 jest film z Katherine "Małolata i tata"... :)
~roswellfanka

Ja zrobiłam tak samo.Zobaczyłam Shiri i wyłączyłam telewizor ze złości;)
Elizabeth

Też miałam taką nadzieję! Zobaczyłąm Shiri i tak się wkurzyłam że przestałam dalej oglądać!!! Szkoda że Shiri była tylko momencik.....
Tess

Niop i to jeszcze jaka...dziewczyna od promocji...:D. Miałam chociaż nadzieję, że to ona ten makijaż będzie robić:)

LOL Tesh zauważyłam Shiri na Gorszej Siostrze.. myślałam że się przewidziałam... poznałam ją po głosie pierw.. ale rola... róleczka;)
Czips

Niestety nie mam Hallmark wiec zobacze tylko film z Jonsonem, ale to juz cos i to wielkie cos. Jak bedzie trzeba to jutro wszystkich z domu wyrzuce zeby tylko Jonsona w TV zobaczyć
saba_88

Właśnie była Shiri - no rzeczywiście rola w "Gorszej siostrze" malutka - nawet bardzo... :)
baklo

oooooooo :) Pierwszy raz czytam news o emisji jakiegoś filmu, zanim został wyemitowany :D Zawsze bowiem dowiadywałam się o takich rzeczach po czasie... "Kroniki portowe" oglądałam już chyba kilkanaście razy... ale co tam :) obejrzy sie jeszcze raz. "Obietnicę miłości" oczywiście też.
Rita

"Gorsza siostra" z Shiri na TVP2 dziś o 19.45" - o bardzo fajnie, mała rólka, ale co tam - obejrzy się :D.
baklo

Bardzo chętnie obejrze te dwa filmy .. :D
Magea

a dziś leci o 19.45 film z Shiri "Gorsza siostra" na TVP2 ale gra tam małą rólke

A ja mogłabym załatwić sobie ten filmik na Hallmark idąc i żerując na TV u mamy, ale średnio mnie to ciągnie:P zadowolę się, jak Elizabeth(tak ps to super że powiedziałaś że będzie ten film leciał:P) "Tatą i Małolatą" :P
maria_deluca

Jason jesy COOL!!!!! Uwielbiem go!!!!!
Tess

Ja mam Hallmark!!!!! Nareszcie obejrzę jakiś film z Katie i Jasonem!!!!!
Tess

Teraz już na pewno zobacze Kroniki Portowe... ostatnio jak leciało to miałam zesputą satelite, ale teraz leci na TVP2 więc na pewno nie odpuszcze zwłaszcza że już prawie nei pamietam tego genialnego filmu... Musze przyznać że jak jeszce nie znałam Roswell to oglądałam film ze względu na genialnego Kevina Speacy'ego... ale jush wtedy poczułam mięte do Jasonka:D
Czips

Ja będę miała przyjemność zobaczyć tylko "Kroniki portowe",bo nie mam niestety kanału Hallmark:-(.Ale pocieszam się tym,że i tak zobaczę Katherine na ekranie telewizora w poniedziałek,gdy będzie emitowany film "Tata i małolata".Widziałam go z pięć razy,ale obejrzę szósty,specjalnie dla Katie:-)
Elizabeth