Nowości

:: Dido w MTV Classic

 15.1.2005 | BAKLO
Ostatnio Dido była w TVP1, natomiast dzisiaj (15.01) na MTV Classic leciał program "Making The Video", który poświęcony był kręceniu teledysku do piosenki Dido pt. "White Flag". Po nim można było usłyszeć jeszcze inne piosenki tej piosenkarki: "Thank you", "All you Want" i "Life For Rent". Wynika z tego, że niestety "roswellowej" "Here With Me" nie było, ale dla lubiących Dido, zapewne dobre i to. Powtórka programu jutro (16.01) o 15:20, oczywiście w MTV Classic.
Informację podesłała mi Magea, za co oczywiście dziękuję!

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Dido to świetna piosenkarka, ma fajną barwę głosu i prezentuje się też cool. Jest jedną z moich ulubionych piosenkarek
Liz

Jesteście hamscy, Dido to najwspanialsza piosenkarka świata!
I wcale nie fałszuje!
Dido jest cool!
A nie tak jak wy!
~Kasia-twoja fanka DIDO!

Ja jestem dziewczyną ale straszliwie kocham Dido
~Kasia-twoja fanka DIDO!

Mi się koncet niesamowicie podobał. A "Sand My Shoes" to świetna piosenka!!!!! A słyszeliście piosenkę Dido z Faithless "One Step To Far"???? Rewelka!!!!!
Tess

szczerze to jak pierwszy raz słuchałam tego koncertu na żywo to myślałam że po prostu miała chrypkę ale jak się nad tym zastanowić to jakby była chora to by odwołali koncert:) no a w studiu można wszystko poprawić...
Liz47

A wczoraj na którejś vivie był jej tak ajkby koncert... tzn. po kolei puszczali jej piosenki jak śpiewała na żywo :D Akurat wpadłam na Here With Me :)) I chyba przyznam racje {o}, ona fałaszuje ;) Hehe, w każdym razie, wyszło całkiem inaczej niż w Roswell.
PS. Liz47, mi się właśnie refren Send in my shoes podoba najbardziej :P Cezpiasz sie ;)
PS2. Reklamę TG tez widziałam, na Vivie :D
nowa

a kto oglądał dzisiaj ostry duyżur na TVN .... jeśli mi sie dobrze zdaje to epizodyczną rolę grał tam aktor który grał ojca Liz w Roswellku ... tylko nie wiem jak on ma w realiach na nazwisko ....
magea

no ale weźmy np. "send in my shoes" czy jakoś tak. piosenka zaczyna się nawet spoko, ale jak słyszę refren to nie tyle chce mi się zasnąć bo ja to lubię spokojne rytmy ale ten refren mnie dobija:/ jak można było tak zepsuć dobrze zapowiadającą się piosenkę?!
Liz47

Wiecie może w jakich kinach puszczaja The Grudge ??
LIZunia

dziś tzn. 16.01 widziałam po raz pierwszy reklamówkę The Grudge, było to po 21.00 na TV2 przed serialem "Tajne akcje CIA"
~surówka

jej piosenki wszystkie są w spokojnym stylu bez ostrych rytmów i dzwięków .... i właśnie (tak mi sie wydaje) dlatego dla niktórych jej piosenki są usypiające .. itp ..
magea

dido jest spoko, ale mogłaby czasem mniej smęcić:P no ale here with me jest bez zarzutu:D
Liz47

Koncert był wspaniały, rewelacyjny. pierwsza klasa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tylko nie wiem dlaczego nagrał mi się bez głosu!!!!!!!!!!!!! To już nie pierwszy raz!!!!!!!!!!
Tess

Ja KOCHAM DIDO !!!!!!!!!!!!!!!! METALLICA także należy do moich ukochanych zespołów!!!!!!!!!!!!!!!
Tess

A ja bym taką godzinkę chciała dla Metallici :D bo ostatnio wszystjko z nią związane przegapiam, no a Dido? hmm.. zobaczyłabym ale nei będzie mnie na powtórce w domu ;(
Czips

Ja to bym chciała taką godzinkę dla Keys albo Maroon5. Ale to marzenia tylko. Puszczają tych bardziej popularnych, niestety. Ale Dido lubię. Szczególlnie "Here With Me" i "White Flag", no i jeszcze "Hunter"
Judith

A ja nie mam tego programu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ale za to jutro czyli w niedzielę o godzinie 18.00 na vivie polska będzie cała godzinka poświęcona Dido. Będzie koncert, ten co leci na jedynce, ale będzie wzbogacony chyba o "Don't Leave Home" i "Mary's In India".
Na bank obejrzę!!!!!!!!!!!
Tess

Jestem pierwsza;) Ja tesh oglądałam ten program.Fajny był:)
~Liz