Nowości

:: Miasteczko Nadzieja

 9.1.2005 | BAKLO
Jutro, tj. 10 stycznia o godzinie 20:10 telewizja TVNsiedem wyemituje dramat obyczajowy pt. "Miasteczko Nadzieja" (Hope). W filmie w roli Maize Burns zobaczymy Mary Ellen Trainor, a więc aktorkę wcielającą się w "Roswell" w postać Diane Evans, czyli matki Maxa i Isabell.

Akcja filmu toczy się w latach 60-tych. 12-letnia Lilly Kate mieszka z rodzicami w niewielkim miasteczku na Południu. W domu nie dzieje się najlepiej. W mieście dochodzi do demonstracji na tle rasowym. Media ostrzegają o kryzysie kubańskim i niebezpieczeństwie zbrojnego konfliktu. Dziewczynka ucieka w świat wyobraźni i zostaje w nim primabaleriną. Nie wszyscy jednak chcą stąd uciec. Młody czarnoskóry ministrant Jediah Walker wraca, by leczyć dawne rany, by pomóc braciom przetrwać czas niepokoju.
Do ciekawostek można zaliczyć fakt, że film wyreżyserowała znana aktorka Goldie Hawn, za co otrzymała nawet nagrodę.

Za informację podziękowania dla Agaty, a newsa tego zamieszczam w imieniu Alexa :).

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Hi Jessika!I didn't worry too much about hiding the stealps, although I did try and staple themtoward the back side of the flower so that once they are hung up, you can't see them!@
~XKUwFR7txh

d


Widziałam "Hope" przez czysty przypadek. A na tej stronce nie byłam ho, ho, ho. Nadrabiam zaległości i czytam ficki. A co do filmu był bardzo przyjemny, ale na jakiegoś OScara nie zasługuje ;-) Ale polecam innym!
Judith

Dopiero dziś po długiej przerwie wszedłem na stronęi teraz dopiero przeczytałem newsa. Ale i tak pewnie nie obejrzałbym filmu, raczej skusiłbym się na coś z Jasonem, Shiri albo Brendanem.
Dawid

o za pózno zobaczyłam ten komentarz film byl jush we wtorek ale nie wiem czy bym ogladnela bo juz kiedys chyba ogladalam ...cos mi świta :-)
*Maribel*

no chyba tak i to od dawna ;) ja prawie wszystkie mp3 ściągnęłam przez eDonkey tam są... i może jakąś nową notke?:D:D
Czips

A czy przydkiem opcja ściągania na tej stronie jest już niedostępna ?
magea

Spróbuj na stronie http://roswell.na.nu/ LIZunia. Piosenki są tam chronologicznie przypisane do każdego odcinka i sezonu. Problem ze ściąganiem. Kiedyś było łatwiej, teraz trzeba uzbroić się w dużo cierpliwości.
Ela

Hello ! Daaaawnno tu już nie byłam...I mam pytanie do Was :Skąd można ściągnąć (np z jakiejś strony o roswell) mp3 gdzie śpiewają aktorzy z roswell (np.Jason B)
sZUKAŁAM I SZUKAŁAM i w końcu nic nie znalazłam :/
Pomoze mi ktoś?
LIZunia

Muszę przyznać, że pierwszy raz obejrzałem ten film i wrażenia całkiem pozytywne! Szkoda tylko, że rola M.E. Trainor była... niema :).
baklo

a ja nie oberjrze ponieważ musze odpocząć po kwestowaniu na rzecz WOŚP ... a jakis serial lub film o podobnej tematyce kiedyś oglądałam ...
magea

sorry: 13.1.2005:] i na HBO ale 2:]
Maria_DeLuc@***

Ja chciałam poinformować, że 14.1.2005 o godzinie 3:00 telewizja HBO wyemituje(ponownie) film "Masa Krytyczna" z Katie Heigl:)
Maria_DeLuc@***

obejrzałabym, ale akurat teraz po przeprowadzce nie mam jeszcze kablówki
gosiek

Obejrzę z chęcią!
Tess

Ja też już kiedyś widziałam ten film, ale chętnie obejrzę go jeszcze raz : ) : )
~Liz

HeY'ka a ja jak widać jestem druga. Filmik fajny jush kiedyś widziałam. A oglądać w poniedziałek nei będe bo nie mam TVN7... dalej walcze z rozwaloną satelitą :)
Czips

Ha! Nareszcie jestem pierwsza!!! ;-D Może filmik pooglądam...lubię Mary Ellen Trainor. :-)
*Tess*