Nowo¶ci

:: Urodziny Jasona Behra

 30.12.2004 | Olka
Dzisiaj mija 31 rok życia Jasona Behra. Choć rymowanki s± do¶ć pospolite, postanowiłam przytoczyć jedn± z nich, która kiedy¶ wpadła mi w ucho.
Jakie zlożyc Ci życzenia,
by warte były Twego imienia?
Ty najlepiej znasz marzenia,
których wygl±dasz spełnienia.

Prawda, że ładne? Wszystkiego najlepszego Jason :)
A dodatkowo zostł uzupełniony dział z fotkami J. Behra. Przybyło niecałe 100 zdjęć.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

| 1 | 2 | Następne

ehhhhh no szkoda ze ja jecszze mama nie jestem ..a aparaty poprostu mnie nie lubia:)podziwiam Wasze zdjecia drogie Mamy :)zycze udanych fotek i trzymam za Was kciuki!sciskam serdecznie..
~eO4K6KCXDpu

Dołożyłbym jeszcze punkt nr 11 Będziesz na meczu klubu , ktf3ry sam wspf3łtworzyłeś/reaktywowałeś. Sam z kkiloma zapaleńcami zacząłem jako 15 latek (był rok 1999) wskrzeszać klubik tak samo stary jak słynny Gf3rnik Zabrze (*1948, ktf3ry w następstwie braku środkf3w upadł w 1982 roku Boisko zarośnięte trawą po kolana, zdemolowane szatnie, miejsce pijackich spotkań paru starych meneli. Grałem w juniorach Rawii Rawicz, ale ciągle nie mogłem znieść, iż 500 metrf3w od mojego rodzinnego domu niszczeje stadionik , na ktf3rego boisku ongiś grały takie firmy jak Budowlani Poznań, Obra Kościan czy Polonia Leszno. W końcu z kolegami powiedzieliśmy dość! Właśnie jesienią 1999 zgłosiliśmy chłopakf3w do Powiatowej Ligi LZS. Sami kosiliśmy trawę, drenowaliśmy boisko, kombinowaliśmy parę aut na wyjazdy, chodziliśmy po sponsorach w pozyskiwaniu funduszy i zastanawialiśmy się czy damy radę dokończyć rozgrywki Sam po rozstaniu z Rawią, w nowej drużynie robiłem za spikera, gospodarza obiektu, społecznego trenera drużyny trampkarzy oraz lewego obrońcę i bramkarza. Potem sytuacja się poprawiła w 2002 zaczęliśmy grać w B Klasie, dzisiaj od siedmiu sezonf3w gramy w Klasie A Dzisiaj Pelikan Dębno Polskie już nie musi martwić się o przygotowanie boiska (robi to za nas rawicki OSiR), nie potrzepuję już tak mocno społecznikf3w, ma sponsora i wiernych kibicf3w, robi wyniki (we wrześniu ubiegłego wyeliminował sensacyjnie w Pucharze Polski IV ligową Spartę Miejska Gf3rka 1:0!); na meczach jest sporo ludzi jednym słowem było warto!P.S Oczywiście 27 marca będę na wyjeździe zakończyłem już karierę piłkarsko-społecznikowską , ale z upływem lat nie zaprzestałem jedynej rzeczy akcji Pelikan on Tour . Gramy z Kłosem Rokosowo, więc będzie ostro Aha, zapomniałbym! W Pelikanie kończyłem karierę ale wychowankiem to jestem ukochanej Rawii Rawicz! To tam stawiałem pierwsze piłkarskie kroki, to tam w latach 1993-99 byłem świadkiem najlepszego okresu klubu (III liga Dolnośląska). Obecnie piłka w Rawiczu umiera (brak funduszy, brak zainteresowania ze strony władz miast miasta i sponsorf3w). 26 marca o g. 16.00 będę obserwował mecz Rawia Rawicz- Krobianka Krobia, ktf3ry będzie stanowił kolejną rozpaczliwą prf3bę uchronienia niebiesko biało czerwonych przed spadkiem do A Klasy. Tak oto nieszczęśliwie zatoczyły się koła historii dla rawickiej piłki Będziemy z Rawią do końca!
~VUxPvpCwzecRXdu

W Dziewczynie jest artykuł o tym przystojniaczku....takze je¶li chcecie sobie poczytać to sobie kupcie(4.90zl)
~Ewelinka

