Nowości

:: Dido na TVP1

 2.1.2005 | {o}
Dziś o 18.45 w Programie Pierwszym Telewizji Polskiej można było posłuchać koncertu Dido, o czym nie informowała znaczna część programów telewizyjnych -w tym programy dostępne redakcji serwisu roswell.pl ;) Stąd też tews ten ukazuje się po fakcie. Kto wiedział, albo przypadkiem na koncert trafił - ten mógł posłuchać White Flag, Thank You, Life For Rent i - na koniec - Here With Me. Króciutki koncert był.

Powiedzcie mi - jak to jest, że ona fałszuje - a jednak się podoba?...

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

| 1 | 2 | Następne

Dido nie fałszuje! A ten kto to pytanie zadał jest nienormalny!
Głupku, czy ty wiesz chociaż, kto to jest Dido?
~Kasia-twoja fanka DIDO!

Dido nie fałszuje!!!! i nigdy nie fałszowała , a zresztą właśnie-jak można fałszować własne piosenki???
~didofanka

hmm dido nie fałszuje..
~kamila

Dido nie fałszuje ale jest o 100% lepsza niż na płycie ja miałem tę okązję, że posłuchałem ją na żywo w Londynie w Brixton Academy. Mogę tylko powiedzieć że mam ten koncercik w całości i również inne. Ten koncert który TVP puściła to pochodzi z trasy promocyjnej płyty Life For Rent
~adam112

Hey!!!! Ale dawno mnie tu nie bylo i widze ze juznie ma tamtych stlaych bywalcow..hmmm..no chyba ze maja nowe nicki. Dido jeszcze bedzie na Viva Polska w niedziele o 18.00 a co do tej piosenkarki to zawsze bede ja lubiec za "Here with me" a falszuja wszytskie no oprocz Alici Keys ;P
secret-mind

Dido nigdy nie fałszowała:)
jor-el

Tak. Ludzie nie mają słuchu. Już nie słuchają chórów. Oper. I nie wiedzą, co to znaczy "nie wyciągnąć jakiegoś dźwięku", "fałszować". Tymczasem te zjawiska, o których mówię, to nie tylko na koncercie - na płycie Dido też... Oczywiście nie cały czas. Większość czasu śpiewa czysto. Ale czasem jej zabraknie powietrza, mocy - i wydaje dźwięk inny, niż zamierzony. Najwyraźniej to słychać w wersji akustycznej - momentami uszy więdną...
{o}

hahahaha dido fałszuje? hmm.. to posłuchajcie Britney Spears na żywo... ach tak takiej okazji nei ma bo ona po prostu NIE POTRAFI ŚPIEWAĆ!! A Dido ni fałszuje, po za tym zawsze na konceratch tych co artyści (nieliczni) śpiewają na żywo zawsze ich piosenki brzmią inaczej bo właśnie nie są szlifowane przez amplitunery itp. Np posłuchajcie sobie Metallici na koncecie i z płyty, hmmniektórzy by pomyśleli , że całkiem kto inny śpiewa i do tego STRASZNIE fałszuje... a tutaj po porstu jest inny dzwięk wieć jeśli {o}jeszce raz powiesz że Dido wydaje świsty gdy się dusi to cię znajde i puszcze przez 24h Baby one more time czy jakiś inny szmelc:P no... ech ale sie zdnerwowałam! Bo jak mozna mówić że Dido fałszuje to są czyste bluźnierstwa albo ludzie co to piszą postradali zmysły albo nie mają słuchu! :P
Czips

Wiesz może na koncertach wpada w ucho jej fałsz, ale na nagraniach wszystkie niedoskonałości niwelują. W ten sposób na teledysku tego się nie wyczuje.
W moim przypadku, kiedy słysze jej piosenkę to zamyślam się i nie zwracam uwagi jak śpiewa, bo jestem myślami gdzie indziej. I pewnie na niektórych ludzi działa podobnie dlatego jej słychają.
#kamila

"Powiedzcie mi - jak to jest, że ona fałszuje - a jednak się podoba?..."
Ja nigdy nie zwracam uwagi na fałsz lecz na melodie, która jesli jest dobra to fałsz jej nie szkodzi. Dido ma kilka piosenek co mi sie podobaja. Moge powiedziec, ze jest moja ulubina popowa piosenkarką i tow cale nie ze względu na Roswell czy Here with me ale ma kilka ciekawych piosenek i ma pewną swoją klase, która raczej nie przypomina zadnej innej popowej piosenkarki. Koncertu niestety nie oglądałem.
inti

