Nowości

:: Dwie premiery Katherine Heigl oraz Pizza My Heart

 11.3.2005 | BAKLO
O serialu "Grey's Anatomy" pisaliśmy już we wrześniu ubiegłego roku (więcej informacji - patrz |tutaj|). Jednak dopiero teraz serial, w którym w jedną z ról wciela się Katherine Heigl, doczekał się swojej premiery. Amerykańska stacja ABC zdecydowała się wyemitować próbnie 4 odcinki serialu, począwszy od 27 marca, co jednak ciekawe, w czasie największej oglądalności. Jak głosi informacja zamówiono również kolejne 13 epizodów serialu, tak więc można się spodziewać, że "Grey's Anatomy" zadomowi się w ramówce telewizji ABC, co najmniej na jeden sezon. Uruchomiono również oficjalną stronę serialu, którą znajdziecie |tutaj|.
Wkrótce swoją premierę będzie miał też inny film z Katherine Heigl, tj. "Side Effects". Pierwszy pokaz zapowiedziano na 12 marca, który odbędzie się w ramach Cinequest Film Festival w San Jose w Kalifornii. Ruszyła również oficjalna strona filmów, którą znajdziecie |tutaj|. Tam też zapraszam po więcej info, trailer i ładne fotki, ew. do naszego wrześniogowego newsa z zapowiedzią - patrz |tutaj|.
Wielki krokami zbliżają się premiery kolejnych filmów z Katherine, tj. "Zyzzyx Rd.", "The Ringer" oraz "Romy and Michele: In the Beginning". Krótkie info (na razie) możecie przeczytać |tutaj|. Europejską premierę telewizyjną ma teraz również film "Love's Enduring Promise", kontynuacja "Love Comes Softly". Wygląda więc na to, że zapowiada się rok pod znakiem Katherine Heigl, zwłaszcza, że na realizację czeka kolejny jej film, tj. "The 9th Passenger".

Na koniec jeszcze mała informacja dotycząca filmu Pizza Wars, o którym napisałem ostatnio (patrz |tutaj|). Zmieniono tytuł tej familijnej produkcji z Shiri Appleby w jednej z głównych ról i obecnie film nosi nazwę Pizza My Heart. Telewizyjna premiera zapewne wkrótce.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

| 1 | 2 | 3 | Następne

Wow, this is in every reespct what I needed to know.
~GNER9Px6y

Didn't know the forum rules allowed such brliilant posts.
~QRXUTImiq

I'm raelly into it, thanks for this great stuff!
~fJldHbZkjxPXyjOuKZp

Hey, that's poewfrul. Thanks for the news.
~TZAAuLCMWuO to spoko. Już to oglądałam ale obejrzę jeszcze raz ;-)
Tess

28 marca na TVP2 o godzinie 15.55 będzie emitowany film z Katherine Heigl pod tytułem "Tata i małolata":-)))
Elizabeth

Shiri będzie tam grać jako Free Sample Girl i bedzie tam tylko przez chwile tak myśle
~Lizzie_

A kogo gra?? Bo w tele tygodniu nic nie pisze o jej udziale w tym filmie.....
Tess

w czwartek czyli 24 marca na TVP2 o godzinie 19.45 będzie można zobaczyć film z Shiri pt."Gorsza siostra"
~Lizzie_

Racja. Skończmy ten temat. Oki na przyszłość będę poprzedzała każdy mój fick (jeśli będzie zawierał sporo wulgaryzmów) że jest ostry.
Teraz wszyscy zadowoleni?????
Pozdrowionka i nie denerwuj się Elizabeth. Ale sama też się troszkę zdenerwowałam ;-)
Tess

yy ? a czy ktoś się czepia tych autorów ? nikt. TYlko ktoś (olcia) wspomniała żebym autorzy wspominali ze w fick sa przekleństwa .. i ja wyraziłam swoje zdanie i nie zauważyłam by ktoś się "dowalał" do autorów ... ale fakt to nie ma sensu bo są to komentarze to raz a dwa są to komentarze nie do tematu ...
Magea

Nie czytajcie tych ff skoro tak Wam to przeszkadza i odwalcie się od ich autorów!!!!Według mnie ta dyskusja nie ma dalej sensu,żadne nie przekona drugiego.
Elizabeth

Wiesz nie tak łatwo przekreślić opowiadanie jednym słowem .. ale uważam że jest wiele słów które potrafią zastąić wulgaryzmy i o wiele lepiej wyrażają emocje nież ... K***
Magea

Według mnie Brendan i Majandra bardzo pasowali do siebie!! Tworzyli spoko parę, ale też obiło mi się o uszy że wolał oglądać jakąś kreskówkę zamiast przyjść na jej urodziny :-(
I ponąć dlatego zerwali....
Tess

Dzięki Elizabeth !!!!! A i jak ktoś nie lubi opowiadań z wulgaryzamami to niech pewne moje ficki omija szerokim łukiem. No bo jak tego nie znosi to po co je czyta ?????
Tess

Popieram Cię Tess w 100%!!!!!!!
Elizabeth

Czy to o mnie Magea ????? Wcale bym się nie zdziwiła. Ja też uważam jak Elizabeth że przekleństwa są nieraz potrzebne no i oczywiście to kwestia gustu. Jedni to akceptują, inni nie. Jeżeli ktoś nie lubi takich opowiadań to po co je czyta ????? Ja tam twierdzę że są potrzebne, no i zależy w jakim klimacie ,a być utrzymany ff.
Tess

Oczywiście nie we wszystkich fickach są potrzebne.ale czasem nie da się oddać emocji w inny sposób.Przykładem może być kłótnia.Wulgaryzmy wyrażają emocje bohaterów.
Zresztą każdy lubi coś innego,są różne gusta.Jedni lubią akcję drudzy romantyczne chwile.Tak samo jest w przypadku przekleństw,jedni je akceptują inni nie.Ty masz swoje zdanie, a ja swoje i pewnie żadna nie przekona drugiej.;-)
Elizabeth

Ja znam kilku autorów, ale nie podaję po nickach przecież ;-).Sami wiedzą, ze naduzywają w przekleństw w swoich pracach. Elizabeth, dlaczego są potrzebne???
~olcia

Myślę,że "trochę" przesadzacie.W niektórych opowiadaniach wulgaryzmy są po prostu potrzebne i wcale nie psują ff.Chociaż macie rację co do tego,że powinno się o tym uprzedzać czytelników.Zaraz to zrobię w przypadku mojego opowiadania;-)
Elizabeth

yyy .... no wiesz ja to też zauważyłam .. ale akurat w fickach a może fcku jednej autorki ... i jakos wcale nie uwazam tak żeby panowala moda na przeklaeństwa .... i jesli mam powiedziec wprost według mnie są zwykle niepotrzebna i psują cały fick ...
Magea

Nie do tematu, można usunąć: Dlaczego w ostatnich fickach różnych autorów panuje moda na przekleństwa? To trochę irytujące, gdy co drugie słowo jest na "K" lub "P". Rozumiem, przekleństwa od czasu do czasu. No, ale co chwila? Nie jestem jakoś szczególnie wrażliwa, ale po co tak zaśmiecać ficka? To tylko takie małe pytanie. I jakby autorzy tych opowiadań mogli pisać, uprzedzać ich dzieła są wulgarne, to wielkie dzięki!!!
~olcia

To jest kanadyjska nagroda. Coś takiego jak dla naszych aktórów Tele Kamery .. czy cos w tym stylu ...
Magea

| 1 | 2 | 3 | Następne