Nowości

:: Świat Seriali - znowu Jason...

 21.3.2005 | Olka
...tym razem nie jest tak źle ;) Nie mamy już rewelacji na temat płomiennego romansu Jasona z Sarah M Gellar. Pojawiła się za to KaDee Strickland, ale artykuł raczej skupia się na słabości MR B do blondynek. Popierając informacje o rzekomym romansie KaDee i Jasona, ŚS odwołuje się do rozmów fanek na ten temat na dobrze znanym nam forum www.media.blvd. Mam wrażenie, że osoba, która odwiedziła nas jakiś czas temu, podająca się za redaktora naczelnego ŚS, mogła nią być, bo dwutygodnik ten chyba po raz pierwszy postarał się o poparcie czymś konkretnym swoich tez, czego od dłuższego czasu się domagamy. :) Pamiętajmy jednak, żeby nie przywiązywać się do najświeższych informacji zbyt mocno, gdyż podążając tropem za ŚS (dowodem romansu ma być zdjęcie na którym Jason delikatnie obejmuje KaDee - na prawo patrz :) można by uznać, że Jason dziewczyny zmienia jak rękawiczki i to nie tylko wśród aktorek, ale i fanek, które niemal mdleją z wrażenia opisując, jak je przytulał podczas ostatniego festiwalu w Austin, gdzie pokazywano jego film "Shooting Livien". Na szczęście podobne "ciekawostki" rekompensuje nam piękny plakat naszego ulubieńca (na lewo patrz). Już widzę te tłumy w kioskach. Zresztą czemu się tu dziwić, to jak najbardziej normalne ^_^

P.S. Zdjęcie "obejmujących się" Jasona i KaDee zrobiono podczas premiery filmu "The Grudge", w którym oboje zagrali. Podobnie zresztą było z fotką Jasona i Sarah, w poprzednim artykule z serii "Kącik Fantasy". O ile się nie mylę na tej samej premierze pan Behr obejmował również Kerra Smitha (Jack z "Jeziora marzeń"). Czyżby kolejny romans wisiał w powietrzu? ;)

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Następne

That's the thininkg of a creative mind
~YvcixGHvJISGJzuq

have a new tradition to share. Me and some frdnies are really a big fan of this place and yesterday was it time for a reunion with good food, amazing frozen lemonade and gossip. This
~qvroboMgDhAjmmZIZVc

Can't wait for you to see them. I do a lot of window soipphng and I love looking at lamps. Maybe you need to come to Athens and do Marti's and soipphng!
~MzZcCUvphl

Good job mkanig it appear easy.
~sundzOWzOmzfbkD

Wham bam thank you, ma'am, my questions are awnsered!
~rLQxxOvxZ

It's about time somneoe wrote about this.
~XyJUjxQIARzjhPdTWkg

niezły ten blog
~madzia

nawert za----a stronka.............
~Sabrina

,mlmkjnkmnnnuj
~Dzasmina

PARZTET COLIN HANKS JEST OWIELE ŁADNIEJSZY

Dla was kobietki wszystko, nawet swe życie poświęce :D
ALEX_WHITMAN

No dobra ja jeszcze jedną prośbę mam. Gdyby ŚS umieścił w najbliższych tygodniach mega plakat Christiana Bale'a. Chyba bym aż do księżyca podskoczyła ze szczęścia!!!!
Tess

Hmm... wydaje mi się że byłam kultularna... ale co tam... :)
Czips

Maria_deluca,masz racje ze wszystkimi byłby najfajniejszy. :-)
*Tess*

Oj Czips zapędziłaś się chyba o cirkę. Nikt nie prosi o ukrywanie swego zdania, tylko o kulturę. To dwie sprawy chyba da się pogodzić bez jakiegokolwiek wysiłku, prawda.
P.S. Bren i Maja mają wspólne zdjęcia :D Mnóstwo ich w sieci, choćby u nas :)
~Olka

aha, oki, wybacz Czipsie;) oni już nie są razem... *Tess*, ja tez baardzo chętnie zobaczę (tzn kupię i przywiesze na ścianę:) plakat LOST, np z Saidem, Jackiem, Charliem, Claire.. hehs, zaraz się okaże że z wszystkimi:P(taki byłby najfajniejszy:P)
maria_deluca

Tak ale źle się wyraziłam heeh... chodziło mi o jakąś nowiutką fotke... a że z tego okresu jak byli razem to jest ich pełno to wiem bo sama na płytkach mam prawie wszystkie;)
Czips

mam jeszcze jedno ulubione ale niestety strona na której jest ono zamieszczone jest chwilowo niedostępna;(
~Ava

To zdjęcie jest bardzo ładne,ale Bren i Mad mają o wiele ładniejdze zdjątka.;-)
Elizabeth

Kupiłam sobie ŚS. Bardzo lubię to czasopismo bez względu na to co inni o tym myślą. Plakat jest super! :-) Ja również zwracam się z prośbą żeby były plakaty z innymi bohaterami Roswell. Nie pomijając Colina Hanksa, Emilie de Ravin i Nicka Wechslera. Chciałabym również jakieś info o Miko Hughesie i jakiś plakacik z nim też... :-) Oraz Giga plakat z Lost i infrmacje o tym serialu. :-)
*Tess*

...a maria się do nich zalicza??:>
Plakat M&B---> cudo, cudo najlepiej z takim zdjęciem:
http://www.antoniogenna.net/roswell/immagini/coppie/mdbf03.jpg
~Ava

Czips.. pełno jest zdjęć M&B, mnóstwo! cała masa prywatnych fotografów robiła sesje Majandrze i Brendanowi.

ALEX - jesteś pewien, że to przeżyjesz? :P tutaj napewno jest wiele takich, które chętnie ci karę wymierzą:P
maria_deluca

Ja jak mam coś to też wale prosto z mostu. Popieram, wolny kraj każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii.
Tess

O boshe... Ja nie moge.. jakie koncerty życzeń... wiem że czytanie nie boli ALE są ważniejsze sprawy do roboty niż ślęczenie przed kompem i czytanie 70 komentów typu ja chce to albo to... bo to fajne... co do pani redaktor naczelnej... nie tylko wasza gazetka mnie wkurza jeszcze lepsze jest Życie na Gorąco" a ta cała "Polska" to wolny kraj i będe w miarę mojego dobrego wychowania pisać co mi się podoba... mam do tej pory wycinek z gazety... może to nie ŚS ale jestem tego w 80% pewna... Co do uwagi Eli mój ton wcale nie był napastliwy... Po za tym co? Jeśli mnie to wkurza to po: 1. komenty sa od tego 2. nie bedę ukrywać tego co myśle bo osoba, która tak robi jest dwulicowa... A co do plakatu M&B to wcale nawet nie zależy od redakcji czy go dadzą bo skąd wiecie czy takie zdjecia only M&B były robione? :p pozdro dla kumatych i tych troche mniej...
Prywatna uwaga do pani red. naczelnej - żal mi ludzi którzy fantazji nie mają, a własnych opini boją sie wyrażać ze wzgledu na opinie publiczną...
Czips

ALEX jaki Ty zdolny do powięceń jesteś dla Nas kobiet. Gdyby było więcej takich facetów..... byłoby milusueńko!
Tess

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Następne