Bo ona fałszuje uuuuuroczo ;))))
megg

Jak można fałszować przy śpiewaniu własnej piosenki? ;) Jest jej i niech se ją śpiewa jak chce. Przynajmniej mamy pewnośc, że nie śpiewa z playbacku 8) A to w artystach cenię.
nowa

kofffffffam dido mimo falszow i to bardzo zle, ze nie obejzalam tego koncertu, zla jestem :-(
madzia-frytunka

Taaa muzyka Dido nigdy się ne zmienia i to lubię, zastanawiałam sie co to za rodzaj muzy tak na prawdę no i wyszło! trip hop! a on tak do siebie ma że jest raczej wolny i jednolity... Dowiedziałam się ciekawej rzeczy. Otóż Life for Rent i lyta Ushera były najlepiej sprzedającymi się krążkami w 2004r.
P.S. Dido nie fałszuje...
~freja

Dzięki Magea. Angelina Jolie, a ja tego nie widziałam,
chyba sie zapłaczę :(:( Jednak nie można mieć wszystkiego. Mam za to na pocieszenie nagrany ciekawy wywiad z Colinem (heh) i posłuchałam z radością Dido...
Ela

CZY GLADAŁ KTOS Z WAS SERIAL WYBRAŃCY OBCYCH, co o nim sadzicie?
~funia

No zgadzam się że w studiu to wogóle wszystko jej zapięte na ostatno guzik. Ale tago koncetu co mam to nie fałszuje według mnie. Chociaż przyznam racje że na płycie śpiewa mniej wyraźnie, za to na koncercie już zrozumiale.
Tess

Ona naprawde fałszuje.Podczas nagrywania płyty ma dużo czasu i odpowiedni sprzęt ;) Już nie raz oglądałam jej występy na żywo.
A na koncertach nia ma czasu i takich możliwosci jak w studio.To nie zależy od podkładu muzycznego-jak by mogła to by śpiewała tak jak na płycie.Tylko nie ma takich możliwości.Każdy artysta śpiewa troche gorzej na koncertach niż na płycie.
Właśnie słucham Dido.Szkoda ze nie widziałam koncertu mojej ulubienicy.
~Weronika

Kochani ja też za pierwszym razem gdy słuchałam koncertu wydawało mi się że coś nie gra. Ale na koncercie z jakiś powodów jest INNY PODKŁAD MUZYCZNY i dlatego piosenka wydaje się nie "ta". I nic nie negujemy, bo to nie są fakty {o} . I nie dusi się . O czym {o} mówisz???
Tess

Eluś ja jeszcze trafiłam jak na temat filmu wypowiadała sie Angelina Joile ..
Magea

Wyraźmy się inczej - dlaczego podoba się mimo tych świstów, które wydaje, kiedy się dusi? :>

Negujecie obiektywne fakty! :P
{o}

"Powiedzcie mi - jak to jest, że ona fałszuje - a jednak się podoba?... "
Tobie {o} słoń definitywnie na ucho nadepnął.
Lonnie

I zupełnie z innej beczki, czy ktoś widział dzisiaj na TV1 wywiad z Colinem Farrellem a potem za kilka godzin z Olivierem Stonem na temat "Aleksandra"? Wpadłam na niego zupłnie przypadkiem - bo oczywiście nasza TV nie raczy informowac o takich perełkach. Ciekawi mnie czy jeszcze ktoś z wykonawców wypowiadał się na temat filmu...
Ela

Bo na koncercie był inny podkład muzyczny. Mam tan koncert, znaczy nagrałam już dość dawno temu. Poza tym na koncercie były jeszcze dwie inne piosenki Dido, a mianowicie: "Don't Leave Home"
i "Mary's Is India". Ale tym razem również nie było ich.
Tess

fakt interpretacja była różna np poczatk kawałka Thank you ... ale Here with me wole interpretacje w wersji płytowej a nie tej na tym mini koncerciku ..
Magea

| 1 | 2 | Następne