Nowości

:: The Grudge na DVD...

 10.2.2005 | Olka
...niestety jeszcze nie u nas. Premiera wydania planowana jest na 14 lutego 2005r. w Wielkiej Brytanii. Dodatki do filmu są jednak ubogie. Komentarz ekipy i aktorów pracujących podczas kręcenia obrazu to obecnie już standard. Na krążku zawarty jest również kilp pokazujący "Narodziny The Grudge", ale przecież w internecie krąży mnóstwo informacji na ten temat. Nie wiem jak wy, ale ja się zawiodłam. Pozostaje jedynie liczyć na to, że może polskie wydanie będzie nieco bogatsze (zdarzało się to już nie jeden raz). Cena wynosi około 20 funtów.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Nie widzialam tego filmu lecz gralam w świetną grę ...mówię wam super ! Jeżeli nie macie adresu to prosze bardzo :
http://www.klatwa.vision.pl/site/
~Marteczka

Ja muszę powiedzieć, że spodziewałąm się czegoś o wiele lepszego... film przeciętny.. raczej częściej się śmiałam niż bałam.. Jak dla mnie troszkę taki dziwny, ale nie mówie, że Wam na pewno sie nie spodoba.. Więc najlepiej ocencie to sami.. chociaż nie sądze, żebyście musieli to robić w kinie..
malenstwo4

Może ja też się wypowiem. A więc tak. Sam pomysł, a owszem sprawdzał się wielokrotnie. Zaczęło się od dwóch filmów wydanych od razu na VHS/DVD Ju-On: The Curse. Później 2 podejścia kinowe Ju-On: The Grudge. Później Takeshi Shimizu postanowił już po raz piąty nakręcić, co tu dużo mówić film o tym samym, ale jak sie okazało o wiele mniej ciekawy i straszny. Amerykańska wersja przy azjatyckich oryginałach jest jak Kubuś Puchatek o 19:00 na TVP1.

Jeśli ktoś ma ochotę na inne świetne horrory (WSZYSTKIE BĘDĄ MIAŁY AMERYKAŃSKIE REMAKE'i - O ZGROZO) to polecam:
-One missed call
-The Ring- klasyka
-The Eye
-Tale of two sisters.

Pozdrawiam.
~czapla

A ja ostatnio miałam zaszczyt dorwać wersję MTV wichrowe wzgórza z Katherine w jednej z ról. I bardzo mi sie film podobał, choć smutny jest niesamowicie...
Jeanne

a ja nie ogladalam i co? fajni jesteście
~mona

A mi się film podobał!! BARDZO!! IOlka dobrze mówisz... Tutaj każdy wyraża swoja opinię.. a nie nakazuje: "Idź, Nie Idź itp." Jednym się podoba a innym nie.. sprawa gustu i wyczucia... A "The Grugde" na DVD? Hmm.. na pewno znajdzie się na niego miejsce na mojej półeczce ze zbiorem dvd... Ale jeszce nie teraz.. poczekam na polskie wydanie...
~Czips

sobota godzina 12.00 na TV 4 będzie program o dido
~dudus

Tajniak, może z nudów przysnąłeś na filmie i przegapiłeś fragmenty z Jasonem. Chłopak pojawia się na ekranie z częstotliwością co około 15 minut a jego rola ma znaczenie w całym filmie. I to nie tylko w ostatniej scenie. Moja rada: IDŹCIE NA TEN FILM - nie ma to jak własna ocena.
Olka

Tajniak nie przesadzaj jak ktoś będzie chciał to i tak pójdzie i w sumie nie moża go zaliczyć do najgorszych ..
Magea

Dam wam radę NIE IDZCIE NA TEN FILM. Ja na nim prawie umarłem z nudów czasem najwyżej śmiełem się bo rzeczywiście były zabawne kawałki :) jeśli chcecie zobaczyć Jasona to też nie radzę iść jest go góra 4 mituty na cały film i tedwie się odzywa.
Tajniak

Film jest ciekawy, też mam podróbkę :) Na orginały mnie niestać.
jor-el

Ja orginalnego wydanie The Grudge napewno sobie nie kupię przeżyję to że na mojej podróbce nie będzie dodatków specjalnych. A swoją Klątwwe już mam i to nawet z polskimi napisami :D dido musisz iść sama na film i go ocenic bo np. twoim znajomym nie przypadl do gustu ale tobie już może ... Vissy - miałam w kinie idetyczne reakcje tylko ze nie dokońca się śmiało całe kino ..
Magea

A mnie się podobało. Wolę by mnie straszono w taki sposób niż w "Pile" czy "Teksańskiej masakrze...". Najbardziej podobała mi się atmosfera oczekiwania na coś strasznego, groza, a nie same duchy. Mimo wad film dostaje u mnie + i wydanie DVD napewno zagości na mojej półce :D
Olka

Tzn nie Jason, tylko Jasona :P
~Vissy

Ja też radzę, żeby do kina się nie wybierać.Pojawiłam się na "Klątwie" z przeświadczeniem, że będę się bać- a tu nic.I to wręcz przeciwnie.Za każdym razem gdy na ekranie pojawiała się kobieta-topielec lub jej dziecko- kot cała sala wybuchała śmiechem.Łącznie ze mną, oczywiście.Nie warto ludzie, nie warto.A Jason w filmie jest tyle co nic.
~Vissy

teraz to już nie wiem. chciałam iść na do kina, ale już kilka osób mi to odradzało i tu też widzę, że voodook twierdzi iż nie warto. sama nie wiem ... zobaczymy ...
dido

Spoko. Na pewno kupię!
Tess