Nowości

:: Bochun i Buraki czyli D-WAR

 5.3.2005 | Olka
Wbrew pozorom nie jest to news o "Ogniem i mieczem", ani warzywach ;) Rozchodzi się mianowicie o D-WAR najnowszy film, w którym jedną z głównych ról zagra Jason Behr. Na początek opis:
Dawno temu, w małej koreańskiej wiosce, urodziła się dziewczynka o imieniu Narin skrywająca w swym ciele Yeouijoo (za pomocą którego Imoogi - mityczne stworzenia o wyglądzie gigantycznych węży mogą przemienić się w smoki). Dobre i złe Imoogi (te ostatnie zwane Buraki) rozpoczęły walkę o Narin, dlatego, by ją chronić niebiosa zesłały rycerza Bochuna. Ten polecił swojemu uczniowi Haramowi, dostarczyć dziewczynę dobrym Imoogi, by te ocaliły świat. (Nie)spodziewanie Haram oraz Narin zakochują się w sobie i postanawiają przeciwstawić się jej przeznaczeniu.
Pięćset lat później legenda odżywa w Los Angeles. Imoogi ponownie rozpoczynają walkę, a Haram i Narin odradzają się jako reporter Ethan Kendrick (Jason Behr) i Sarah Daniels (Amanda Brooks). Z czasem Ethan odkrywa prawdę, ale nie chce się pogodzić z faktem, iż Sarah musi poświęcić swoje życie by uratować świat przed zagładą. Próbuje ją przekonać, że jest inny sposób by pokonać Buraki. ^_^
Na forum, w pokoju Jasona już niejedno się pisało o tym projekcie. Jest nadzieja na dobre kino rozrywkowe, ale chyba właściwie przeważa obawa, że reakcja na film będzie taka, jak po przeczytaniu jego opisu. Do tego dochodzi jeszcze trailer i zdjęcia z planu, które zdają się potwierdzać, że od filmu wieje komerchą i właściwie twórcy bardziej skupiają się na efektach specjalnych niż na treści. Z drugiej jednak strony obsada filmu daje do myślenia. Oprócz Jasona i Amandy wystąpią Robert Forster, Chris Mulkey i Elizabeth Pena - aktorzy ci do tej pory pojawiali się w filmach i serialach , powiedzmy ogólnikowo "na poziomie". Pozostaje nam jedynie poczekać na efekt końcowy. Zapraszam na stronę "D-WAR", gdzie możecie obejrzeć wspominany trailer, fotki z planu, zdjęcia aktorów, poczytać o koreańskiej legendzie na podstawie której powstał film, wywiad z Jasonem i wiele innych. Nie zapomnijcie podzielić się swoimi przemyśleniami w komentarzach.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

http://d-war.com
~WoW

Fajnie:)
~Jor-El

Ja na pewmo obejrzę ten film, chociaż buraki odstraszają ^^! A dzisiaj zajrzałam na stronę Katherine i trafiłam na nowe fotki z Grey's Anatomy! Kath wygląda jak lekarka z ER!http://www.kheigl.com/film/greysanatomy/presskit-1.shtml
~sam

hmm... komercha? a jaki amerykański film nie powiewa komerchą? ja takiego nie znam ;p cosh.. do kina na pewno się wybioer bo obiecałam sobei że zobacze wszystkie filmy z udziałem naszych serialowych aktorów... trailer zobaczyłam... cosh wydaje mi się ze nie jest taki zły.. no i im wiecej efektow specjlnych tym lepiej byleby sie w nich akcja filmu nie zatraciła...
Czips

Popieram Cie Graalion!
Elizabeth

KOMERCHA!!! Yes, wreszcie jakiś film bez artystycznych aspiracji. Chyba się wybiorę. I cieszę się, że JB nie próbuje z siebie zrobić jakiegoś aktora wyłącznie od ambitnych filmów. Szkoda by była.
Graalion

yy .. mi się wgóle opis tego filmu niepodoba ...
Magea

"...dlatego, by ją chronić niebiosa zesłały rycerza Bochuna"
A ja przy tym :P
Jak jak już to się do kina wybiore nie bede Jasonwi tego robiła:P
~Weronika

No... ja nie wiem, mam nadzieję że nie wyjdzie z tego jakies drugie... no, jak to ktoś chyba na Forum powiedział - Mortal Kombat :| Legenda jest nawet ciekawa, chociaż nie przepadam z takimi fikcjami jak chodzące smoki itp (wiecie :D). Za to uwielbiam takie legendy więc... zobaczymy. No i miłosny wątek :d Wiecie, nastolatką jestem ;) Kiedy premiera? Ściągne sobie z kazyy ;)
PS. "Próbuje ją przekonać, że jest inny sposób by pokonać Buraki." Uśmaiłam się przy tym zdaniu :D :D
~nowa

Ja jestem dobrej myśli odnośnie tego filmu. Bardzo się cieszę że Jason gra jedną z głównych ról.
Pozdrawiam Wszystkich !!!!!
Tess

Film nie zapowiada sie rewelacyjnie zwłaszcza jeśli jest przerost forumy nad treścią co mnie nie bawi.
No ale dla Jasona warto zobaczyć...
~Weronika

Części jest tylko 5. Pojedyncze sztuki można kupić jedynie na Allegro, jeśli ma się szczęście...
Olka

((...) - dajcie już spokój z ogłaszaniem, że jest się pierwszym :| - Olka), a co do filmu może być fajny. Nie wiecie gdzie można kupić 6 część książki Roswell?????
~Monix