Jesson jest fajnym aktorem i go bardzo lubię nie mogę się doczekać kiedy znów puszcz± Roswell w telewizji. Justynka FijałkowskaWSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU-DLA ROSWELL I JEGO MIESZKAŃCÓW-MILKA
~MILENA

Tak naprawdę Jason to mój ulubiony aktor razem z Brendanem Fehrem.
~Michael

Mało aktualne zdjęcie jest tylko przy newsie. Wydawało mi się urocze :) Nadal mam słabo¶ć do jego chłopięcej urody :) Ale o zdjęcia się nie martw. Jason jest jedynym aktorem, którego galeria została całkowicie uaktualniona. Ciekawe dlaczego? ;) Fani pozostałych aktorów, nie bójcie się. I na resztę przyjdzie pora.
Co do listu do redakcji ¦¦. Już jest przygotowywany :D
Olka

SpóĽnione życzenia. Wszystkiego najnajnaj!!!!
Tess

O rany, widze ze i tutaj zamiast milej atmosferki (w koncu JB ma urodzinki:) jakies bzdury zwiazane ze SS. Elu tylko nie wpadnij w ten szal i nie pros Oli o wyjasnienie tylko wsiadaj w samolot i lec do Jasona (chetnie zabiore sie z Toba) I jak napisala DINAH schowaj sie pod lozko i bedziesz wiadziala z kim sypia, hehe. O rany, brak sil...
~cloe

Olu¶, przył±czam się do apelu caroleen. Dementuj te durne newsy ze ¦S bo można dostać od nich szału. I daj już bardziej aktualne zdjęcie Jasona...w końcu niech wygl±da na swoje lata :) - chociaż tak jak kiedy¶ pisałam, ten chłopak jest jak wino, im starszy tym...przystojniejszy.
Ela

Niech sobie jak±¶ fajn± babkę znajdzie ;) Sto lat dla mojego kochanego, najprzystojniejszego Aniołka. Niech mu życie przyniesie wszystko co sobie wymarzy
Kasjopeja

wszystkiego naj....Kiki :-)
*Maribel*

100 lat, a nawet 1000 ;-) buzi... dla Jasonka
madzia-frytunka

Jasonowi już życzyłam ale pożyczę jeszcze raz 100 lat, szczę¶cia, zdrowia i mniej natrętnych dziennikarzy... :-p
Wszystkiego najlepszego również dla Kiki!!! :-)
*Tess*

Kiki ja również życzę Ci wszystkiego naj...naj...w dniu urodzin : )
~Liz

Wszystkiego najlepszego dla Josona :) spełnianiie marzeń, zdrówka itp i itd .... oraz wszystkiego naj najlepszego dla Ciebie Kiki :P
Magea

Wszystkiego najlepszego Kiki ;)
caroleen

Szkoda, że Jason nie zobaczy tych życzeń, a nawet gdyby tu zajrzał nawet by ich nie zrozumiał ;-) Mimo wszystko dodam tyle, że życzę mu wszystkiego najlepszego, chociaż nigdy nie lubiłam Maxa Evansa ;-).Po za tym mnie i Jasona co¶ ł±czy- chodzi tu o dzień i miesi±c urodzin! Ja także obchodzę swoje ¶więto 30 grudnia!
Kiki

Sto lat,sto lat.............

Olka, apeluję jednak o newsa a propos ¦S, bo tu jakie¶ niezdrowe plotki i komentarze się rodz± ;)
caroleen

Fajne zdjęcie tu dała¶! Super że s± jego urodziny, moje też już niedługo heheh ale jasonowi życzę wszystkiego najlepszego, zeby w zyciu mu sie wiodlo, nie bylo nieprawdziwych plotek na jego temta, zeby ulozyl sobie zycie z ta kobieta ktora mu sie podoba najbardziej i ktora kocha spelniena marzen i najlepszych rol!
issy

no znajac ¦S to nie mozna wykluczyc ze to kolejna plotka.....ale niewiadomo . Ja tez bardzo bardzo bardzo lubie Kathy i chcialabym zeby byla z Jasonem ....ale przeciez to ich sprawa !
*Maribel*

Jasonku!!! Wszystkiego najlepszego!! Całej masy propozycji ról w najlepszych filmach oraz spotkania wreszcie wielkiej miło¶ci !! ;) Sto lat !!! :D
~LIZunia

| 1 | 2 | Następne